Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Torked kõhus raseduse algstaadiumis.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Torked kõhus raseduse algstaadiumis.

Postitas:
Kägu

Mul peaks 4-5nädal olema ja nüüd paar päeva on tuikand paremal pool kõhus aga täna on justkui torked.Kas see võib ohtlik olla või on normaalne?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Torked kõhus raseduse algstaadiumis.

Torked on normaalsed, emakas venib. Aga kui valutab, alles siis võib jamasti olla. Niiet ma usun et sul pole vaja muretseda- endal ka tehtud, nähtud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti õige, et kõhu paremal ja vasakul pool tuntavad torked on põhjustatud emaka venimisest. Kui tunned valu kõhu keskel või esineb muid kaebusi, pöördu naistearsti poole!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei pabistanud väikeste valude korral. AGA ükskord istusin autosse ja keegi oleks nagu noaga kõhtu torganud. No ei osanud midagi karta, sõitsin koju ja siis sain aru, et midagi ikka väga valesti- oli verejooks. Õnneks sain kiirelt abi ja ok. kõik. Nüüd iga väike torge-valu kohe jooksen wc kontrollima ja see segab juba mu elu 🙁

Please wait...
Postitas:
RoosaBanaan

Mul olid mõlema rasedusega torked ja teise rasedusega vahepeal ka krambid. Peale 10. nädalat enam ei tokinud/ei krambitanud, siis oli aegajalt päevade moodi valud. Muidu mõlemad rasedused täiesti probleemivabad ja lapsed terved.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Torked kõhus raseduse algstaadiumis.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.