Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

Mida sa tõestada üritad siin? Igaüks ise ju teab, mis teeb. On kaks täiskasvanut ja jalutavad koos. Kelle asi see olema peaks? Kui sulle see ei sobi, ära sina siis mine teistega jalutama. Teistele sobib.

Selge, siis ütle sama kõigile naistele, kes perekoolis halavad, et tinderdeit kadus ära. Kaks täiskasvanut- ärge jumala eest sekkuge kahe täiskasvanu suhetesse, ise teavad, mida oma mehega teevad. Mees lubab, mis neist kägudest. Kui mees on alkohoolik, laisk või vägivaldur, siis ärge öelge jäta maha! (PS ise sedameelt alati olnud, aga sõimata saanud).

Sa oled see mees, kes ajas mingit naist taga, proovis igati ja ei saanud kätte?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis ei oleks ka mingit probleemi, et see üksik mees ilmub järgmisele jalutuskäigule, mis see oli, 3a pärast oma naisega koos, sest temal on suur armastus oma naise vastu, aga äge on jalutada sõbrannaga. Kui pole probleemi, oled truu, aga kui on probleem, siis pead analüüsima, kas ikka tasub kohtumas käia või pigem see nii harv, et võiks ka ilma nägemata 20a elada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see mees, kes ajas mingit naist taga, proovis igati ja ei saanud kätte?

Ei, ma olen see naine, kes käis oma mehe ja põhikooliaegse armastuse ja tolle naisega jalutamas koos tema ja minu lastega, kes on üheealised.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see mees, kes ajas mingit naist taga, proovis igati ja ei saanud kätte?

Ei, ma olen see naine, kes käis oma mehe ja põhikooliaegse armastuse ja tolle naisega jalutamas koos tema ja minu lastega, kes on üheealised.

Kui ise ka endise armastusega jalutamas käisid, milles siis probleem on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see mees, kes ajas mingit naist taga, proovis igati ja ei saanud kätte?

Ei, ma olen see naine, kes käis oma mehe ja põhikooliaegse armastuse ja tolle naisega jalutamas koos tema ja minu lastega, kes on üheealised.

Kui ise ka endise armastusega jalutamas käisid, milles siis probleem on?

Alustuseks on meil mõlemal paarilised kaasas. Mehed saavad suurepäraselt läbi. Kolmandaks on minu mees parema välimuse ja sisuga.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägin muide sinu mehest, kes on parema välimuse ja sisuga arvestades oma vanust ja rohkem seda teemat ei paitaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma olen see naine, kes käis oma mehe ja põhikooliaegse armastuse ja tolle naisega jalutamas koos tema ja minu lastega, kes on üheealised.

Alustuseks on meil mõlemal paarilised kaasas. Mehed saavad suurepäraselt läbi. Kolmandaks on minu mees parema välimuse ja sisuga.

😀 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägin muide sinu mehest, kes on parema välimuse ja sisuga arvestades oma vanust ja rohkem seda teemat ei paitaks.

😀 see, kellele sa 8 kuud tagasi instagramis kirjutasid ja kes su seepeale ära blokkis? 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustuseks on meil mõlemal paarilised kaasas. Mehed saavad suurepäraselt läbi. Kolmandaks on minu mees parema välimuse ja sisuga.

Kui tüütu sa oma “minge neljakes, koos paarilistega” jutuga oled. Inimene kirjutas ju selge sõnaga, et need mehed ei ole suhtes. Kuidas saab siis paarilistega koosviibimisi teha ja perekonniti suhelda? Tee sina nii, nagu sulle oma mehega sobib ja lase teistel inimestel ise otsustada, kuidas neile meeldib.

Sina vist ei kujuta ettegi, et on olemas iseseisvaid naisi, kellel on mehest eraldi sõpruskond, eraldi hobid, eraldi käimised ja tegemised, kes käivad meheta reisidel? Ja samal ajal on oma mehega kõik kõige paremas korras? No on selliseid suhteid!

Mina pean neid “me teeme alati kõike koos” paare pigem kummaliseks. Enamasti on selle taga ühe või teise poole tugev omandi- ja kontrollivajadus. Elust enesest näited kinnitavad seda.

Mul on klassiõde, kes ühtlasi on ka minu sõbranna. Temal oli selline kontrolliv mees, kes jõlkus naisega igal pool kaasas. Pärast kooli lõpetamist on osad tüdrukud jäänud suhtlema ja aegajalt koos käima. Lihtsalt veider, et see klassiõde ilmus istumisele alati koos oma mehega. Soov kaasa tulla oli mehe poolt. Nii see härra seal istus haigutades naiste seltskonnas. Igav oli küll, aga tema jaoks oli vähemalt kõik kontrolli all. Lõppkokkuvõttes oli kõigil ebamugav. Naised ei saanud oma naistejutte rääkida. Ja mehel oli ka igav, sest teda meie jutud ei huvitanud.

Sama mees ronis naisega kaasa ka kooli kokkutulekule. Sisse ta ei tulnud, kuid ootas autos koolimaja ees ja püüdis niimoodi asjadel silma peal hoida. Mõistagi oli naise jaoks ürituse aeg limiteeritud. Tunnike lubati olla ja siis kamandati koju.

Kogu see jant toimus “me teeme kõike koos!” loosungi all. Nii et kellelgi ei tohtinud kahtlustki tekkida, et tegemist on suure armastusega, mitte pole naine vägivaldse ja kontrolliva mehe taktikepi all. Naise õnneks leidis see suhe oma otsa.

Minu arusaama järgi jagunevad “teeme kõike koos!” paarid kaheks. Ühed on sellised, mida ülal kirjeldasin. Teisel juhul on tegemist juba pikalt koos elanud paaridega, kes on olnud suhte lagunemise äärel ühe või teise (või mõlema) poole truudusetuse tõttu. Mõned sellised paarid on võtnud end kokku (võimalik, et käinud kuskil teraapias ja perenõustamisel) ja otsustanud, et edaspidi teevad nad kõike koos. Ja püüavad seeläbi oma suhet ja ühtekuuluvustunnet koos hoida ning ühisosa säilitada.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. ???? see, kellele sa 8 kuud tagasi instagramis kirjutasid ja kes su seepeale ära blokkis? ????

17 kuud umbes. Tema probleem, mida mina sellest kaotan, et ta ei viitsi kuulata. Kergem seks, kui ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu see jant toimus “me teeme kõike koos!” loosungi all. Nii et kellelgi ei tohtinud kahtlustki tekkida, et tegemist on suure armastusega, mitte pole naine vägivaldse ja kontrolliva mehe taktikepi all. Naise õnneks leidis see suhe oma otsa.

Igaüks võib olla nagu tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. ???? see, kellele sa 8 kuud tagasi instagramis kirjutasid ja kes su seepeale ära blokkis? ????

17 kuud umbes. Tema probleem, mida mina sellest kaotan, et ta ei viitsi kuulata. Kergem seks, kui ei tea.

Teil ju pole seksi, kui su ära blokkis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#

Räägin sinu mehest. Võite põrgusse kerida, mul parematki teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#

Räägin sinu mehest. Võite põrgusse kerida, mul parematki teha.

Oleksid pidanud ikka enne minuga rääkima ja ei usu, et sa nii mõtled päriselt. Oleksime võinud olla head sõbrad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis oleme me saanud lugeda päris palju toredaid lugusid 🙂 Hoopis kõvaks vaidluseks läks, kas abielunaisel on kombekas käia jalutamas enda noorepõlve kallimatega või mitte. Minu isiklik arvamus on, et ei peaks nendega enam ühendust võtma ja jalutamas käima, aga kui mõnele pereemale teise mehe meelitused ja flirt nii tähtsad on ja sellest peres pahandusi ei tule, siis lasku käia.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud ikka enne minuga rääkima ja ei usu, et sa nii mõtled päriselt. Oleksime võinud olla head sõbrad.

Tegin valiku, kumb tundus vähem ülbem. Erinevalt 50a pereemast tundud kõvasti ülbem minevikututtavatega. Elementaarne viisakus on palju palutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas abielunaisel on kombekas käia jalutamas enda noorepõlve kallimatega või mitte. Minu isiklik arvamus on, et ei peaks nendega enam ühendust võtma ja jalutamas käima, aga kui mõnele pereemale teise mehe meelitused ja flirt nii tähtsad on ja sellest peres pahandusi ei tule, siis lasku käia.

Oota. Miks sa arvad, et vastassoost nooruspõlve kallimatega jalutamas käiakse meelituste ja flirdi pärast? Sul ei tule muud põhjust pähegi? Nojah, silmaringi küsimus.

Mina näiteks käisin viimati oma esimese kallimaga jalutamas, sest tema kutsikas vajas sotsialiseerimist ja kuna me elame lähestikku ja mul on sama pesakonna kutsikas ja ka sams tõugu täiskasvanud koer, siis miks mitte. Selle peale, et ta võiks 42 aaastat pärast meie suhte lõppemist hakata meelitusi ja flirti paiskama, nagu ei tulnudki.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud ikka enne minuga rääkima ja ei usu, et sa nii mõtled päriselt. Oleksime võinud olla head sõbrad.

Tegin valiku, kumb tundus vähem ülbem. Erinevalt 50a pereemast tundud kõvasti ülbem minevikututtavatega. Elementaarne viisakus on palju palutud.

Ma nägin su läbi ja see sind häiribki.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid pidanud ikka enne minuga rääkima ja ei usu, et sa nii mõtled päriselt. Oleksime võinud olla head sõbrad.

Tegin valiku, kumb tundus vähem ülbem. Erinevalt 50a pereemast tundud kõvasti ülbem minevikututtavatega. Elementaarne viisakus on palju palutud.

Kui oled enda arvates mu tuttav, on ju lihtne. Saad minuga ju sel juhul otse suhelda, tahaks ka teada, mis minus nii erilist on, et sa rahu ei saa. Mees sul juba oli või on, aga ikka meenun mina sulle. Väga huvitav lugu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota. Miks sa arvad, et vastassoost nooruspõlve kallimatega jalutamas käiakse meelituste ja flirdi pärast? Sul ei tule muud põhjust pähegi? Nojah, silmaringi küsimus.

See oli selle teema konkreetse pereema näide, kes ise nii neid jalutamisi põhjendas (“mitte end maha kanda”, “konkurentsis olla” jnejne)
Väga lahe, et sul muud (asjalikumad) põhjused

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled enda arvates mu tuttav, on ju lihtne. Saad minuga ju sel juhul otse suhelda, tahaks ka teada, mis minus nii erilist on, et sa rahu ei saa. Mees sul juba oli või on, aga ikka meenun mina sulle. Väga huvitav lugu.

Minu jaoks kägu nagu teised. Eraldus päriselust on pk. Päriselu on midagi muud. Sina näed mind samuti käona, sellepärast käid pks ja mitte meilil.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled enda arvates mu tuttav, on ju lihtne. Saad minuga ju sel juhul otse suhelda, tahaks ka teada, mis minus nii erilist on, et sa rahu ei saa. Mees sul juba oli või on, aga ikka meenun mina sulle. Väga huvitav lugu.

Minu jaoks kägu nagu teised. Eraldus päriselust on pk. Päriselu on midagi muud. Sina näed mind samuti käona, sellepärast käid pks ja mitte meilil.

Ma võin ju kuulata, kui vaja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin ju kuulata, kui vaja.

??? Sul vähe sõpru, perekonda, lähikondlasi, keda kuulata? Kuula oma last.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Sul vähe sõpru, perekonda, lähikondlasi, keda kuulata? Kuula oma last.

Sa püüa emaga suhted korda saada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Sul vähe sõpru, perekonda, lähikondlasi, keda kuulata? Kuula oma last.

Sa püüa emaga suhted korda saada.

Kriipi, et 2 korda vanem naine ahistab mitu aastat internetis võõrast naist. Politseisse peaks pöörduma tegelikult.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Sul vähe sõpru, perekonda, lähikondlasi, keda kuulata? Kuula oma last.

Sa püüa emaga suhted korda saada.

Kriipi, et 2 korda vanem naine ahistab mitu aastat internetis võõrast naist. Politseisse peaks pöörduma tegelikult.

Pole 2 korda vanem ja sind pole ahistatud vaid sa ise ahistad mind samuti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole 2 korda vanem ja sind pole ahistatud vaid sa ise ahistad mind samuti.

Oled sama kägu, kes 30a abielus olnud. Mina pole kedagi ahistanud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole 2 korda vanem ja sind pole ahistatud vaid sa ise ahistad mind samuti.

Oled sama kägu, kes 30a abielus olnud. Mina pole kedagi ahistanud.

Ära kujuta ette endale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal passib vist öelda – võtke tuba!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal passib vist öelda – võtke tuba!

Kus sa sellega. Minestab ju ära kohe.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks