Esileht Ajaviite- ja muud jutud Totrad kommentaarid netis

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Totrad kommentaarid netis

Postitas:
Kägu

Olete lugenud netist mingeid nõmedaid asju ja mõelnud, et mis neil inimestel küll peas toimub?

Mul on üks kohe selgelt meeles. Juhtunud oli raske liiklusōnnetus, hukkunutega, meedia kajastas seda muidugi koos galeriiga ning ühel pildil olid süstlad (ilmselgelt kiirabi poolt sinna jäetud). Keegi kommenteeris uudise all, et no siis küll kahju pole, kui mingid narkarid matsu panid. Järeldas seda nende süstalde põhjal ja kuulutas kui tõde.
Seda oli küll vastik lugeda.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olete lugenud netist mingeid nõmedaid asju ja mõelnud, et mis neil inimestel küll peas toimub?

Ei möödu vast päevagi, kus kellegi lollus mind netis imestama ei paneks:D eriti veel kui mõni facebookis oma nime alt lollusi kommenteerib. Saan aru, et anonüümselt ollakse kõvad vennad, aga ka oma nime alt?! Märksõnadeks tavaliselt eluülikool ja täiskohaga emme…

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei möödu vast päevagi, kus kellegi lollus mind netis imestama ei paneks:D

Iga päev muudkui imestad? See on küll tase…

Et inimesele ükskord meelde ei jää, et igal idikal on “sõna vaba” ja nad kasutavad seda õigust väga usinasti.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei möödu vast päevagi, kus kellegi lollus mind netis imestama ei paneks:D eriti veel kui mõni facebookis oma nime alt lollusi kommenteerib. Saan aru, et anonüümselt ollakse kõvad vennad, aga ka oma nime alt?! Märksõnadeks tavaliselt eluülikool ja täiskohaga emme…

Oh, ei sugugi. Eluülikooli omade üle ei ole vaja vähemalt imestada. Miks sa nende üle imestad?
Mina imestan nende lolluste üle, mida väljastavad mõne muu ülikooli omad, paljudel veel olulised ühiskondlikud ametikohad, nad on arvamusliidrid, ajakirjanikud, kolumnistid, õppejõud … Ja MILLIST lollust neist ojadena voolab! Siis ma mõtlen küll, et kust kõik see nõmedus ometi pärit on, kuidas see on pähe jõudnud. Jah. Imestan.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina imestan, MIKS kiirabi nii keskkonnavaenulikult töötab?
Jah, on kiire, aga jõuab need süstlad kasutatult kotti pista.
Kes need pärast ära peaks koristama? Kui õnnetus kuskil metsas, väiksel kõrvalteel, siis ei käi seal ju kojameest.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nu selle eelneva jutu peale ma ütleks, et eks kirikutegelased imestasid ka Koperniku ja Galilei rumaluse üle. Ja nagu Einsteini filmist näeme, imestati ka Einsteini totruste üle – mis mõttes on aeg suhteline … See, et keegi kellegi üle imestab, ei tähenda, et ta targem on ja et tegelikult põhjust on imestada 😀

Aga kommentaarid netis, no muidugi on seal igasugust totrust. Kõige totramad on ikka need kommentaarid, kus kõik, absoluutselt kõik teemad kuidagi poliitiliseks keeratakse – sõitis buss kraavi, aga räägime rollotamisest, metsast tuli karu välja, aga räägime ekreiididest jne jne jne. Selline igast teemast poliitiliseks minek nõuab isegi juba omamoodi fantaasiarikkust.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes need pärast ära peaks koristama? Kui õnnetus kuskil metsas, väiksel kõrvalteel, siis ei käi seal ju kojameest.

Loomulikult ei pea kiirabi seda koristama. Koristab tee omanik, riigiteede puhul riik. Kõik on organiseeritud, päästeamet informeerib tee hooldajat ja selle kohustus on teatud aja jooksul tee ära koristada.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nu selle eelneva jutu peale ma ütleks, et eks kirikutegelased imestasid ka Koperniku ja Galilei rumaluse üle. Ja nagu Einsteini filmist näeme, imestati ka Einsteini totruste üle – mis mõttes on aeg suhteline … See, et keegi kellegi üle imestab, ei tähenda, et ta targem on ja et tegelikult põhjust on imestada

Aga täpselt. Inimloomus ja tarkade-rumalate suhtarv on konstantne suurus. Eks need omaaegsed “targad” nõudnud kindlasti ka Galileilt ja Einsteinilt suure aplombiga “fakte!” Kui akadeemikuid Siberisse küüditati, siis põlgasid nende lollust kõik kohalikud koerad nii Siberis kui ka kodupaigas – sest nende võimuses oli neid põlata, nende selja taga seisis inkvisitsioon kas otseses või ülekantud mõttes.
Ja sama toimub täna igal pool. Oi, kuidas see enamus põlata oskab!

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem imestab ka nende totrus ja kohati ka täiesti igasugustele reeglitele allumatu õigekiri, kes uhkelt oma ülikooliharidust presenteerivad, a’la abielusaatest üks neidis.

Loomagruppides häirib see, kui lollideks teisi loomasõpru peetakse. Täiskohaga tibuemmed, võeti kunagi kallaga suure hurraaga hunnik kasse/koeri ja nüüd kui tibu sündis või mees ühtäkki parema pakkumise leidis, on järsku kõigil tohutu loomaallergia. Üle ühe. Konto põhjal võib juba tavaliselt ära öelda, kes need valetajad on – palju igasugu pahna jagatud, samamoodi see “eluülikool” vms jaburus kirja pandud ja ohtralt igasugu filtritega pilte. Ei tasu teisi päris naiivseteks ka pidada.
Ja siis on nende endi sõbrantsid all takka kiitmas: “Mu arust nii tubli omanik, vähemalt ei jätnud looma kuskile niisama vedelema!!”

+5
-5
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Mis kommentaaridest sa räägid? Vaata, mis meil riigis toimub. Kas sa arvad, et sellises riigis saab keegi üldse veel normaalset mõtlemist säilitada.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis on nende endi sõbrantsid all takka kiitmas: “Mu arust nii tubli omanik, vähemalt ei jätnud looma kuskile niisama vedelema!!”

Ja selline kõigeteadmine on ka tobe. Mina juhtusin kord nägema, kuidas üks isehakanud koerakaitsja, ei, hoopis “koerakaitsja” kargas kõrri staažikale koerasportlasele, kes treeninud ja üles kasvatanud pesakondi ja tippklassi võitluskoeri, kes elab põhimõtteliselt oma koertele – aga tal oli vaja ühele oma koertest teine kodu leida. Ja siis tuli see ninatark, kes ilmselgelt ei olnud vähimalgi määral kursis, kellega tegu, ja kukkus lahmima just sarnast juttu kui sina. Isegi see argument käis läbi, et kõik tema kaitsjad on ju “sõbrannad”. Või olidki sina? Saa aru, et ongi päriselt olemas olukorrad, kus on halvad ja väga halvad valikud võimalikud ning see, et sina oma ninatarkuses arvad kõiki ja kõike läbi nägevat ning teadvat, et asja taga on hoopis laiskus ja lollus ja südametus – see on naeruväärne ja hale.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on üks kohe selgelt meeles. Juhtunud oli raske liiklusōnnetus, hukkunutega, meedia kajastas seda muidugi koos galeriiga ning ühel pildil olid süstlad (ilmselgelt kiirabi poolt sinna jäetud). Keegi kommenteeris uudise all, et no siis küll kahju pole, kui mingid narkarid matsu panid. Järeldas seda nende süstalde põhjal ja kuulutas kui tõde.

Seda oli küll vastik lugeda.

Oleks minu teha, teeks ma nii, et internetti ei saaks lõhnadega inimene ehk siis alkoholijoobes inimene kasutada. Miks ma pean lugema purjus inimese möla, kes ei tea ise ka, mida kirjutab ja kuhu. Nii et niikaua kuni selliseid arvuteid ei ole, kes ilma kaine olemata netti ei lase inimesi, nii kaua mina oma pead ei vaeva, miks keegi midagi kusagil kirjutab. Kirjutab sest saab, kirjutab seetõttu et oskab. Kas oli maani täis või täiesti kaine, kus mina tean. Seetõttu on see modede asi koristada sellist solki postituste alt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina, jälle, olen tänulik, et meditsiinipersonal ei mõtle nii nagu sina. Parasjagu inimelu päästmine käsil, vaja nii kiiresti kui võimalik haiglasse tõtata ja tema hakkab ümbrust, mis nagunii paari tunni jooksul korrastatakse, puhastama.

Ehk mõtleksid siis teistmoodi, kui see, kelle elu parasjagu päästetakse, oleks sinu tuttav/lähedane.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi, ära räägi, kiirabi on ääretult keskkonnavaenulik. Kõigepealt nad ei kasuta üldse biokütustki, kujutad sa ette? Töövahendid on neil keskkonnavaenulikust lagunematust plastikust, iga ühekordne vidin eraldi kilesse pakitud – mitmekordselt kasutatavatest süstaldest pole nad tänapäeval kuulnudki! Kuidas koormab keskkonda juba üksi kogu see ühekordsete vahendite arsenal.
Ja kirsiks tordile – nad ei hooli nii palju, et koristaksid oma töökoha pärast enda järelt ära! Oi, kuidas meil oleks vaja oma Gretat, kes inimestele mõistuse pähe paneks. President üksi ka kõikjale ei jõua.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult ei pea kiirabi seda koristama. Koristab tee omanik, riigiteede puhul riik. Kõik on organiseeritud, päästeamet informeerib tee hooldajat ja selle kohustus on teatud aja jooksul tee ära koristada.

Tegelikult ei tohi kiirabitöötaja ühtki süstalt maha jätta mitte kuhugi. Ja nad ei jäta ka. Kui on kiire ja palju kannatanuid, siis korjatakse pärast abi andmist ära. Ju see fotograaf sattus lihtsalt hetke pildistama, kui tegevus oli veel pooleli.
Mul koduski abikaasa on paar korda laua pealt tahtnud süstlad prügikasti panna (meil on ohtlike jäätmete konteinerid eraldi olemas) ja alati on keelatud seda teha, kõik on kaasa võetud ning öeldud, et kord on selline, peavad kõik ise utiliseerima.
PS: netikommentaare ei loe enam aastaid, sest mingit põhjust pole nendele aega raisata. Ei ole mul vaja teada, mida üks või teine asjast arvab.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Juhtunud oli raske liiklusōnnetus, hukkunutega, meedia kajastas seda muidugi koos galeriiga ning ühel pildil olid süstlad (ilmselgelt kiirabi poolt sinna jäetud). Keegi kommenteeris uudise all, et no siis küll kahju pole, kui mingid narkarid matsu panid.

Kiirabi ei jäta mine kunagi saastunud meditsiinivahendeid niisama ripakile. Järgmine päev oled ametist prii.

+2
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Totrad kommentaarid netis