Esileht Väikelaps Totter seelikumure

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Totter seelikumure

Postitas:

Sain sõbrannalt oma lapsele tema lapsele väikeseks jäänud riideid. Riiete seas ka üks seelik, mis mu lapsele hirmsasti meeldib (sädeleb ju), mina aga ei oska seda seelikut kuskile selga panna.
Nimelt seelik siis sellisest pehmemast jope materjalist ja fliisvoodriga. Nagu voodriga k/s jope. Toas kandmiseks liiga paks, aga õue ma ei pane ju lapsele sukapükse ja paksu seelikut, ka kevadel mitte. Millal siis sellist seelikut kanda? Sõbrannalt ka imelik küsida ja tema last pole ma ka näinud seda seelikut kandmas, kuna elavad kaugel ja näeme harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki käisid uisutamas sellisega? Et mingid soojad retuusid/püksid all ja siis seelik koos jopiga peal? No et edevam oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei pane seelikut ja pakse sukkpükse? Minu lapsele just selline kombinatsioon väga meeldib. Käime nii linnas ja kinos ja poodides. Ise käin ju ka nendes kohtades seelikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on äärmiselt totter see, et sa ei või oma sõbrannaga sellel seelikuteemal suhelda vabalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk ka seelikute fänn ja käib igapäevaselt lasteaias seelik,sukkpüksid ja saapad.Lasteaias on tal õuepüksid,millega ta siis õues mängimas läib.
Pane aga selga,kui paistabki koomiline välja…lapse asi ju,kuidas ta ennast hästi tunneb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kevadel saate kindlasti kanda paksemate retuusidega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli taoline juhus sügisel, kui sain lapsele kerge vatiiniga pihikkleidikese. Tweety-tibu oli peal ja lapsele nii väga meeldis. Mina sain aru, et sõbranna laps kandiski seda kleiti toas, sest neil on tubades päris külm talvel. Mina aga ei osanud kuskile seda selga panna, meil on toad hästi soojad (T-särgiga ja paljajalu paras).
Käis lasteaias ja maal vanaema juures selle kleidiga (seal on jahe).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Totter seelikumure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.