Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tore pere

Postitas:
Kägu

Ainult et see on sinu isiklik probleem, kui sa ei tea mis põhjusel arvad, et sa ei tohi teiste kuuldes oma lastest ühtki head sõna poetada. Teised arvavad teistmoodi.

Ma pole kunagi arvanud, et ma ei tohiks oma lastest head rääkida. Kui sinu jaoks eksisteerib ainult kaks varianti – kas lapsik hooplemine või mitte kunagi ühegi hea sõna poetamine ja muid, normaalseid alternatiive sa ei näe, siis on probleem hoopis sinul endal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ainult et see on sinu isiklik probleem, kui sa ei tea mis põhjusel arvad, et sa ei tohi teiste kuuldes oma lastest ühtki head sõna poetada. Teised arvavad teistmoodi.

Ma pole kunagi arvanud, et ma ei tohiks oma lastest head rääkida. Kui sinu jaoks eksisteerib ainult kaks varianti – kas lapsik hooplemine või mitte kunagi ühegi hea sõna poetamine ja muid, normaalseid alternatiive sa ei näe, siis on probleem hoopis sinul endal.

Ja mis on siis see muu normaalne alternatiiv, kui sa pead minu poolt öeldut, et tegemist aruka aktiivse lapsega lapsikuks hooplemiseks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja mis on siis see muu normaalne alternatiiv, kui sa pead minu poolt öeldut, et tegemist aruka aktiivse lapsega lapsikuks hooplemiseks?

Mina muide ei reageerinud sellele konkreetsele postitusele kuidagi ega andnud sellele mingit hinnangut. Ütlesin oma seisukoha vaid selle kohta, et enamus emasid hooplevat oma laste tublidusega. Mina tõesti väldin seda. Aga kui nii konkreetselt küsid, siis normaalse alternatiivina oleksin ma tõepoolest selle lause lihtsalt ära jätnud – et eriti arukatel ja aktiivsetel lastel pole nii palju aega perega koos tegutseda vms – täpset sõnastust ei mäleta hetkel, aga mõte oli see. Mina poleks pidanud vajalikuks seda arukust ja aktiivsust eraldi rõhutada, kui postituse mõte oli niigi selge. Jah, see mõjus seal ülearuse ja hooplevana.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )