Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

Tegemist on töökaaslasega. Üks on 32-33 ja teine 28. Kaeba modele.???? või seo oma näpud tugevasti kinni.

Kust sa seda võtad? 

Miks inimesed ei võiks töö juures oma asju arutada või privaatselt kuskil mujal? See siin on siiski avalik foorum, kus ei peaks inimesed oma isiklikke vestlusi omavahel pidama. Miks mina pean oma näpud tugevasti kinni siduma?

Teema pealkiri on “Toredaid lugusid loeks”, mitte “Kahe hullu dialoog”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on töökaaslasega. Üks on 32-33 ja teine 28. Kaeba modele.???? või seo oma näpud tugevasti kinni.

Kust sa seda võtad?

Miks inimesed ei võiks töö juures oma asju arutada või privaatselt kuskil mujal? See siin on siiski avalik foorum, kus ei peaks inimesed oma isiklikke vestlusi omavahel pidama. Miks mina pean oma näpud tugevasti kinni siduma?

Teema pealkiri on “Toredaid lugusid loeks”, mitte “Kahe hullu dialoog”.

Mulle on jäänud ajaga mulje, et rahuneb maha kui talle vastamata jätta. Hoia distantsi, hull nagunii ei parane sinu märkustest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on töökaaslasega. Üks on 32-33 ja teine 28. Kaeba modele.???? või seo oma näpud tugevasti kinni.

Kust sa seda võtad?

Miks inimesed ei võiks töö juures oma asju arutada või privaatselt kuskil mujal? See siin on siiski avalik foorum, kus ei peaks inimesed oma isiklikke vestlusi omavahel pidama. Miks mina pean oma näpud tugevasti kinni siduma?

Teema pealkiri on “Toredaid lugusid loeks”, mitte “Kahe hullu dialoog”.

Mulle on jäänud ajaga mulje, et rahuneb maha kui talle vastamata jätta. Hoia distantsi, hull nagunii ei parane sinu märkustest.

Mulle jääb mulje, et periooditi rahuneb ja siis hakkab otsast peale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutada kellegi ülemusele, teha suulisi vihjeid kellegi kohta, kommenteerida tema eraelu, jahuda pikalt kellegi mehest, sa vist isegi kontakteerusid instas selle naise mehega kord, et talle naisest rääkida- see kõik viitab kinnisideelisusele ja see on mittenorm käitumine.

Ligi ajamine kestab 5 minutit, korvi saamine 5 minutit.

Aastas on 525,600 minutit. Pole mitte kellegi eraellu sekkunud peale ühe katse, kus ei teadnud, et inimene on päris tõsises suhtes, mitte seksisõpruses. Püsi teemas ja ära mõtle juurde. Kellegi mehele haiget tegemine ei huvita mind karvavõrdki.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..ja kellegi töökoha kaotus ja probleemid ülemusega samuti mitte. Ma pole mingi pealekaebaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas tema mees ei suuda teda maha rahustada või milles asi on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..ja kellegi töökoha kaotus ja probleemid ülemusega samuti mitte. Ma pole mingi pealekaebaja.

Sa said ju korvi. Peale seda leidsid endale mehe. Miks sa siis ikka ei lõpeta?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa said ju korvi. Peale seda leidsid endale mehe. Miks sa siis ikka ei lõpeta?

Esimene ja viimane katse, huvi kadus ja suhteid ei igatse. Mingist lõpetamisest jahud, enda teada olen vaba inimene vabal maal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene ja viimane katse, huvi kadus ja suhteid ei igatse. Mingist lõpetamisest jahud, enda teada olen vaba inimene vabal maal.

Kuidas sul suhted mehega on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa said ju korvi. Peale seda leidsid endale mehe. Miks sa siis ikka ei lõpeta?

Esimene ja viimane katse, huvi kadus ja suhteid ei igatse. Mingist lõpetamisest jahud, enda teada olen vaba inimene vabal maal.

Sul on ju mitmeid teisi ja olulisemaid lähisuhteid, kus sulle ei anta korvi, ei tõrjuta eemale, kus suhtutakse hästi, kus saad lähedust. Miks sa nendest ei jahu ja neile ei keskendu?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ju mitmeid teisi ja olulisemaid lähisuhteid,

Sellest on räägitud söögi alla ja söögi peale. Ei hakka uuesti sama teemat leierdama. Screenshotid kustutasin samuti ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest on räägitud söögi alla ja söögi peale. Ei hakka uuesti sama teemat leierdama. Screenshotid kustutasin samuti ära.

 

Tõeline troll oled, pole midagi öelda. Loodame, et ohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline troll oled, pole midagi öelda. Loodame, et ohutu.

Sul on täna vist mees kodus? Minge asjatama ja lõpetame need rumalused siin ära ükskord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline troll oled, pole midagi öelda. Loodame, et ohutu.

Sul on täna vist mees kodus? Minge asjatama ja lõpetame need rumalused siin ära ükskord.

Jälle lõi sul kontrollivajadus välja. Kus sinu mees siis täna õhtul on, kas sa ikka seda ise tead? Tõsiselt loodan, et sa oled ohutu hull, aga kunagi ei või kindel olla. Igaks juhuks hoian eemale. Mine tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle lõi sul kontrollivajadus välja. Kus sinu mees siis täna õhtul on, kas sa ikka seda ise tead? Tõsiselt loodan, et sa oled ohutu hull, aga kunagi ei või kindel olla. Igaks juhuks hoian eemale. Mine tea.

Ära aja segamini kontrollivajadust ja viha.

Kontrollivajadus on suhte siseasi, seda ei saa võõraste isikute suhtes olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi sinust enam mitte midagi. Kui sul meest pole, siis ei ole, pole õrna aimu ka ja see ei muudaks midagi, kui oleks. Sa tüütad mind lihtsalt. Kas oled nii inetu naine, et ei leia meest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära aja segamini kontrollivajadust ja viha.

Kontrollivajadus on suhte siseasi, seda ei saa võõraste isikute suhtes olla.

Sa ju üritad kõike kontrollida.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi sinust enam mitte midagi. Kui sul meest pole, siis ei ole, pole õrna aimu ka ja see ei muudaks midagi, kui oleks. Sa tüütad mind lihtsalt. Kas oled nii inetu naine, et ei leia meest?

Mis sul puudu on, et naisega liini ajad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi sinust enam mitte midagi. Kui sul meest pole, siis ei ole, pole õrna aimu ka ja see ei muudaks midagi, kui oleks. Sa tüütad mind lihtsalt. Kas oled nii inetu naine, et ei leia meest?

Siis ära kirjuta. Nii lihtne ongi. Järelikult mitte, kui isegi naine minu pärast rahu ei saa. 😀

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ära kirjuta. Nii lihtne ongi. Järelikult mitte, kui isegi naine minu pärast rahu ei saa. ????

Meesterahvas olen, aga see selleks. Võibolla peaksid kodukanti kolima,siis need mälestused nagu kaovad, sest mälupilt eriti kaua ilma keskkonnata ei säiligi? Kolisin jäädavalt koju tagasi, see pealinna elu pole minu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meesterahvas olen, aga see selleks. Võibolla peaksid kodukanti kolima,siis need mälestused nagu kaovad, sest mälupilt eriti kaua ilma keskkonnata ei säiligi? Kolisin jäädavalt koju tagasi, see pealinna elu pole minu jaoks.

Sa oled naine, kes armus töö juures naisesse ja jaurab sellest.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingitele kokkusaamistele ei hakka sõitma, see võtab nii palju aega ja kasutu. Lihtsalt pirina vältimiseks, et keegi liini ajama tuleb…ilmvõimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingitele kokkusaamistele ei hakka sõitma, see võtab nii palju aega ja kasutu. Lihtsalt pirina vältimiseks, et keegi liini ajama tuleb…ilmvõimatu.

Kokku saamiseks peaksid teil enne head suhted olema, mida teil ju ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokku saamiseks peaksid teil enne head suhted olema, mida teil ju ei ole.

Seda küll, aga takistusi on kõvasti rohkem. Sa raiskad ainult oma aega ja sa tegelt tead seda suurepäraselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokku saamiseks peaksid teil enne head suhted olema, mida teil ju ei ole.

Seda küll, aga takistusi on kõvasti rohkem. Sa raiskad ainult oma aega ja sa tegelt tead seda suurepäraselt.

Kogu probleem sai alguse sinust. Sul on natuke raske seda endale tunnistada, aga nii see oli. See, et sa nüüd vihkad, on ka sinu mure. Sa lihtsalt suhtud negatiivselt, mis ei tule olukorrale kasuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu probleem sai alguse sinust. Sul on natuke raske seda endale tunnistada, aga nii see oli. See, et sa nüüd vihkad, on ka sinu mure. Sa lihtsalt suhtud negatiivselt, mis ei tule olukorrale kasuks.

Vahelduva eduga on huvi olnud algusest peale, aga mingit motivatsiooni pole liigutada olnud. Ainult lootus tekkis juurde, et jätkate suhet nagu seni ja kõik laabub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhet ei jätka. Sinu osas vaatan, mis samme ise teed, selle järgi vaatan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhet ei jätka. Sinu osas vaatan, mis samme ise teed, selle järgi vaatan.

Jään vabaks aastaks kindlasti, pole sul kuhugi kiiret. Võid suhet rahumeeli jätkata. Peaasi, et tead, kuidas asjad on ja pidevalt ei uuri huvi kohta. Huvi saab nii olla, et ei saada mõnda aega kokku ja see ei tähenda, et mitu rauda tules või mehele ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään vabaks aastaks kindlasti, pole sul kuhugi kiiret. Võid suhet rahumeeli jätkata. Peaasi, et tead, kuidas asjad on ja pidevalt ei uuri huvi kohta. Huvi saab nii olla, et ei saada mõnda aega kokku ja see ei tähenda, et mitu rauda tules või mehele ei meeldi.

Loodan, et selle suhtevaba aasta jooksul külastad ka psühholoogi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta, kes oli see kuulus psühhiaater, kes ütles: kui teile tundub, et hakkate hulluks minema, siis on päris kindel, et te hulluks minema ei hakka. Kõik eranditult, kes on päriselt nö hullud, arvavad, et nad on täiesti terved.

Ehk siis meie võime siin aegajalt kahelda enda suhtes, ega mingi käitumisviis meil pole natuke lolakas või kas närvikava ei tembuta või ega maailmapilt pole väändes. Aga see troll nagu kõik, kelle peas on lühis ja ta vajaks arstiabi – mitte kunagi.

Mul on kaks tuttavat skisofreenikut. Üimeeldivad inimesed. Ja üks maniakaal-depressiivne isik. Pole arst, aga nii nad ise oma diagnoose on mulle kirjeldanud. Nad on kõik õppinud ära tundma mingi päevake ette, kui nö hoog peale tuleb ja siis helistavad ise arstile. Kui neil aga see arsti kontakt ebaõnnestub, juba on maniakaalne periood, siis nad on enda meelest objektiivselt kõige vaimselt tervemad inimesed ja nende teod on äärmiselt mõistlikud. Üks neist marineerib siis oma pesu purkidesse ja käib igal pool kurtmas, et teda räägitakse taga. Teine värvib makarone ja riisi ning liimib neid kodus seinae. Kolmandast ma väga ei tea, tema ema ei lase teda siis välja ja me pole niii lähedased.

Kui nad muidu on oma haigusest teadlikud ja edukad ühiskonnaliikmed, siis “hoo” ajal pole nende jaoks neist tervemat inimest olemas.

Mida demonstreerib meile elavalt ka antud isik siin foorumis. Aga ilma ravimiteta see hoog ei pruugi nagu üle minna…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks