Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 516 )

Teema: Toredaid lugusid loeks

Postitas:
Kägu

On küll sul sõbrannad ja mees olemas.

Jajah.

Sa oled 40+?

Ikka mäletan kui mcdonalds avas 1. Resto. Oli päris äge.

Ja kui sa oled 40+ miks sa siis naisi kardad?

Mul on viis õde, kellega vahetasime riideid ja pärlikeesid. Kardan ma muidugi…

 

Kardad ju vanemaid naisi, kes sind “ahistavad ja ähvardavad”, ise 40+ mees.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks teid kahte siit ära ei blokita? Peab vist avalduse tegema. Kaks vaimuhaiget tõmblevad siin….

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kardad ju vanemaid naisi, kes sind “ahistavad ja ähvardavad”, ise 40+ mees.

Kahju sellest käost, keda ahistad. Puhtperverssus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kägu kirjutab mitme erineva konto alt. Kord on noor naine, siis 40+ mees, siis abielus, siis üksik ja sõpradeta. Troll lihtsalt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheks hää meelega tuttu. Kobista edasi, hääd isadepääva.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Läheks hää meelega tuttu. Kobista edasi, hääd isadepääva.

Laigib iseenda kommentaare.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaamatu olukord. Naine tahtis meest ja leidis selle, kuid ei ole ikkagi oma eluga rahul. Emotsionaalne petmine veel lisaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öövahetuse ajal kribad seda saasta? Teema oli jalutuskäikudest, abikaasadest, provva 09.11.2021 22:14 teeb suu lahti ja klähvib taaskord teise aiamaal. .Sa oled see mees, sa oled see mees. Perekoolis on ainult käod, hullumajast võite neid tuttavaid otsida.
Poppidel tüdrukutel on dekaadidehorde vanu sõpru, tutvusi, sõbralikkust, feissi, mehi, aga nad ei tee mitte midagi sinuga reaalselt feissis suhtlemiseks, siis nad ei ole sinust huvitatud. Ekstravertidel pole messengeri avamine mingi raskustükk. Keegi ei hoia end teadlikult armsamast eemal. Isegi valusate lahuminekutega lahtuvad need tunded kahe aastaga. Kui nõme inimene peab olema ei oska nagu üteldagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks viimast. Kellest või millest te räägite? Midagi ei saa aru. Õppige end arusaadavalt väljendama.

Keegi ei hoia end teadlikult armsamast eemal. Isegi valusate lahuminekutega lahtuvad need tunded kahe aastaga.

Kuidas sina saad öelda, kui kiiresti tunded peaksid lahtuma? Usun, et võib olla tundeid, mis kestavad terve elu, kuigi kokku ei saadagi enam kunagi. Sina saad rääkida vaid iseenda eest. Aga kuna sul vanust veel eriti ei ole ja elutarkus puudub, siis ei ole sinu elukogemus ja arvamus neist asjust kuigi pädev.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina saad öelda, kui kiiresti tunded peaksid lahtuma? Usun, et võib olla tundeid, mis kestavad terve elu, kuigi kokku ei saadagi enam kunagi. Sina saad rääkida vaid iseenda eest. Aga kuna sul vanust veel eriti ei ole ja elutarkus puudub, siis ei ole sinu elukogemus ja arvamus neist asjust kuigi pädev.

Kust sa tead kägude vanust ma küsin? Ma olen 39.
Kas peab siis rõvedasti väljendama? Heaaa külll
Kui üks pool ja teine pool nik.vad teist, siis on neil tunded nende vastu keda nad n.kuvad. kas nüüd saab aru?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silmas peame püsisuhteid. Mitte nika-naka partnereid üheks ööpäevaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult sellest järeldusi ei teeks, et kui fb ei kirjuta, pole huvitatud. Need asjad pole nii ühesed.

Kui eks mulle fb kirjutaks, esiteks olen ta ju ära blokkinud ja kõik ühised tuttavad ka. Kui helistaks, number blokki. Ma pole väga sõbralik olnud oma eksi suhtes, vaevalt minuga suhtlust otsiks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult sellest järeldusi ei teeks, et kui fb ei kirjuta, pole huvitatud. Need asjad pole nii ühesed.

Kui eks mulle fb kirjutaks, esiteks olen ta ju ära blokkinud ja kõik ühised tuttavad ka. Kui helistaks, number blokki. Ma pole väga sõbralik olnud oma eksi suhtes, vaevalt minuga suhtlust otsiks.

Nikknikknikk.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina saad öelda, kui kiiresti tunded peaksid lahtuma? Usun, et võib olla tundeid, mis kestavad terve elu, kuigi kokku ei saadagi enam kunagi. Sina saad rääkida vaid iseenda eest. Aga kuna sul vanust veel eriti ei ole ja elutarkus puudub, siis ei ole sinu elukogemus ja arvamus neist asjust kuigi pädev.

Kust sa tead kägude vanust ma küsin? Ma olen 39.

Kas peab siis rõvedasti väljendama? Heaaa külll

Kui üks pool ja teine pool nik.vad teist, siis on neil tunded nende vastu keda nad n.kuvad. kas nüüd saab aru?

Ei vasta tõele. Mul on tunded näiteks eksmehe vastu, keda ma pole näinud kolm aastat, kes elab minust kaugel ja mingist seksist temaga võin ma und näha. Kunagi kui olime koos, tõesti tegime seda ja teist ja mulle tundus, et jäämegi kokku. Elu tahtis teisiti. See selleks, kindlasti leiaksin ka kellegi teise, kui tahaksin. Esiteks ma ei viitsi sellega tegeleda ja teiseks pole sellist, kes mulle rohkem meeldiks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vasta tõele. Mul on tunded näiteks eksmehe vastu, keda ma pole näinud kolm aastat, kes elab minust kaugel ja mingist seksist temaga võin ma und näha. Kunagi kui olime koos, tõesti tegime seda ja teist ja mulle tundus, et jäämegi kokku. Elu tahtis teisiti. See selleks, kindlasti leiaksin ka kellegi teise, kui tahaksin. Esiteks ma ei viitsi sellega tegeleda ja teiseks pole sellist, kes mulle rohkem meeldiks

Iga tõukega mõtled eksmehest? Muidugi. Elad tsölibaadis, mehetuna? Vaevalt, iga üheöösuhte tõukega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga tõukega mõtled eksmehest? Muidugi. Elad tsölibaadis, mehetuna? Vaevalt, iga üheöösuhte tõukega.

Sa oled päris lol ja mul pole tahtmist sinuga pikemalt rääkida, sest sa nagunii ei saa aru ja seletada on mõttetu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga tõukega mõtled eksmehest? Muidugi. Elad tsölibaadis, mehetuna? Vaevalt, iga üheöösuhte tõukega.

Sa oled päris lol ja mul pole tahtmist sinuga pikemalt rääkida, sest sa nagunii ei saa aru ja seletada on mõttetu.

Sest mul on õigus. Tõeline armastus on seebikates.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga tõukega mõtled eksmehest? Muidugi. Elad tsölibaadis, mehetuna? Vaevalt, iga üheöösuhte tõukega.

Sa oled päris lol ja mul pole tahtmist sinuga pikemalt rääkida, sest sa nagunii ei saa aru ja seletada on mõttetu.

Sest mul on õigus. Tõeline armastus on seebikates.

See 39 küll pole sulle õige, proovi parem 27. Ja sul ju on tõeline armastus, sõidad sellega koos ringi iga päev ja loed tõukeid nagu aru saan. Edu selles.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mul on õigus. Tõeline armastus on seebikates.

Ära nutma hakka, see sul ju kombeks ja seda on nähtud vähemalt 2 korda kuidas sa nutma puhked vähegi karmima sõna või väljendi peale.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nutma hakka, see sul ju kombeks ja seda on nähtud vähemalt 2 korda kuidas sa nutma puhked vähegi karmima sõna või väljendi peale.

??? Pole kordagi nutnud oma elus, lapsena ehk. Aga eks sa iseendast räägi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mul on õigus. Tõeline armastus on seebikates.

Ära nutma hakka, see sul ju kombeks ja seda on nähtud vähemalt 2 korda kuidas sa nutma puhked vähegi karmima sõna või väljendi peale.

Teine variant on, et ei räägi päevade kaupa midagi. Tean juba su nuppe ja ausalt, ma ei taha sulle halvasti öelda, aga ära siis tule kiusama.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 39 küll pole sulle õige, proovi parem 27. Ja sul ju on tõeline armastus, sõidad sellega koos ringi iga päev ja loed tõukeid nagu aru saan. Edu selles.

??? Annaks kõik, et jälle 20ndates olla. Ratsutad mehe otsas ja mõtled rikutuse astmelt? Seda see sõit tähendab?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nutma hakka, see sul ju kombeks ja seda on nähtud vähemalt 2 korda kuidas sa nutma puhked vähegi karmima sõna või väljendi peale.

??? Pole kordagi nutnud oma elus, lapsena ehk. Aga eks sa iseendast räägi.

Töö juures lahistasid küll

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 39 küll pole sulle õige, proovi parem 27. Ja sul ju on tõeline armastus, sõidad sellega koos ringi iga päev ja loed tõukeid nagu aru saan. Edu selles.

??? Annaks kõik, et jälle 20ndates olla. Ratsutad mehe otsas ja mõtled rikutuse astmelt? Seda see sõit tähendab?

Mis mehe otsas. Autoga noh.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 39 küll pole sulle õige, proovi parem 27. Ja sul ju on tõeline armastus, sõidad sellega koos ringi iga päev ja loed tõukeid nagu aru saan. Edu selles.

??? Annaks kõik, et jälle 20ndates olla. Ratsutad mehe otsas ja mõtled rikutuse astmelt? Seda see sõit tähendab?

Mis mehe otsas. Autoga noh.

Autoga sõidetakse, mees roolis. Mõistad?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö juures lahistasid küll
Mis mehe otsas. Autoga noh.

Autoga sõidetakse, mees roolis. Mõistad?

Miks sa kedagi jälitad, nutma ajad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine variant on, et ei räägi päevade kaupa midagi. Tean juba su nuppe ja ausalt, ma ei taha sulle halvasti öelda, aga ära siis tule kiusama.

Vaene tuttav, kes ei teagi, et tema kirjastiiliga inimesi on perekoolis kümnete tuhandete hulgast ja sa temaga räägid enda arust. Soovitan sul psühhiaatri poole pöörduda, see on päris haige, mida kirjutad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö juures lahistasid küll

Mis mehe otsas. Autoga noh.

Autoga sõidetakse, mees roolis. Mõistad?

Miks sa kedagi jälitad, nutma ajad?

Pole kedagi jälitanud ega ajanud nutma.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine variant on, et ei räägi päevade kaupa midagi. Tean juba su nuppe ja ausalt, ma ei taha sulle halvasti öelda, aga ära siis tule kiusama.

Vaene tuttav, kes ei teagi, et tema kirjastiiliga inimesi on perekoolis kümnete tuhandete hulgast ja sa temaga räägid enda arust. Soovitan sul psühhiaatri poole pöörduda, see on päris haige, mida kirjutad.

Ise ju kirjutad mulle. Mina vastan.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 516 )


Esileht Pereelu ja suhted Toredaid lugusid loeks