Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

Appi, kes need kaks tohmanit on siin? Täishullud ju!

Nõus, hästi igavaks muutuvad sellised kahe inimesevahelised heietused, kus väljendutakse väga segaselt ning lõpuks ei saa enam kumbki osapool, rääkimata teistest teema jälgijatest aru, millest räägitakse.

Tõesti, kahte viimast lehekülge loen nagu mingit täielikku segapudru.  Üritan aru saada, mida öelda tahetakse, kellele vastatakse jne. Kommenteeritakse ja esitatakse mingeid väiteid teise kohta nii, et ei tsiteerita. Siis mõtle välja, kelle pihta see kommentaar käima pidi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte on armastada eksi või üldse kedagi, kellega suhet ei taha? Mis armastus see selline on, kus koos ei olda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kes need kaks tohmanit on siin? Täishullud ju!

Nõus, hästi igavaks muutuvad sellised kahe inimesevahelised heietused, kus väljendutakse väga segaselt ning lõpuks ei saa enam kumbki osapool, rääkimata teistest teema jälgijatest aru, millest räägitakse.

Tõesti, kahte viimast lehekülge loen nagu mingit täielikku segapudru. Üritan aru saada, mida öelda tahetakse, kellele vastatakse jne. Kommenteeritakse ja esitatakse mingeid väiteid teise kohta nii, et ei tsiteerita. Siis mõtle välja, kelle pihta see kommentaar käima pidi.

Ma ei ürita midagi aru saada. Loen nagu kirjas on, et üks kirjutab teisele, et armastab teda, aga ei taha suhet. Järelikult nii ongi.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole meest ja ühiseid plaane? Siis pole üldse kuhugi kiiret! Traagilisem oleks maha jätta mõne aasta pärast, talle valus ja mõistetamatu.
Võiksid tõesti kuulama õppida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastad juba kaua hingeliselt mingit ühte naist, aga sul on samas ükskõik, kui ta on teise mehega koos. Samas tunned, et sind nagu petetakse? Äkki siis muudad oma suhtumist. Vaevalt nad ikka on koos selleks, et see naine sind saaks petta. Tõenäolisem on see, et nad on lihtsalt teineteisesse armunud ja sellepärast koos.

Hästi, muudan suhtumist: mind ei peteta. Mul ei ole ükskõik, aga saan aru. Kui armastavad, siis super. Privileeg armastada mitut ja saada seda vastu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastad juba kaua hingeliselt mingit ühte naist, aga sul on samas ükskõik, kui ta on teise mehega koos. Samas tunned, et sind nagu petetakse? Äkki siis muudad oma suhtumist. Vaevalt nad ikka on koos selleks, et see naine sind saaks petta. Tõenäolisem on see, et nad on lihtsalt teineteisesse armunud ja sellepärast koos.

Hästi, muudan suhtumist: mind ei peteta. Mul ei ole ükskõik, aga saan aru. Kui armastavad, siis super. Privileeg armastada mitut ja saada seda vastu.

Nagu sa isegi aru saad, ei jää see suhe püsima nii ehk naa. Naine armastab meest rohkem kui mees naist. Peaks olema vastupidi, et püsiks. Naine sisuliselt armastab üksi selles suhtes, kuid suhet on talle ehk naisele vaja, sest mees peab ju tema elus olema. Ta ise hoiab seda suhet ülal. Teistel naistel ju on mees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine armastab meest rohkem kui mees naist. Peaks olema vastupidi, et püsiks. Naine sisuliselt armastab üksi selles suhtes, kuid suhet on talle ehk naisele vaja, sest mees peab ju tema elus olema.

Kehakeele alusel väidan vastupidist, mees ei pruugi seda öelda, aga ta on armukade, hirmunud, armastab.
Kui aga eksin ja naine armastab rohkem, siis tuleb enne armastusest üle saada, kui järgmisi vaadata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine armastab meest rohkem kui mees naist. Peaks olema vastupidi, et püsiks. Naine sisuliselt armastab üksi selles suhtes, kuid suhet on talle ehk naisele vaja, sest mees peab ju tema elus olema.

Kehakeele alusel väidan vastupidist, mees ei pruugi seda öelda, aga ta on armukade, hirmunud, armastab.

Kui aga eksin ja naine armastab rohkem, siis tuleb enne armastusest üle saada, kui järgmisi vaadata.

 

Armukade ja hirmunud mees? meest ei vaata. Ma vaatan naist. Naisel, kel on rohkem armastav mees, on teistsugune, rahulik enesekindlus. See paistab välja naisest.

Näiteks võtame nii. Oled kellegagi kusagil koos ja te ei ole paar. Ometi teid tundvad inimesed küsivad sult või temalt, kas olete paar. Just see inimene siis sobibki sulle ja sina talle. Kui teil nii oligi alguses, siis pingutad ise liiga palju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukade ja hirmunud mees? meest ei vaata. Ma vaatan naist. Naisel, kel on rohkem armastav mees, on teistsugune, rahulik enesekindlus. See paistab välja naisest.

Näiteks võtame nii. Oled kellegagi kusagil koos ja te ei ole paar. Ometi teid tundvad inimesed küsivad sult või temalt, kas olete paar. Just see inimene siis sobibki sulle ja sina talle. Kui teil nii oligi alguses, siis pingutad ise liiga palju.

Räägime palju mööda. Kahjuks pole selline vestlus võimalik, sest ma ei saa aru 70% sinu jutust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukade ja hirmunud mees? meest ei vaata. Ma vaatan naist. Naisel, kel on rohkem armastav mees, on teistsugune, rahulik enesekindlus. See paistab välja naisest.

Näiteks võtame nii. Oled kellegagi kusagil koos ja te ei ole paar. Ometi teid tundvad inimesed küsivad sult või temalt, kas olete paar. Just see inimene siis sobibki sulle ja sina talle. Kui teil nii oligi alguses, siis pingutad ise liiga palju.

Räägime palju mööda. Kahjuks pole selline vestlus võimalik, sest ma ei saa aru 70% sinu jutust.

Eile ju armastasid mind.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukade ja hirmunud mees? meest ei vaata. Ma vaatan naist. Naisel, kel on rohkem armastav mees, on teistsugune, rahulik enesekindlus. See paistab välja naisest.

Näiteks võtame nii. Oled kellegagi kusagil koos ja te ei ole paar. Ometi teid tundvad inimesed küsivad sult või temalt, kas olete paar. Just see inimene siis sobibki sulle ja sina talle. Kui teil nii oligi alguses, siis pingutad ise liiga palju.

Räägime palju mööda. Kahjuks pole selline vestlus võimalik, sest ma ei saa aru 70% sinu jutust.

Eile ju armastasid mind.

Kahjuks, olenemata sellest pole sinuga kerge suhelda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi on tore teada, et sa mind armastad ja seda ka ütled.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi on tore teada, et sa mind armastad ja seda ka ütled.

Jah.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikkagi on tore teada, et sa mind armastad ja seda ka ütled.

Jah.

Mina tahaks küll sinuga suhelda, aga mulle ei meeldi su käitumine kohati. Palun ära lärma ja naera avalikus kohas nii häälekalt. Ära esita imelikke küsimusi mulle stiilis kas meil on kõik korras ja kui on paha tuju, ära soiu minu kallal vastikute märkustega. Muidugi on meil kõik korras. Kui selle korda teeksid ja enam nii ülevoolav ja imelik ei oleks, suhtleksin hea meelega sinuga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaks küll sinuga suhelda, aga mulle ei meeldi su käitumine kohati. Palun ära lärma ja naera avalikus kohas nii häälekalt. Ära esita imelikke küsimusi mulle stiilis kas meil on kõik korras ja kui on paha tuju, ära soiu minu kallal vastikute märkustega. Muidugi on meil kõik korras. Kui selle korda teeksid ja enam nii ülevoolav ja imelik ei oleks, suhtleksin hea meelega sinuga.

Kahjuks me ei kohtu enam niipea, siis rahuneme natuke maha ja mõne aja pärast vaatame, kas tingimused teineteisele sobivad ja kas huvi alles. ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaks küll sinuga suhelda, aga mulle ei meeldi su käitumine kohati. Palun ära lärma ja naera avalikus kohas nii häälekalt. Ära esita imelikke küsimusi mulle stiilis kas meil on kõik korras ja kui on paha tuju, ära soiu minu kallal vastikute märkustega. Muidugi on meil kõik korras. Kui selle korda teeksid ja enam nii ülevoolav ja imelik ei oleks, suhtleksin hea meelega sinuga.

Kahjuks me ei kohtu enam niipea, siis rahuneme natuke maha ja mõne aja pärast vaatame, kas tingimused teineteisele sobivad ja kas huvi alles. ????

Viimati kohtusin küll sinuga paar nädalat tagasi kui sa üksi jalutasid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati kohtusin küll sinuga paar nädalat tagasi kui sa üksi jalutasid.

Kohtumine on nö vestlemine, aga mööda jalutamine on jalutamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati kohtusin küll sinuga paar nädalat tagasi kui sa üksi jalutasid.

Kohtumine on nö vestlemine, aga mööda jalutamine on jalutamine.

Ma nägin küll, et vaatasid mu poole ja korraks isegi mõtlesid midagi öelda, aga läksid edasi. Oled ikka vihane selle peale, mis eelmisel aastal ütlesin?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ikka vihane selle peale, mis eelmisel aastal ütlesin?

Asi on selles, et viimased aastad on jäänud mälu suvaliselt kehvemaks ja kui midagi keegi ütles..ei mäleta. Tõsiselt ei mäleta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte on armastada eksi või üldse kedagi, kellega suhet ei taha? Mis armastus see selline on, kus koos ei olda?

Tundeid ei saa alati käskida ja keelata. Vabalt saab armastada kedagi, kellega koos ei olda. Kui teine pool on suhtes, siis lihtsalt armastadki niimoodi… eemalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ikka vihane selle peale, mis eelmisel aastal ütlesin?

Asi on selles, et viimased aastad on jäänud mälu suvaliselt kehvemaks ja kui midagi keegi ütles..ei mäleta. Tõsiselt ei mäleta.

Kuid kes siis kirjutas fb-sse ülemusele minu kohta, kui see sina polnud? Ma vist olen ilma asjata sinu peale vihane olnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel ei tule meelde, mida soovin öelda ja kui sul tunne, et soovin midagi öelda, siis otsin sõna või mida just öelda soovisingi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen ilma asjata sinu peale vihane olnud.

Seda pead ülemuselt küsima, kas mina kirjutasin.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati kohtusin küll sinuga paar nädalat tagasi kui sa üksi jalutasid.

Kohtumine on nö vestlemine, aga mööda jalutamine on jalutamine.

Ma nägin küll, et vaatasid mu poole ja korraks isegi mõtlesid midagi öelda, aga läksid edasi. Oled ikka vihane selle peale, mis eelmisel aastal ütlesin?

Vabandust väga, aga kas sa oled lollakas või?
Jälle seesama tüüp, kes kuskil teema alguse pooles oli kindel, et keegi tunneb teda isiklikult, teab temast kõike ning ähvardab ja hirmutab teda?

Ausalt, otsi abi, mitte ära solgi perekoolis huvitavaid teemasid!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen ilma asjata sinu peale vihane olnud.

Seda pead ülemuselt küsima, kas mina kirjutasin.

Ma küsisin kes ja selle peale ütles, et kas mõtlen sind. Sellest ma tegin järelduse, et see olid sina.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsisin kes ja selle peale ütles, et kas mõtlen sind. Sellest ma tegin järelduse, et see olid sina.

Võimalik, ei aja tagasi. Hetkel ei saa öelda, sa ei peagi uskuma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi usun, et siin ei ole kaks inimest omavahel “suhtlemas”, vaid see on üks ja sama inimene, kellel on parasjagu hulluhoog peal ja kes siis ise küsin-ise vastan meetodil teemat arendab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsisin kes ja selle peale ütles, et kas mõtlen sind. Sellest ma tegin järelduse, et see olid sina.

Võimalik, ei aja tagasi. Hetkel ei saa öelda, sa ei peagi uskuma.

Miks sa siis nii tegid? Mulle juba öeldi sinu nimi ja küsiti kas mõtlen sind.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kukkusin trepist, väänasin mõlemad jalad ja lõin pea vastu asfalti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis nii tegid? Mulle juba öeldi sinu nimi ja küsiti kas mõtlen sind.

Kui öeldi, siis olin. Ma ei tea, miks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks