Esileht Hobinurk Tore järv Poolas

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Tore järv Poolas

Postitas:
Kägu

Tahaks minna lastega 5 ja 8 a sel suvel nende esimesele välisreisile. Paari päevaga tahaks jõuda Põhja-Poolasse. Oskab keegi soovitada ilusat järve, mille lähedal 2-3 päeva suvitada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pange hooga Zakopanesse, seal on mägedes joad ja mäejärved. Matkateed mägedes kuni järvedeni. Vt Zakopane – meie lemmiklinn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pange hooga Zakopanesse, seal on mägedes joad ja mäejärved. Matkateed mägedes kuni järvedeni. Vt Zakopane – meie lemmiklinn.

Ok, kas oskad midagi konkreetset ka nimetada (või ka ööbimiskohta soovitada).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauaks reis planeeritud? Zakopane on kena aga kaugel ja tee sinna kitsas ning väga aeganõudev.

Vaadake Masuuria järvede kanti, otsi bookingust rannaäärseid kohti omale sobivatel kuupäevadel. Poolas siseturisn väga levinud ja suveks head öömaja leida võib olla juba hilja.

https://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?label=gen173nr-1DCAEoggI46AdIM1gEaEKIAQGYAQm4ARfIAQ_YAQPoAQGIAgGoAgO4AvHu0-cFwAIB&sid=178cb4c1c9598e2a687247620a602d47&tmpl=searchresults&ac_click_type=b&ac_position=1&checkin_month=7&checkin_monthday=15&checkin_year=2019&checkout_month=7&checkout_monthday=21&checkout_year=2019&class_interval=1&dest_id=2224&dest_type=region&dtdisc=0&from_sf=1&group_adults=2&group_children=0&inac=0&index_postcard=0&label_click=undef&map=1&no_rooms=1&postcard=0&raw_dest_type=region&room1=A%2CA&sb_price_type=total&search_selected=1&shw_aparth=1&slp_r_match=0&src=index&srpvid=a5664a44d9fe02f4&ss=Warmia-Masuria%2C%20Poland&ss_all=0&ss_raw=masu&ssb=empty&sshis=0&ssne=Narva-J%C3%B5esuu&ssne_untouched=Narva-J%C3%B5esuu&nflt=ht_beach%3D1%3B&rsf=#map_closed

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tahaks minna lastega 5 ja 8 a sel suvel nende esimesele välisreisile. Paari päevaga tahaks jõuda Põhja-Poolasse. Oskab keegi soovitada ilusat järve, mille lähedal 2-3 päeva suvitada?

Miks mitte Skandinaaviasse? Juba Soome ise on nn tuhande järve maa. Lisaks on Skandinaaviasse tunduvalt mugavam sõita kui Poolasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte Skandinaaviasse? Juba Soome ise on nn tuhande järve maa. Lisaks on Skandinaaviasse tunduvalt mugavam sõita kui Poolasse.

Poola on jälel tunduvalt odavam, kui minna Lõuna-Eestist siis saab sinna ka kiiremini, kui Tallinnast minema hakates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poola on jälel tunduvalt odavam, kui minna Lõuna-Eestist siis saab sinna ka kiiremini, kui Tallinnast minema hakates.

Lõuna-Eestist ma läheks juba Riiast praamiga Saksamaale ja seal mõne ilusa järve äärde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zakopane on tore koht , meilgi sinna plaanis paari nädala pärast minna. Ainult et Põhja-Poolas ta küll ei ole ja küsija lapsed on seal matkamiseks veidi väikesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed sellisest päevadepikkusest sõitmisest küll mingit rõõmu ei tunneks. Nojah, kui nutiseadmed kätte anda, siis ilmselt kannataks ära, aga siis nad ei näeks kogu autosõidu jooksul mitte midagi muud kui ekraani. Äkki võtaks plaani ainult Läti ja pikkade tüütute sõitude asemel veedaks koos perega aega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed sellisest päevadepikkusest sõitmisest küll mingit rõõmu ei tunneks. Nojah, kui nutiseadmed kätte anda, siis ilmselt kannataks ära, aga siis nad ei näeks kogu autosõidu jooksul mitte midagi muud kui ekraani. Äkki võtaks plaani ainult Läti ja pikkade tüütute sõitude asemel veedaks koos perega aega?

Tänan nõuande eest. Me siiski ootame soovitusi Poola kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie käsime eelmisel aastal Augustowis. Seal sõitsime küll laevaga mööda järvi aga ma usun, et kuskil nende kallastel on ka puhkekohti. Ja Põhja-Poolas ja lähemal on see kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie peatusime Põhja- Poola kaunis väikelinnas Olsztyn-is. Seal ümbruses on Masuuria järvestik, palju kauneid järvi. Veel olme paar päeva rannikul Elbagis kodumajutuses- jällegi julgen soovitada. Lastele vast meeldiks ka Malborki rüütliloss sealkandis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poola ja päevadepikkune autosõit?
Meil on plaanis minna Põhja-Poolasse sel aastal, just põhjarannikul pidi mere äärde. Ei oska seda sõitu küll kuidagi tapvaks pidada, ei endale ega 7a lapsele. Esimese päeva sõidame kuskile Poola piiri äärde ja teisel oleme juba kohal.

Samas on kõik muud soovitused ja ideed Poola reisi osas meilgi väga oodatud. Võibolla hea mõtte saades laiendame või muudame oma algplaani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mikolajki .samuti soovitaks Hundikoopa varemeid kui juba sealkandis viibite

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen sellises kohas käinud nagu Ryn, seal on üks vana orduloss hotelliks tehtud, ümbrus väga maaliline ja oli ka järvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõuna-Eestist ma läheks juba Riiast praamiga Saksamaale ja seal mõne ilusa järve äärde.

Mina läheks ka iga kell Poola, Poola on tegelikult väga ilus maa, kui kiirteelt kõrvale põikad. Hinnad odavad ja kohti puhkamiseks küll ja küll. Mina merefännina soovitaks Sopotisse minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poola jõuab kenasti õhtuks kohale, kui varahommikul sõitma hakata. Meie oleme lastega pool Euroopat läbi sõitnud ja sõitmine pole mingi probleem nende jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poola jõuab kenasti õhtuks kohale, kui varahommikul sõitma hakata. Meie oleme lastega pool Euroopat läbi sõitnud ja sõitmine pole mingi probleem nende jaoks.

Rutiinitaluvatele ei ole see tōesti mingi probleem.
Mōelge natuk keskkonna teadlikumalt ka, et kohapeal autot rentides te saastate keskkonad oma heitgaaside ja tarbimisprügiga oluliselt vähem, kui autoga Eestist Poola kupatades. Lisaks sōduväsimus ja hooletuse risk maanteel ning sattumine avariisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirde-Poolas on järvi ja loodust nii palju kui kulub. Ei võta see sõit ka nii palju aega (kuigi lastega soovitaks kohalesõiduks võtta kaks päeva).
Malborki võiksite ka kindlasti plaani võtta, ja kui jõuate, siis Gdanski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Masuuria on imeilus! Näiteks Wigry (Augustowi lähedal), Mamry. Olen seal mitu korda olnud, kodumajutustes rohkem. Soodne on ka:) Armsad väikelinnad on seal, toiduga ei koonerdata. Arvatavasti saab ka telkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka mina julgen Masuuriat soovitada.
Sealne loodus on meie omale kuidagi ürgsuse poolest sarnane, samas piisavalt erinev!
Ja kui veel sattuda sinna maasikaajal, siis…
Et konkreetne koht?
Mulle sobis sääl pisikesi teid mööda ringi sõita ja vaadata, kuhu välja jõuan.
Hinnad üllatavad meeldivalt kõikjal, kuna enamus turismialaseid asutusi on orienteeritud siseturule, mitte abstraktsele, kuid trollrikkale väljamaa turistile.
Aga Augustowist sisemaa poole on samuti tore liikuda. Kui tahta aktiivsemat ja veidi inimküllasemat puhkust saada. Keegi ülalpool mainis laevatuure.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks sōduväsimus ja hooletuse risk maanteel ning sattumine avariisse.

Kuidas sina küll üldse kuskil käidud saad?

Teemaalgatajale lastega vahvat puhkust – tore plaan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis ilm võiks hetkel olla Lõuna -Poolas? Kurptus tuleb peale meie ilma vaadates,Vaatasin prognoose, kui üsaldusväärsed nad olla võivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis ilm võiks hetkel olla Lõuna -Poolas? Kurptus tuleb peale meie ilma vaadates,Vaatasin prognoose, kui üsaldusväärsed nad olla võivad?

Käisin Poolas paar nädalat tagasi. Pikk põud ja kuumalaine on, väga suuri muutusi pole vist siiani olnud.
Võib usaldada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen Poolas palju ringi rännanud ja minu kogemus on, et poolakad järvedes ei suple, randu praktiliselt pole. Palju on kalapüügikohti.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Hobinurk Tore järv Poolas