Esileht Kodunurk Tort või kringel järgmiseks päevaks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tort või kringel järgmiseks päevaks

Postitas:
Kägu

Ehk imelik küsimus, aga uurin kogemusi. Tulemas üritus, aga kaasavõetava kringli/tordi pean ostma päev varem. Mis sellisel juhul oleks parem variant (et maitseomadused säiliks) – mõni tort või kringel? Ise eelistaks kringlit, aga kardan, et 24h pärast küpsetamist see enam nii maitsev ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tort säilib jahedas värske ja kvaliteetsena paremini kui kringel. Ainus mis võib äravajuda on vahustatud katted. Kuigi kui kringlit hoiustada korralikult säilib see ka enamvähem. Kõvaks ja kuivaks ajavad kringli suhkur, muna ja või. Otsi netist kuidas seda täpselt säilitada, soovitusi on erinevaid. Võid ka pagarilt küsida kui võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et tort seisab paremini. Koduste tortidega olen tähele pannud, et need on teisel päeval isegi maitsvamad. Aga suhkrumassile trükitud pildid kipuvad niiskes laiali minema, st tordi puhul peab arvestama, et kaunistused püsiksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tellid kellegi teise käest siis paluda pakkida nii õhukindlalt kui võimalik. Kringel näiteks kilesse mässitult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tellisin viimati mingisuguse vegan kringli ühest kohvikust ja ei teagi, kas selles asi (nagu eespool öeldi, et muna jms on asjaosalised), aga teisel päeval oli kringel küll väga asjalik veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kringel või tort ongi soodsam eelneval õhtul osta. Siis tihti – 50% allahindlus ja selle sildi võib ju maha võtta.
Ei juhtu taga ühe päevaga midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teen kringlit alati ise ja tavaliselt eelmisel õhtul, sest varahommikuti ei ole tavaliselt aega taignat kergitada. Ja teisel päeval on ta väga hea, õhtul, kui jahtub, panen koos plaadiga suude kilekotti (prügikott) ja seisab järgmise õhtuni väga hästi. Aga ma ei ole veel kuulnudki, et keegi kringlit munaga teeb, see on väga imelik. Siis vbl läheb tõesti kõvaks.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Kodunurk Tort või kringel järgmiseks päevaks