Esileht Päästenõustaja Torm ja puuküttega maja

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Torm ja puuküttega maja

Postitas:

Kas tormi ajal tohib kütta puupliiti ja ahju? Ja kui see on ohtlik, siis miks ei ole sellist hoiatust päästeameti lehel, kus on nõuanded tormi ajal käitumiseks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kütsin tormi alguses ja polnud probleemi. Kuskil selle tormihoiatuse ajal oli ka mingi artikkel, kus räägiti, et ei tasu kütta, sest võib sisse ajama hakata.
Minu meelest loogiline, sest aastate jooksul on endal ka kogemus, kui pliit on hakanud sisse ajama. Ka keset suve. Kuna endal enam puuküttega pliiti pole, siis ei jälgi ilma selles mõttes. Ahju kütan üldiselt vastavalt vajadusele ning tormi ajale seda üldiselt ei planeeri.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kuskil tormihoiatuses tõesti oli. Aga see võiks neis üldjuhistes ju kirjas olla. Ma elan puuküttega majas, suvel tõesti ei küta. Aga tormiga pole kunagi probleemi olnud, samas võimalik, et selle väga hullu tormiga pole ka kütma juhtunud, ülitugev tuul väga pikalt ei kesta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 11:23; 21.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sisse hakkab ajama siis on miski lõõri ärs ummistanud. Tormiga ei saa kuidagi kütmine ohtlik olla ehk avatud koldega kaminas võib mingi ohutegur avalduda. Suvel ajal sisse õhurõhu pärast. Eriti tuulevaikse ilmaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuulega kipub pigem parem tõmme olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Päästenõustaja Torm ja puuküttega maja