Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

Viimasega nõus!

See ongi perekooli kitsaskoht, et moderaatorid, kes saaksid midagi teha, ei märka seda kõike. Ilmselt lihtsalt ei saa aru ega tunne olukorda ära. Halvimal juhul lihtsalt irvitavad inimese üle. Konkreetselt siinne isik vaja abi, ja kiiresti. Enne, kui toimub enesetapp või enne, kui inimene lastakse kuskil maha…

Skisofreenik, keda mina tunnen, on akadeemiliselt ülivõimekas. Aga midagi pole teha, kui haigus tuleb peale. Tema kahjuks räägib see, et tal ei ole lähedasi, kes märkaks ja aitaks. Lähedased on kõik surnud.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Viimasega nõus!

See ongi perekooli kitsaskoht, et moderaatorid, kes saaksid midagi teha, ei märka seda kõike. Ilmselt lihtsalt ei saa aru ega tunne olukorda ära. Halvimal juhul lihtsalt irvitavad inimese üle. Konkreetselt siinne isik vaja abi, ja kiiresti. Enne, kui toimub enesetapp või enne, kui inimene lastakse kuskil maha…

Skisofreenik, keda mina tunnen, on akadeemiliselt ülivõimekas. Aga midagi pole teha, kui haigus tuleb peale. Tema kahjuks räägib see, et tal ei ole lähedasi, kes märkaks ja aitaks. Lähedased on kõik surnud.

Pigem selgeltnägemises oled nõrguke.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moded teevad tööd suurepäraselt, probleem on selgeltnägijates…ei ole te modedest üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moded teevad tööd suurepäraselt, probleem on selgeltnägijates…ei ole te modedest üle.

Algharidusega mode on rääkinud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Moded teevad tööd suurepäraselt, probleem on selgeltnägijates…ei ole te modedest üle.

Algharidusega mode on rääkinud!

Väu, nüüd juba mode. Aitäh…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks romantilist lugu oleks, aga selles teemas pole neid enam vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on algusest peale pekki keeratud ja sellega on vaeva nähtud, et see ära rikkuda läbi totra käitumise. Nüüd pole vaja hillitseda tagantjärgi ja püüda leppida. See ei mõju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks romantilist lugu oleks, aga selles teemas pole neid enam vaja.

Räägi ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on algusest peale pekki keeratud ja sellega on vaeva nähtud, et see ära rikkuda läbi totra käitumise. Nüüd pole vaja hillitseda tagantjärgi ja püüda leppida. See ei mõju.

Mis leppimine, lihtsalt suhtesoov hetkel puudub. Mingis andestamises pole teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistest teemadest on näha, mis suur soov naistel suhetega on. Põlistest vanapoistest oled kuulnud w? Kuigi need võivad isegi naise lõpuks võtta. Kui soov seksi saada, siis pead pöörduma mõne mehe poole, kes kindlasti ära ei ütle sinust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis leppimine, lihtsalt suhtesoov hetkel puudub. Mingis andestamises pole teema.

Räägi, mida tahad. Mina jään endale kindlaks, et vastus sulle on ei.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi, mida tahad.

Kle, sul on mees olemas. Saad 2 kärbest ühe hoobiga, pead meest ja veel teine mees on kunagi käepärast. Kes ütleks sellisest pakkumisest ära? Puruloll ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistest teemadest on näha, mis suur soov naistel suhetega on. Põlistest vanapoistest oled kuulnud w? Kuigi need võivad isegi naise lõpuks võtta. Kui soov seksi saada, siis pead pöörduma mõne mehe poole, kes kindlasti ära ei ütle sinust.

Peamine, et jamasid kokku ei keera teistele nagu mõnel kombeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamine, et jamasid kokku ei keera teistele nagu mõnel kombeks.

Inimene õpib vigadest. Ära põe niipalju, ela rahulikult. Ise keerad endale selle tõmblemisega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi, mida tahad.

Kle, sul on mees olemas. Saad 2 kärbest ühe hoobiga, pead meest ja veel teine mees on kunagi käepärast. Kes ütleks sellisest pakkumisest ära? Puruloll ainult.

Sina ei ole ju mees, vaid naine ja sinuga ei tule mul mingit suhet. Isegi tuttavateks ei taha sinuga jääda. Tuleb kellega tuleb, kuid kindlasti mitte sinuga. Ära muretse, mis mina edasi teen. Vaata, et ise rohkem lollustega ei tegeleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina ei ole ju mees, vaid naine ja sinuga ei tule mul mingit suhet. Isegi tuttavateks ei taha sinuga jääda. Tuleb kellega tuleb, kuid kindlasti mitte sinuga. Ära muretse, mis mina edasi teen. Vaata, et ise rohkem lollustega ei tegeleks.

Kle, ma olen vist autist..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamine, et jamasid kokku ei keera teistele nagu mõnel kombeks.

Inimene õpib vigadest. Ära põe niipalju, ela rahulikult. Ise keerad endale selle tõmblemisega.

Mina õppisin, et sind ei saa usaldada ja sinuga ei ole mõtet suhelda vaid targem on eemale hoida. Olengi nii teinud ja ignoreerin sind ka edaspidi.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kle, ma olen vist autist..

Sellest ei tea ma midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei tea ma midagi.

Siis loe selle kohta natuke, mingi põhjus peab ju olema, miks inimene on selline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina õppisin, et sind ei saa usaldada ja sinuga ei ole mõtet suhelda vaid targem on eemale hoida. Olengi nii teinud ja ignoreerin sind ka edaspidi.

Ega ma ei hakka võimlema mingi usalduse nimel ausalt öeldes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei tea ma midagi.

Siis loe selle kohta natuke, mingi põhjus peab ju olema, miks inimene on selline.

Kas sa räägid seda selleks, et püüda mind veenda, et sa oled selline kuna sul on väidetavalt autism ja ülejäänud maailm mõistku seetõttu sind?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa räägid seda selleks, et püüda mind veenda, et sa oled selline kuna sul on väidetavalt autism ja ülejäänud maailm mõistku seetõttu sind?

Mina ei mõista maailma, mul sügavalt p…., kas maailm mõistab mind.????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa räägid seda selleks, et püüda mind veenda, et sa oled selline kuna sul on väidetavalt autism ja ülejäänud maailm mõistku seetõttu sind?

Mina ei mõista maailma, mul sügavalt p…., kas maailm mõistab mind.????

Ma ei taha sellest kõigest midagi teada. Pole minu asi see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha sellest kõigest midagi teada. Pole minu asi see.

See on hea uudis, he d ööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha sellest kõigest midagi teada. Pole minu asi see.

See on hea uudis, he d ööd.

Sa ju rääkisid, et mul sinuga mingi probleem. Ausalt-ei ole. Lihtsalt ei lase sind ligi endale. Lepi sellega.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega ma ei hakka võimlema mingi usalduse nimel ausalt öeldes.

Tore kuulda.

 

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimene õpib vigadest. Ära põe niipalju, ela rahulikult. Ise keerad endale selle tõmblemisega.

Midagi ma ei keera ja pole tõmmelnud. Pole mulle vaja sinu ümmargust juttu ja mind sa ümber ei veena, räägi, mida tahad, vastus on ei.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimene õpib vigadest. Ära põe niipalju, ela rahulikult. Ise keerad endale selle tõmblemisega.

Midagi ma ei keera ja pole tõmmelnud. Pole mulle vaja sinu ümmargust juttu ja mind sa ümber ei veena, räägi, mida tahad, vastus on ei.

Keerad = istud 24/7 foorumis ja raiskad päriselu ära, prügikasti visatud aeg, eirad päriselus eksisteerivaid lähedasi.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Keerad = istud 24/7 foorumis ja raiskad päriselu ära, prügikasti visatud aeg, eirad päriselus eksisteerivaid lähedasi.

Sulle on juba öeldud, et ära kontakteeru minuga rohkem siin foorumis vaid tegele enda asjadega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keerad = istud 24/7 foorumis ja raiskad päriselu ära, prügikasti visatud aeg, eirad päriselus eksisteerivaid lähedasi.

Kui sulle on öeldud, et ära kontakteeru minuga, ja sa ei saa sellest lause tähendusest ja sisust aru, siis ma ei tea, millega siin tegu on. Leia siis mõni enda lähedane, kes oskab sinuga rääkida sulle mõistetavalt ja kelle kõnest sa aru saad ja keda sa kuulad. Koos ehk mõtlete välja, mis sulle öelda tahetakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks