Esileht Beebi ja mitmikud Tõsine beebi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tõsine beebi

Postitas:

Mõtlesin uurida teiste kogemust – kas beebieas tõsine laps jääbki tõsiseks, või võib kunagi siiski päikeselisemaks muutuda? Küsima ajendab see, et olen viimasel ajal näinud paljusid oma lapsega sarnasesse vanusesse jäävaid lapsi (endal just kuuekuuseks saanu), ja neil tundub kogu aeg hea tuju olevat – naeravad, kilkavad iga asja peale. Meie kutt on aga tõsidus ise – vahetevahel õnnestub teda naerma ajada (ütleme, paar korda päevas), ja kui talle naeratada, siis üldiselt naeratab vastu ka, aga vot rõõmurulliks või naerupalliks teda kuidagi nimetada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss oli ka pigem selline kulm kortsus tõsine beebi. Paari aastasena hakkas rohkem naerma ja kilkama. Kui näiteks sai juba igasugu tagaajamise ja kõdimänge mängitud.
Beebina naeratas väga vähe ja siis pidi ka tükk aega vaeva nägema, et naeratus välja võluda.
Nüüd on ta 4a ja võib öelda küll,et kilkav rõõmurull. Aga omaette mängides kipub ikka see kulm kortsu minema ????????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe, meie poeg muutus üliaktiivseks ja sotsiaalseks rõõmupalliks ka u 9-10nda elukuu vahel. Enne seda oli ikka väga tõsine ja samas ka rahulik. Naeratama õppis hiljem, kui teised. Aga hetkel 1,5aastasena on ta väga lõbus, tegus ja sotsiaalne. Oma kurja ja tõsist pilku pole ta muidugi unustanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjutad, et kui talle naeratada, siis naeratab vastu. Naeratave siis rohkem, koguaeg kui lapsega suhtled.

Minu esimene laps oli ka rõõmurull ja oligi nii, et ma koguaeg naeratasin talle palju, ka siis kui 1-1,5a juba kuskil mänguväljakul mängis.

Teisele naeratasin vähem, sest palju tegelesin samal ajal suuremaga ja nö käigu pealt toimetasin. Mingi hetk ka märkasin, et tõsisem ja hakkasin rohkem teadlikult naeratama. Asi kandis vilja – päris rõõmupall just pole, sest ongi kapriissem, aga kui on hea tuju/rahulolev, siis minu või mehega alati nägu naerul (1,5 praegu)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Tõsine beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.