Esileht Pereelu ja suhted Torm on tulekul (15 cm lund)

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Torm on tulekul (15 cm lund)

Postitas:
Kägu

Peaks ikka peast soe olema, kui iseõppinud plaatija endale midagi tegema lasta.

Need kõrgepalgalised töömehed on samasugused iseõppijad, osal pole kogemust ka ollagi. Ega see, et kõvasti maksad, ei taga sulle mingit kvaliteeti. Kui palju neid mehi on, kes kuskil kutsekoolis plaatimist on õppinud, ülivähe, enamus lihtsalt hakkab tegema ja ongi korras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oma maja kallale mitetproffe ei lase. Peaks ikka peast soe olema, kui iseõppinud plaatija endale midagi tegema lasta.

Millest tuleb arvamus, et proffid teevad alati head tööd? Küll nähtud elukutselisi ehitajaid, kes keeranud kokku tõsise s*ta.

Iga mees on võimeline tegema omale selgeks plaatimistöö nipid. Õige mees ei lasegi mingit ehitajat oma maja kallale, vaid teeb ise.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina oma maja kallale mitetproffe ei lase. Peaks ikka peast soe olema, kui iseõppinud plaatija endale midagi tegema lasta.

Millest tuleb arvamus, et proffid teevad alati head tööd? Küll nähtud elukutselisi ehitajaid, kes keeranud kokku tõsise s*ta.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Iga mees on võimeline tegema omale selgeks plaatimistöö nipid. Õige mees ei lasegi mingit ehitajat oma maja kallale, vaid teeb ise.

Profid. Mitte proffid.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi, et mees peab saama hakkama vannitoa plaatimisega. Kui pole võimeline õppima, siis mees pole tasemel ja ma saadaks ta minema.

Kui elad kuskil karupees, siis jah. Mina oma maja kallale mitetproffe ei lase. Peaks ikka peast soe olema, kui iseõppinud plaatija endale midagi tegema lasta.

Pelgalt paberi olemasolu ei taga professionaalsust. Mitte üheski valdkonnas.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kõrgepalgalised töömehed on samasugused iseõppijad, osal pole kogemust ka ollagi. Ega see, et kõvasti maksad, ei taga sulle mingit kvaliteeti. Kui palju neid mehi on, kes kuskil kutsekoolis plaatimist on õppinud, ülivähe, enamus lihtsalt hakkab tegema ja ongi korras.

Kuidas ei taga? Ma ei maksa firmale mitte mingit raha, enne kui kõik on perfektselt tehtud ning olen töö vastu võtnud. Kui vaja, võtavad üles ja hakkavad otsast peale. Oma kuludega loomulikult.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sulle jäi mingi teine mulje või? Loomulikult, vähemalt enda arvates on ta igal alal proff.

Ainuke asi, et gaasikatelt ta ei oska sisse lülitada, selleks on eraldi töötajat tarvis.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled igal alal ekspert, et oskad hinnata iga töö kvaliteeti?

Mittetasased plaadid ja kehvad vuugid karjuvad isegi pimedale silma. Sa ise võtad kõik tööd vastu neid vaatamata?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, et gaasikatelt ta ei oska sisse lülitada, selleks on eraldi töötajat tarvis.

Jah, inimene nagunii töötab aastaringselt mu juures ja selle hästi toimimise ja hoolduse eest vastutamine on üks tema kohustustest.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, inimene nagunii töötab aastaringselt mu juures ja selle hästi toimimise ja hoolduse eest vastutamine on üks tema kohustustest.

Kas teenijatüdruk ja autojuht on ikka ka või oled mingi kolmas Eesti?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on fully loaded. Aga inimene peab enne hingama sisse ja välja ja tegema Goosfrabat ja siis vinguma. Siin paljud vinguvad.

LUMI on super. Lumi on ilus, lumel saab suusatada, kelgutada jne. Lumi on ilus. Külmas säilib inimene ka paremini. Hävivad igasugused nakkused jne. Talv on parim aeg.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmmm…. sinu kommentaar on empty.

Arvad, et oled kuidagi peenem või tähtsam, kui mingit estoenglishit paned?

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvad, et oled kuidagi peenem või tähtsam, kui mingit estoenglishit paned?

Inimesed mõtlevad erinevalt. Mina nii ei mõtle, et sellepärast. Kui ma peaks end peeneks ja tähtsaks, siis oleks elus kaugele ka jõudnud juba, aga ei ole. Nii et ma ei saa aru, mille pärast vinguda. Mis on lumes halba? Soovitan vaadata The Gilded Age’i, seal näitab teenijate jm eluolu ka, kui see huvitab.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja olles suhelnud paljude välismaalastega pean kurbusega tunnistama, et nad ei tea Eestis ja see ON probleem minu hinnangul. See ON oht, et varsti ongi meil eesti keel kadunud.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja olles suhelnud paljude välismaalastega pean kurbusega tunnistama, et nad ei tea Eestis ja see ON probleem minu hinnangul. See ON oht, et varsti ongi meil eesti keel kadunud.

Nemad ei peagi Eestist midagi teadma ja välismaalased ei ohusta eesti keelt. Küll aga sellised isehakanud keelesolkijad, kes ei saa muidu lausetki öeldud, kui peab paar fraasi mingis teises keeles (tihtipeale vigaselt) ka vahele toppima.

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Torm on tulekul (15 cm lund)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.