Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Torm

Postitas:
Kägu

Juba mitu päeva räägitakse hirmulugusid väljas möllavast tormist. Kinnituisanud teed, raskendatud liiklusolud jne. Palutakse saata pilte.

Arvan, et tegemist on järjekordse vasakliberaalide, sooroslaste, antifa, blmi ja  refsotside  vandenõuga. Pole näha ei tuult ega lund.

Rahvast püütakse hirmutada, meie ajusid tahetakse allutada globalistide kontrollile, et kui Austraalias sajab lund, siis ka Eestis peab sadama. Valede kattevarjus ja süvariigi abiga püütakse riiki sisse smuugeldada moslemeid, kes põletava sooja saamiseks maha kirikud, et eesti rahvas kaotaks oma identiteedi. Olge valvel, inimesed!

+2
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joo vähem.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joo vähem.

või rohkem

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tule ja mõõgaga sisse toodud orjasümbol on eestlase identiteedi osa? Vau.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joo vähem.

või rohkem

Täpselt! Sest praegune kogus on päris kindlasti kalibreerimata.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarbi paremaid olluseid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Arvan, et tegemist on järjekordse vasakliberaalide, sooroslaste, antifa, blmi ja  refsotside  vandenõuga. Pole näha ei tuult ega lund.

Rahvast püütakse hirmutada

Mul on peaagu põlvini lumi, tuisukohtades üle põlve. Ja ma olen 172 pikk. Tuul viis täis prügikasti ca 8 m eemale, laotas mu sodi ühtlaselt ruutkilomeetrile ja lume alt ei leia enam ei seda sodi ega koerte söögikausse üles 🙂 Elekter käis ca kl 10 ära, õnneks tuli mingi 4 minutiga tagasi.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lund sajab hommikust saati. Pole lund? Johhaidii.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunni ajaga tuiskas tee kinni ja räägid ,et midagi pole!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi on selles, et mitu aastat pole korralikku lund ja talve olnud ja inimesed pole enam lumega harjunud. Praegu on ju tavaline talv, tuisk kuulub sinna juurde. Ei midagi erakorralist, aga äpi-inimesele võib iga tuuleke tormina tunduda.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina nõukaaja käona mäletan ikka hullult külmi, suure lume ja tuisuga talvesid. Kord oli tee nii libe, et ma ei püsinud kuidagi 100 meetrit  suurt teed mööda minnes püsti. Aga buss oli Tartust 30 km juba ära sõitnud, jõudis õigel ajal ja viis mind ka edukalt kooli. Nõukaaja autod/bussid püsisid vist kuidagi paremini tee peal ja väikse tuisu/lume pärast ka liiklus siis seisma ei jäänud.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuul

viis täis prügikasti ca  lume alt ei leia enam ei seda sodi ega koerte söögikausse üles

miks te koera sööhikausse prügikastis hoiate?

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina nõukaaja käona mäletan ikka hullult külmi, suure lume ja tuisuga talvesid. Kord oli tee nii libe, et ma ei püsinud kuidagi 100 meetrit suurt teed mööda minnes püsti. Aga buss oli Tartust 30 km juba ära sõitnud, jõudis õigel ajal ja viis mind ka edukalt kooli. Nõukaaja autod/bussid püsisid vist kuidagi paremini tee peal ja väikse tuisu/lume pärast ka liiklus siis seisma ei jäänud.

sa vist omadega sealmaal, et ammusemad asjad paremini meeles? 😉
on ikka ka sellesse sajandisse nii külmarekordeid kui lumetorme jagunud.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuul

viis täis prügikasti ca lume alt ei leia enam ei seda sodi ega koerte söögikausse üles

Ma panin selle peale korraliku naeru maha.😂

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa vist omadega sealmaal, et ammusemad asjad paremini meeles? 😉 on ikka ka selless sajandisse nii külmarekordeid kui lumetorme jagunud.

Pean oma vanust häbenema või? Ma ei ela enam maal, et teaks sealseid torme ja lumerekordeid. Eks jaga oma muljeid, mida minu kallal klähvid? On ikka vastikuid elukaid siin!

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuul

viis täis prügikasti ca lume alt ei leia enam ei seda sodi ega koerte söögikausse üles

Ei hoiagi. Me paneme nad maha. Lumi sadas ka maha. Lumi sadas kaussidele peale. Kausid ei paista lume alt enam välja.

Kas tundus nüüd arusaadav?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei hoiagi. Me paneme nad maha. Lumi sadas ka maha. Lumi sadas kaussidele peale. Kausid ei paista lume alt enam välja.

Miks te panite kausid õue maha?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te panite kausid õue maha?

Sest koerad ei oska lennata, muidu oleksime kindlasti nende toidu puu oksa külge sidunud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma elan Lääne-Norras ja siin on 15m/s normaalne. Vihmas jalutame ka kõik – ega me suhkrust pole. Vihmavari on mõttetu.

Aga lumisest talvest rääkides: mul on meeles 2010, kui ma Tln kesklinnas uksest pea et välja ei saanud, sest sahk oli mulle barrikaadi tekitanud. Sain siiski välja. Kõndisin põlvini lumes, et kooli jõuda. Poole tee peal lihtsalt pidasin kinni ja karjusin, sest nii külm ja tüütu oli. Mul põlved raksusid ja ninakarvad olid jääs. Inimesi polnud, sest öeldi, et tol ajal oleks soovituslik kodus olla.

Kõige külmem, mida mäletan, oli aasta hiljem. Olin Tallinna lennujaamas ja tabloo peal näitas -37,5

Mingist hetkest pole nagu vahet. Külm on lihtsalt.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuul

Kas tundus nüüd arusaadav?

jah,tänan.

0
0
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Sest koerad ei oska lennata, muidu oleksime kindlasti nende toidu puu oksa külge sidunud.

Aga miks koerad söövad õues?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks koerad söövad õues?

Sest nad elavad õues, kus neil on ka varjualused 🙂 Välja arvatud öösel ja siis, kui võtame nad seltsiks tuppa. Näiteks ülikülma või väga tatise (0 ja lörtsituisk) ilmaga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Sest nad elavad õues, kus neil on ka varjualused 🙂 Välja arvatud öösel ja siis, kui võtame nad seltsiks tuppa. Näiteks ülikülma või väga tatise (0 ja lörtsituisk) ilmaga.

Aga kui koerad olid toas, miks sööginõud olid õues?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui koerad olid toas, miks sööginõud olid õues?

See on umbes sama hea küsimus, kui et miks mina olen praegu oma hommikusööginõudest 20 km kaugusel.

Sest koerad, vähemalt meie omad, ei söö öösel, kui nad magavad majas. Nemad söövad siis, kui nad on ärkvel. Tol päeval polnud ei null kraadi lörtsituisuga ega ka mitte miinus 30 kraadi, seega nad olid kl 7.30-23 õues.

Teiseks on nad mul päris kasvatamatud, nad ei too oma kausse ise pärast söömist tuppa 🙁 Seega viime me neile kausid söögiga välja ja võtame eelmised kausid tühjadena siis pesusse.

Ma hea meelega valgustan sind kõigis küsimustes, mis on sulle saladuseks jäänud koerte lennuvõimete ja unessöömise võimaluste kohta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, tule nüüd vahepeal keldrist välja ja pane hirmutav internet arvutis kinni. Ja tule näiteks õue, mere äärde. Paki muidugi enne soojalt riidesse. Siis näed, et kõik ei olegi alati vandenõuteooria ja üldiselt värske õhk aitab ka tervele ajutegevusele kaasa:)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, tule nüüd vahepeal keldrist välja ja pane hirmutav internet arvutis kinni. Ja tule näiteks õue, mere äärde. Paki muidugi enne soojalt riidesse. Siis näed, et kõik ei olegi alati vandenõuteooria ja üldiselt värske õhk aitab ka tervele ajutegevusele kaasa:)

Veel parem – talisuplema

0
0
Please wait...

Postitas:
koroonaviirus

Sest koerad, vähemalt meie omad, ei söö öösel, kui nad magavad majas. Nemad söövad siis, kui nad on ärkvel. Tol päeval polnud ei null kraadi lörtsituisuga ega ka mitte miinus 30 kraadi, seega nad olid kl 7.30-23 õues.

Alguses saime teada, et tuul puhus asjad laiali ja kattis lumega ning et koerad on halva ilmaga toas. Siis selgub, et ilm on küll halb, kuid koerad kannatavad väljas kogu pika päeva.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

päeva lõpuks vbl selgub ,et mingeid koeri ei ole olnudki,rääkimata tormist . puhas vandenõu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alguses saime teada, et tuul puhus asjad laiali ja kattis lumega ning et koerad on halva ilmaga toas. Siis selgub, et ilm on küll halb, kuid koerad kannatavad väljas kogu pika päeva.

Halva ilma selles suhtes ma ju defineerisin. Lörtsituisk ja null kraadi. Või väga külm (-30 kanti).
Tol päeval polnud ei null kraadi lörtsituisuga ega ka mitte miinus 30 kraadi,
Selline ilm nagu selle tormipuhangu ajal, miinus 5-7 ja lumetuisk ei tee 71 kilosele Kaukaasia lambakoerale ja 55-62 kilostele Kesk-Aasia lambakoertele küll mitte midagi. See on üks nende lemmikilmu. Päris kindlasti nad ei “kannata” sellise ilma käes. Neile ei tee ka -25 midagi, aga siis mu süda ei luba sellise külmaga neid kauem kui 4-5 tundi järjest lasta väljas olla. Nemad küll hea meelega patrulliksid meie maa-ala perimeetrit 24/7. Väga tatise ilmaga saan nad ka majja, aga see on neile tüütu.

The Central Asian Shepherd Dog /…/can tolerate a wide range of climates. They adore cold weather and snow, but can tolerate heat equally well with sufficient shade and water./…/ These dogs lived in some of the harshest conditions on Earth

Nad on aborigeenne tõug piirkonnast, kus ööpäevane temperatuurikõikumine võib olla üle 45-50 kraadi. Majas pole nad elama tehtud. Nemad peavad enda arvates valvama.

Kas sa tahad lihtsalt midagi halvasti öelda? Tormiteemas? Keel kibeleb avastama midagi inetut, kohatut? Tahaks lihtsalt kurjustada? Äkki proovid siis öelda pigem midagi minu väheste vaimsete võimete või liiga suure nina kohta, sest see koerte kallal nokkimine on tõsiselt naljakas. Aga noh, kui sul see ikka südamel on, anna tulla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa vist omadega sealmaal, et ammusemad asjad paremini meeles? 😉 on ikka ka selless sajandisse nii külmarekordeid kui lumetorme jagunud.

Pean oma vanust häbenema või? Ma ei ela enam maal, et teaks sealseid torme ja lumerekordeid. Eks jaga oma muljeid, mida minu kallal klähvid? On ikka vastikuid elukaid siin!

Mis see maal elamine asjasse puutub? Kui vähemasti Eestis elad, siis seda, et meil on olnud ka viimase 21 aasta jooksul väga korralikke ja külmasid talvesid, peaksid ikka teadma. Miks selleks maal peaks olema? Näiteks 2008. või 2009. aasta talv oli väga-väga lumerohke, ma elasin siis Tartu südalinnas, aga imelikul kombel sadas see suur lumi sinna ka maha, linnad miskipärast ei ole lumesajupiirkondadest välja arvatud. Karlova kandis tehti tänavatele isegi tunnelid mõnesse kohta, sest kui sahk sõiduteelt lume ära lükkas, olid tee ääres vallid nii kõrged, et pakkusid meisterdamishuvilistele toredaid võimalusi.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )