Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

see kalus siin on tõesti väga tore lugu, kakelge veel, nii mõnus on lugeda

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaklus*

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emotsioonid puuduvad, lihtsalt üks on otsustanud mind vihata ja las vihkab siis.

Ootan advokaadi kõnet.

Ära hüsteeritse. Mina sind püsti hoidma ei hakka.

Miks peab iga vastus olema perverssne? kägusid ei hoitagi püsti….see ON foorum!!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pagana hullumaja sektsioon siin nüüd oma duetiga laululaagri üles löönud on?

Marss kumbki oma tuppa, uks kinni, rohud sisse, hambad puhtaks, voodisse ja tuli kustu!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka aru ei saa, kuidas nii pikalt jaurata jaksab. Tavaliselt lõpetab ühe õhtuga ära, aga nüüd juba kaks päeva jaurab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki teeks uue samasuguse teema ja jätaks need kaks siia omaette klähvima?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellele vanemale provvale võib ka mitte vastata. Ikka ronib siia mõne aja pärast ja kui ei vasta, paneb ikka edasi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellele vanemale provvale võib ka mitte vastata. Ikka ronib siia mõne aja pärast ja kui ei vasta, paneb ikka edasi.

Mis teha, kui inimesele temast vanem naine meeldib.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellele vanemale provvale võib ka mitte vastata. Ikka ronib siia mõne aja pärast ja kui ei vasta, paneb ikka edasi.

Mis teha, kui inimesele temast vanem naine meeldib.

Pole nii. Päriselt. Kõige kallimate haua nimel vannun 🙂 vana naine lihtsalt teab, et lööki pole ja võtab esimese ettejuhtuva. Olgu või võhivõõras kägu.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui ei meeldi, milleks siis edasi jaurata. Tõmbad joone alla, ei suhtle mitte kusagil ja ongi kogu moos. Null. Saad aru.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei meeldi, milleks siis edasi jaurata. Tõmbad joone alla, ei suhtle mitte kusagil ja ongi kogu moos. Null. Saad aru.

Sest sa ise alustad ja KORDAN kui maei vasta 6 kuud ja kontrollima tulen… IKKA. Lõpeta ahistamine. Sedanaist ahistad ka oma rõvedate mõtetega.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega. Sina seda ei võta. Võin sind ignoreerida, aga sina pole käsujagaja.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega.

On tunda. Ei tunne inimesi, ei tea, aga targutab. Palun vali mingi muu koht. Sa solgid teemasid. Ma pole see kellega sa vaidled siin igaks juhuks saagu öeldud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega.

On tunda. Ei tunne inimesi, ei tea, aga targutab. Palun vali mingi muu koht. Sa solgid teemasid. Ma pole see kellega sa vaidled siin igaks juhuks saagu öeldud.

Ei. Mulle meeldib nii nagu on.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega.

On tunda. Ei tunne inimesi, ei tea, aga targutab. Palun vali mingi muu koht. Sa solgid teemasid. Ma pole see kellega sa vaidled siin igaks juhuks saagu öeldud.

Ei. Mulle meeldib nii nagu on.

Näha on, et meeldib.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näha on, et meeldib.

Üheski teises rubriigis pole probleemi, viisakad diskussioonid, 80% viisakad pereelu all. 1% kui karatakse ninna. Sellepärast küll ei loobu.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näha on, et meeldib.

Üheski teises rubriigis pole probleemi, viisakad diskussioonid, 80% viisakad pereelu all. 1% kui karatakse ninna. Sellepärast küll ei loobu.

 

Mitu päeva sa veel kirjutad siia teemasse?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näha on, et meeldib.

Üheski teises rubriigis pole probleemi, viisakad diskussioonid, 80% viisakad pereelu all. 1% kui karatakse ninna. Sellepärast küll ei loobu.

Mitu päeva sa veel kirjutad siia teemasse?

2 ja siis 3 kuud 24/7 rakkes.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näha on, et meeldib.

Üheski teises rubriigis pole probleemi, viisakad diskussioonid, 80% viisakad pereelu all. 1% kui karatakse ninna. Sellepärast küll ei loobu.

Mitu päeva sa veel kirjutad siia teemasse?

2 ja siis 3 kuud 24/7 rakkes.

Rakkes pole internetti v?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näha on, et meeldib.

Üheski teises rubriigis pole probleemi, viisakad diskussioonid, 80% viisakad pereelu all. 1% kui karatakse ninna. Sellepärast küll ei loobu.

Mitu päeva sa veel kirjutad siia teemasse?

2 ja siis 3 kuud 24/7 rakkes.

Rakkes pole internetti v?

Päeval pole aega ja õhtul kl 20.30 unemaale.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega. Sina seda ei võta. Võin sind ignoreerida, aga sina pole käsujagaja.

Suhtled igal pool ja mitte vähe. Sul palju tuttavaid ja sõpru. Jätad endast sõbraliku mulje, aga ammu aru saanud, et see on petlik.

Siin sa lihtsalt trollid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega. Sina seda ei võta. Võin sind ignoreerida, aga sina pole käsujagaja.

Suhtled igal pool ja mitte vähe. Sul palju tuttavaid ja sõpru. Jätad endast sõbraliku mulje, aga ammu aru saanud, et see on petlik.

Siin sa lihtsalt trollid.

Kuidas sinu arust on täisealisel inimesel aega selleks, et peale ülipikka päeva veel suhelda internetis ja pidada sõpru? Loogika viga? Kui mul sõpru oleks, siis ju ei istuks foorumis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen see siin sarjatud naine (30+ aastat abielus, kes käis teiste meestega jalutamas). Mõtlesin, et tulen ja vaatan, kas on midagi huvitavat teemasse juurde kirjutatud, aga näen, et kaks vaimuhaiget peavad siin omavahelist dialoogi. Saan perekoolis käia vaid hilisõhtuti. Seega, palun päevaseid kommentaare minuga mitte seostada. Tõesti, väga kahju, et enam ei ole võimalik kägusid eristada!

Kusjuures, on väga solvav, et üks kägu arvab, et mina (kui temast poole vanem naine) teda hirmutan ja ähvardan. Võite minu käitumist halvaks ja nõmedaks pidada, aga iialgi ei hakkaks ma kedagi kiusama ja mõnitama. Liiatigi veel mõnd lapseealist. Mu oma neli last on vanuses 20-30 ja ma ei kujutaks iialgi ette, et hakkaksin, kedagi oma laste vanust noort taga kiusama ja hirmutama.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen see siin sarjatud naine (30+ aastat abielus, kes käis teiste meestega jalutamas). Mõtlesin, et tulen ja vaatan, kas on midagi huvitavat teemasse juurde kirjutatud, aga näen, et kaks vaimuhaiget peavad siin omavahelist dialoogi. Saan perekoolis käia vaid hilisõhtuti. Seega, palun päevaseid kommentaare minuga mitte seostada. Tõesti, väga kahju, et enam ei ole võimalik kägusid eristada!

Kusjuures, on väga solvav, et üks kägu arvab, et mina (kui temast poole vanem naine) teda hirmutan ja ähvardan. Võite minu käitumist halvaks ja nõmedaks pidada, aga iialgi ei hakkaks ma kedagi kiusama ja mõnitama. Liiatigi veel mõnd lapseealist. Mu oma neli last on vanuses 20-30 ja ma ei kujutaks iialgi ette, et hakkaksin, kedagi oma laste vanust noort taga kiusama ja hirmutama.

Ma 40+, mis pervertidele vanavõitu.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pk on ainus koht, kus suhtlen inimestega. Sina seda ei võta. Võin sind ignoreerida, aga sina pole käsujagaja.

Suhtled igal pool ja mitte vähe. Sul palju tuttavaid ja sõpru. Jätad endast sõbraliku mulje, aga ammu aru saanud, et see on petlik.

Siin sa lihtsalt trollid.

Kuidas sinu arust on täisealisel inimesel aega selleks, et peale ülipikka päeva veel suhelda internetis ja pidada sõpru? Loogika viga? Kui mul sõpru oleks, siis ju ei istuks foorumis.

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

Sa oled 40+?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

Sa oled 40+?

Ikka mäletan kui mcdonalds avas 1. Resto. Oli päris äge.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

Sa oled 40+?

Ikka mäletan kui mcdonalds avas 1. Resto. Oli päris äge.

Ja kui sa oled 40+ miks sa siis naisi kardad?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

Sa oled 40+?

Ikka mäletan kui mcdonalds avas 1. Resto. Oli päris äge.

Ja kui sa oled 40+ miks sa siis naisi kardad?

Mul on viis õde, kellega vahetasime riideid ja pärlikeesid. Kardan ma muidugi…

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks