Esileht Väikelaps Toredaid/arendavaid tahvelarvutimänge 4aastasele (tüdrukule)?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Toredaid/arendavaid tahvelarvutimänge 4aastasele (tüdrukule)?

Postitas:
Kägu

Ma ise ei mängi absoluutselt mänge, aga lapsed on hakanud nõudma (st väiksem suurema eeskujul). Mida teie lapsed mängivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 4 aastased lapsed ei mänginud tahvelarvuti ega Nutitelefon is. Nad panid kokku peslesi, voolisid plastiliini või saviga, lõikasid paberist välja ning kleepisid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Minu lapsed teevad kõiki neid asju ja lisaks veel maalivad, mängivad lauamänge, just pesid aknaid ja peeglid puhtaks, võtavad tolmuimejaga tolmu, ehitasid just suurest pappkastist autobusi, valmistasid perele magustoitu, meisterdavad tühjadest wc-rullidest rakette, teevad muusikat, laulavad-tantsivad, pühivad ise peput… Ahjaa ja mängivad tahvelarvutil vahel mänge ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4a laseks ikka väga vähe mängida, aga eestlaste enda tehtud on tore äpp alpa (kuigi selle tädi hääl ajab mul kõik hambad kkorraga valutama, lastele meeldib), see on veel paar aastat eakohane, numbrid, tähed, kellajadki, arvutamine. Seal saab vanuse järgi sobivaid ülesandeid valida. Alguseks sobib täitsa tasuta variant, aga kuutasu on vist 1.-

ALPA Kids – ALPA Kids – Harivad mängud lastele 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Kallid tundmatud. Palun natuke usaldust kaasemade suhtes! Ma ei kavatse oma last kleepida nägupidi ekraanile. Ma oskan piire seada. Ei ole vaja diskleimerit iga postituse juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Kallid tundmatud. Palun natuke usaldust kaasemade suhtes! Ma ei kavatse oma last kleepida nägupidi ekraanile. Ma oskan piire seada. Ei ole vaja diskleimerit iga postituse juurde.

Sa oled enamuse postitustest siin ise kirjutanud, kellega sa hetkel pragad? Ilmselt hakkas häirima tunne, et 4-aastastele äkki ikka pole eraldi äppe vaja. Nii see on, plain and simple, mingit “arendamist” nutiseadme abil EI OLE selles vanuses vaja. Ta jõuab kogu elu seal ekraani ees sul istuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Toredaid/arendavaid tahvelarvutimänge 4aastasele (tüdrukule)?