Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tõsielusari “Üksi”

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tõsielusari “Üksi”

Postitas:
Kägu

Keegi on vaadanud?
Sattusin esmakordselt vaatama ja täitsa põnev idee inimesed rasketesse tingimustesse metsa panna. Nägin mingi hooaja vist teist osa, pisut hämmastas, et mõni ette end reklaaminud kõva mees esimesel poolel päeval alla andis. Inimene, kes sellise katsumuse ette võtab on vast enne proovinud metsas hakkama saada kas või mõned päevad. See tundus imelik, et ikka mitmeid nannipunne võetud, aga äkki meelega.
Tahtsin küsida, kes on vaadanud – kui reaalselt mingi karu kallal tuleb, siis ei saagi abi või? Või on neil ikkagi mingi kaameramees seal lisaks oma kaamerale läheduses? Mismoodi nad enda filmitu saadavad sarja tegijatele sealt metsast? Kas süüa mitte kuidagi muudmoodi ei saa, kui tuleb ise metsast leida?

0
0
Please wait...

Postitas:
talent

Raha ei haise!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin küsida, kes on vaadanud – kui reaalselt mingi karu kallal tuleb, siis ei saagi abi või? Või on neil ikkagi mingi kaameramees seal lisaks oma kaamerale läheduses? Mismoodi nad enda filmitu saadavad sarja tegijatele sealt metsast? Kas süüa mitte kuidagi muudmoodi ei saa, kui tuleb ise metsast leida?

Karu tavaliselt niisama ei ründa, eks neid ole instrueeritud, et tuleb end kuuldavaks teha. Nad on sügisel, kui karul pojad suured. Mingi karupeleti pasun on. Kiskjate vastu elav tuli. Ega metsast ei saadeta midagi, pärast monteeritakse kokku. Söögipoolise peavad tõesti ise muretsema. Tore vaatamine, see on juba kordus.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatame ka mehega ning põnev saade. Samas mina ikkagi kahtlen, kas tegemist pole teesklemisega, et nad üksi. See Mongoolia (?) hooaeg, üks osaleja filmis “endast” goproga põnevaid kaadreid, mis ise tundusid võimatu. Ronis puu otsa ja kõrvalt siis filmis sesa ning järgmine kaader oli gopro otsaees. Mõtlengi, et kui nad seal kuu aega olnud, siis jaksavad kõigepealt ühe puu otsa ronida, et kaamera panna end filmima. Ma ei tea kahtlane tundub?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatame ka mehega ning põnev saade. Samas mina ikkagi kahtlen, kas tegemist pole teesklemisega, et nad üksi. See Mongoolia (?) hooaeg, üks osaleja filmis “endast” goproga põnevaid kaadreid, mis ise tundusid võimatu. Ronis puu otsa ja kõrvalt siis filmis sesa ning järgmine kaader oli gopro otsaees. Mõtlengi, et kui nad seal kuu aega olnud, siis jaksavad kõigepealt ühe puu otsa ronida, et kaamera panna end filmima. Ma ei tea kahtlane tundub?

Kui saade meeldib, milleks siis vaevelda ja kahtlustada? Vaata nii nagu “torust tuleb”.

* kas keegi mõtleb veel, et näiteks MKR on miksimata eetrisse lastud, kõik äpardused ja viimasel minutil jooksmised reaalselt ajaga võidu?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui saade meeldib, milleks siis vaevelda ja kahtlustada? Vaata nii nagu “torust tuleb”.

* kas keegi mõtleb veel, et näiteks MKR on miksimata eetrisse lastud, kõik äpardused ja viimasel minutil jooksmised reaalselt ajaga võidu?

Ette antud asju ja käitumist on sel kindlasti. Näiteks on igas grupis(kodud) ALATI vähemalt üks või kaks vingatspaari, kes on järjekorras alati viimased, kes süüa peavad tegema. On erandeid aga üldjuhul siiski need vingujad ja teisi väga kritiseerivad paar saavad väga vähe punkte ja panevad ise kõigega nii mööda kui annab.
Eks see ole põnevuse kruttimiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ja mehele ka täiega see sari meeldib. Oleme kõiki hooaegu ja osi vaadanud 😜

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ette antud asju ja käitumist on sel kindlasti. Näiteks on igas grupis(kodud) ALATI vähemalt üks või kaks vingatspaari, kes on järjekorras alati viimased, kes süüa peavad tegema. On erandeid aga üldjuhul siiski need vingujad ja teisi väga kritiseerivad paar saavad väga vähe punkte ja panevad ise kõigega nii mööda kui annab.

Eks see ole põnevuse kruttimiseks.

Jah, teatavat mustrit seal on, aga mina vaatan sedasorti saateid meelelahutuseks, mitte faktide ja vigade väljaotsimiseks. Vot krimisarjades-filmides tahan, et kõik oleks nii “nagu peab”, st kui näiteks on ööstseen, siis ongi öö, mitte eemal ei paista päike ja lehmad söövad karjamaa; kui on aasta 1880, siis ei ole kelllegi elektronkella käe peal; kui peremees paneb ukse lukku, siis see on lukus ja mitte järgmisel hetkel avatud; kui näitab mõrvari jalgu, siis “tagasivaatestseenis” on kingad-püksisääred samasugused, mitte vahepeal määrdunud või üles krutitud jne. Meelelahutussarjade puhul ei hakka küll juurdlema, kas ta on seal dzhunglis üksi või on ikka kaameramees ka kuskil puu otsas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma usun, et on küll täiesti üksi. Uusi hooaegu vaadanud pole, aga esimese kolme hooaja puhul oli küll näha, kuidas nad kaameraid enne mitme nurga alla puu külge sättisid, neid on vastavalt ka instrueeritud, sest kokku tuleb ju saade monteerida. Ei saa nii, et tund aega jutti erinevate osalejate lõualotte vahime.

Mingeid karupeleteid neil olla ei tohiks. Karjuvad niisama, kui keegi kuskil krabistab. Neil on algul võimalik kaasa valida vist 10 asja. A la kirves, köis, tulekivi, present, kastrul jne. Aga püsse ega loomapeleteid nende asjade hulgas pole. Igaüks on oma valiku teinud ja sellepärast ongi põnev, et varustus, mida eelistatakse, on erinev.

Hädajuhtumiteks on neil satelliittelefon, millele helistada (kui abi tuleb, siis enamasti kutsuja jaoks ka katsumus lõpeb). Aga isegi meditsiiniabi vajaduse korral kulub teinekord tunde, enne kui saatemeeskond hädalise juurde kohale jõuab.

Kindlasti peab igas hooajas mõni hädapätakas ka olema, muidu oleks ju igav 🙂

+2
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tõsielusari “Üksi”