Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

Kas mõni vana armastus aastakümnete tagant on kunagi teiega ühendust võtnud, et lihtsalt küsida, kuidas teil läheb? Lihtsalt niisama vestlemiseks. Või olete ise seda teinud? Tahaks ilusaid romantilisi lugusid lugeda vahelduseks viiruseteemadele.

 

 

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme kokku saanud mina, mu mees ja kunagine armastatu põhikoolist koos naisega, et siis neljakesi. Väga tore on olnud rääkida lastest, lastelastest, igasugust tühja-tähja.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me pole suhelnud rohkem kui 15 aastat. Tahaks teada, kuidas tema elu on läinud. Ma ei võta ühendust, sest tundub miskipärast sobimatu ja pealetükkiv, võidaks valesti tõlgendada, ja sõprade-tuttavate-sugulastega saab rääkida, vestlus kellegagi kaugest minevikust või pühadeaegsed viisakused ei pruugi teist sugugi huvitada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul on selliseid mehi lausa neli. Tekitab heas mõttes kõdi küll. Ehkki, olen juba 50-aastane.

Kooliaegne kallim otsis mind üles facebookis pärast väga pikki aastaid. Oleme mitu korda kokku saanud. Kohvikus ja jalutamas käinud. Ja ka külas käinud üksteisel. Kooli- ja klassikokkutulekutel kohtunud. Alati on särin õhus. Kohtumisel mul hakkavad sõna otseses mõttes jalad värisema, punastan ja kokutan. Alati pean end tükk aega koguma enne, kui suudan normaalselt käituda. Ma ei saa aru, kuidas üks inimene võib niimoodi mõjuda. Ehkki oleme ikka kohtunud (kahjuks väga harva), siis kaugemale ei ole asju lasknud. Minu arglikkus ja liigne kombekus takistab.

Teine mees. Ka kooliaegne silmarõõm. Otsis mind samuti facebookist üles. Pakun et kuskil ca 30 aastat pärast viimast kohtumist. Ta on näitleja ja muidu ka avaliku elu tegelane. Korduvalt on kutsunud mind oma etendustele (pakub tasuta pileteid). Aga mina ei julge minna.

Kolmas mees. Ka väga varasest noorusest. Temaga on mingi kontakt koguaeg olnud, aga katkendlik. Vahepeal ei kontakteeru aasta otsa. On olnud ka mitmeaastaseid pause. Siis aga tuleme üksteisele meelde, ja tavaliselt juhtub see meil samaaegselt. Mõnikord kohtume, käime jalutamas, kohvikus, paar korda oleme ka üksteisel külas käinud.

Neljas mees. Tutvuse algus ca 30 aastat tagasi. Aastaid lihtsalt tundsime teineteist. Sattusime paar korda aastas ühte seltskonda. Kuni ühel hetkel hakkas meespool midagi enamat aretama. Lõpetasin suhtlemise. Aastaid oli vaikus, kuid viimasel ajal on ta hakanud jälle kirjutama ja igatsevaid muusikapalu saatma.

+10
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ühendust endise … ma ei teagi, kuidas teda nimetada, crushiga, intiimpartneriga. Me pole kunagi olnud paar.
Oleme messengeris suhelnud ja linna pealgi näinud. Tundub, et minu fantaasia galopeerib tema omast hetkel jõulisemalt. Meh

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ammune parim sõber ja hingesugulane on minuga ühendust võtnud, et arendada natuke romantikat. Aga muidugi oma naise ja lapse kõrvalt.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ikka sama välimuse ja olemusega need aastakümneid hiljem, et romantilisi lugusid saab? Nooruses on rohi rohelisem, vaba aega, muretust ja valikuvõimalust. Nooruse igatsus tõstatab igapäevaellu rutiinsuse küsimuse ja teate, mida meie mehega teeme? Lähme nendesse kohtadesse, kus nooena sai ameletud ja asjatatud. 40-50selt varavõitu minevikust jahuda ja end maha matta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Nii nunnu……

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist.

Tahaksid sa sellest lähemalt rääkida?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist.

Tahaksid sa sellest lähemalt rääkida?

? Mis siin segaseks jäi?.:)

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nunnutädile: erinevalt sinust julgeb mõni ka nii mõelda ja rääkida, nagu mingil hetkel tahab.

Ja vahet pole, kas provo või lihtsalt vaba mõttelennuga inimene, reha otsa astusid sa nagunii.

Edaspidi pane rehadepõllul kiiver pähe. 🙂

+4
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nunnutädile: erinevalt sinust julgeb mõni ka nii mõelda ja rääkida, nagu mingil hetkel tahab.

Ja vahet pole, kas provo või lihtsalt vaba mõttelennuga inimene, reha otsa astusid sa nagunii.

Edaspidi pane rehadepõllul kiiver pähe. ????

Nunnu käis kõrvalmehest seksuaalse unistamise kohta. Teistel noorusarmastusi olnud, aga loed isegi, et käiakse neljakesi praeguste paarilistega sõpradena väljas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni vana armastus aastakümnete tagant on kunagi teiega ühendust võtnud, et lihtsalt küsida, kuidas teil läheb? Lihtsalt niisama vestlemiseks. Või olete ise seda teinud? Tahaks ilusaid romantilisi lugusid lugeda vahelduseks viiruseteemadele.

On. Minu esimene armastus näiteks, 16-20 aastat hiljem. Tore oli vestelda, aga aastakümnete (!) järel midagi romantilist? No ei. Sõbrustame senini, aga ta oleks ilmselt eelviimane mees maailmas, kellega saaks midagi romantilist tekkida. Selleks olen ma liiga palju tunde, päevi ja kuid nooruses tema peale mõelnud ja mäletan liiga hästi, kuidas ta siis lõhnas. Ja mäletan liiga hästi, kui palju vaeva nägin, et temast üle saada.

Ja esimene abikaasa. Üle 10 aasta hiljem pärast meie viimast kontakti. Romantilist? Hirmutav oli hoopis. Mitte et oleks otse teda kui inimest kartnud, aga mida paganat? Tõesti…mida paganat? Niikuinii pidime pikalt lapse pärast suhtlema pärast lahutust. Siis on 10+ aastat rahu (ok, sünnipäevatervitused ja uusaastasoovid muidugi olid, nagu viisakatel inimestel ikka) ja siis ta ujub välja ja tahab “rahulikult vestelda”? Me ei lahutanud tema soovil. Ilmselt olen ülbe, aga kui me lahutasime minu soovil, siis järelikult kui suhtlus taas algaks, saaksin selle algataja olla ainult mina. Kes teda palus? Istugu oma urus või lossis või kus iganes ja ärgu ronigu nüüdseks juba võõraste inimeste ellu.

Midagi romantilist kahjuks seega seoses vanade armastustega, kes UUESTI aastakümnete tagant ühendust võtavad, ei oska rääkida.

Kui romantilist tahad, siis aga palun.
Platooniline armumine ühte….artisti. Lapse armastus. Mina 11-12, tema 23. Mitte et ma siis oleksin ta vanust teadnud. Armunud olin kuni 16. eluaastani. Siis tuli reaalelu peale ja õpingud ja asjad. Kui olin 22 või 23, siis kohtusime selle mehega tööasjus. Minul oli vaid ähmane mälestus sellest lapsepõlve armumisest. Lisaks lähedalt ja vanemana paistis kõik teisiti. Tema aga armus minusse kõrvuni esimesest kohtumisest. Mina aga ei osanud selle loomeinimese suuuure tundega midagi peale hakata. Tegin kõik, et ta enam mind ei armastaks – see on sama vaevarikas kui panna kedagi ennast armastama – ning mingi aastakesega nii läkski. Suhtleme semudena senini ja perekonniti.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga on ühendust võtnud (kirjutanud meilis või messengeris, tšau,misteed, kuidasläheb, kas mehele oled ka läind vää) päris mitu endist suhet. Nende eesmärk on õngitseda. Nad tahavad saada seksi, kuigi neil on kodus naine ja lapsed. Üks arvestas isegi tasuta ööbimiskohaga, kuna pidi minu kodulinnas sageli töölähetustel käima. Mina oleksin siis olnud see tasuta hotell koos seksi ja hommikusöögiga.

 

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Jah, tuleks seadusega kehtestada mingi mõõt, millest allapoole on mehel alati aegumatu oht saada kiirmenetluse korras ahistamis- ja vägistamissüüdistus ja millest ülespoole seksuaalset ahistamist ei määratletagi. Selle põhimõte oleks hoida seksis eemale need, kes ei peaks seda tegema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga on ühendust võtnud (kirjutanud meilis või messengeris, tšau,misteed, kuidasläheb, kas mehele oled ka läind vää) päris mitu endist suhet. Nende eesmärk on õngitseda. Nad tahavad saada seksi, kuigi neil on kodus naine ja lapsed. Üks arvestas isegi tasuta ööbimiskohaga, kuna pidi minu kodulinnas sageli töölähetustel käima. Mina oleksin siis olnud see tasuta hotell koos seksi ja hommikusöögiga.

Kui sa oled vallaline, siis miks mitte ju. Mõtle, seks tuleb ise su juurde kohale, ei pea ise otsima ja mingite tinderi või ööklubi suvakatega jaurama.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga on ühendust võtnud (kirjutanud meilis või messengeris, tšau,misteed, kuidasläheb, kas mehele oled ka läind vää) päris mitu endist suhet. Nende eesmärk on õngitseda. Nad tahavad saada seksi, kuigi neil on kodus naine ja lapsed. Üks arvestas isegi tasuta ööbimiskohaga, kuna pidi minu kodulinnas sageli töölähetustel käima. Mina oleksin siis olnud see tasuta hotell koos seksi ja hommikusöögiga.

Kui sa oled vallaline, siis miks mitte ju. Mõtle, seks tuleb ise su juurde kohale, ei pea ise otsima ja mingite tinderi või ööklubi suvakatega jaurama.

Pole too Kägu, kuid parem vallaline suvakas kui kepiks kõlbav järjekorrast läbihelistatav naine. Normaalne on kuhugi kuuluda, olla abikaasa/elukaaslane/partner.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

kui lame!

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nunnutädile: erinevalt sinust julgeb mõni ka nii mõelda ja rääkida, nagu mingil hetkel tahab.

Ja vahet pole, kas provo või lihtsalt vaba mõttelennuga inimene, reha otsa astusid sa nagunii.

Edaspidi pane rehadepõllul kiiver pähe. ????

Minu meelest ei peaks huumorit tegema inimesed, kes seda ei oska

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga on ühendust võtnud (kirjutanud meilis või messengeris, tšau,misteed, kuidasläheb, kas mehele oled ka läind vää) päris mitu endist suhet. Nende eesmärk on õngitseda. Nad tahavad saada seksi, kuigi neil on kodus naine ja lapsed. Üks arvestas isegi tasuta ööbimiskohaga, kuna pidi minu kodulinnas sageli töölähetustel käima. Mina oleksin siis olnud see tasuta hotell koos seksi ja hommikusöögiga.

Kui sa oled vallaline, siis miks mitte ju. Mõtle, seks tuleb ise su juurde kohale, ei pea ise otsima ja mingite tinderi või ööklubi suvakatega jaurama.

Pole too Kägu, kuid parem vallaline suvakas kui kepiks kõlbav järjekorrast läbihelistatav naine. Normaalne on kuhugi kuuluda, olla abikaasa/elukaaslane/partner.

Oledki ju! Sekspartner tollele mehele tollel ööl. Ei ole vaja kuskil baarileti ääres kõõluda, et kas see või too kutt teeb välja ja lohistab ära või mitte ja ei ole ohtu, et kuivalt klubist koju lähed.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oledki ju! Sekspartner tollele mehele tollel ööl. Ei ole vaja kuskil baarileti ääres kõõluda, et kas see või too kutt teeb välja ja lohistab ära või mitte ja ei ole ohtu, et kuivalt klubist koju lähed.

Vallalisega on oluliselt mõnusam kui võrdne võrdsega. Lapsevanemad, perepead ja -kaelad saavad grupikat üldse teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oht madrats olla on rängem kui end nautida:) proovige vahelduses, et siis ei tule neid mõtteid ohtudest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav  s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

Kes see ropendab niimoodi? Kahju inimesest, kel ühtegi fantaasiat pole. Nii hale.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

Kes see ropendab niimoodi? Kahju inimesest, kel ühtegi fantaasiat pole. Nii hale.

Ta unustas mainida, et teema on s…käkk.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oht madrats olla on rängem kui end nautida

Misasi on “end nautida”? Näpukas/vibraator?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

Kes see ropendab niimoodi? Kahju inimesest, kel ühtegi fantaasiat pole. Nii hale.

Selles asi ongi, et sina saad seksist ainult fantaseerida. Päriselus sul seksimise võimalus puudub, sest ei ole ühtegi inimest, kes tahaks sinuga seksida.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

Kes see ropendab niimoodi? Kahju inimesest, kel ühtegi fantaasiat pole. Nii hale.

Selles asi ongi, et sina saad seksist ainult fantaseerida. Päriselus sul seksimise võimalus puudub, sest ei ole ühtegi inimest, kes tahaks sinuga seksida.

Sina seksid ainult sellega, kes suvatseb sinuga seksida. Mõni teine saab ise valida, kellega seksida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa tahtsid romantilisi lugusid. Ma nagu lihtsalt kujutan ette tema väga gigantset oma suus jm taolist. Aww…

Alati peab kuskilt pimedast nurgast tulema üks meeletute alaväärsusteste all kannatav s…ajunn, kes tuleb ja rikub kogu hea teema ära. Aga palju jõudu sulle!

Kes see ropendab niimoodi? Kahju inimesest, kel ühtegi fantaasiat pole. Nii hale.

Selles asi ongi, et sina saad seksist ainult fantaseerida. Päriselus sul seksimise võimalus puudub, sest ei ole ühtegi inimest, kes tahaks sinuga seksida.

Sina seksid ainult sellega, kes suvatseb sinuga seksida. Mõni teine saab ise valida, kellega seksida.

Jutt ongi sinust, mitte “mõnest teisest”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks