Esileht Ilu ja tervis Tõukekelk linnas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tõukekelk linnas

Postitas:

nüüd kui lund palju,enam muust ei mõtlegi kui tõukekelgust, jagage kogemusi,kas suures linnas saab kasutada ja mida peaks silmas pidama,millega arvestama. Suures linnas siis tähendab tartus,tallinnas.

tõukekelguga oleks hea turus ja kaupluses käia,liinibussid on maskideta lõugajaid täis,jälk värk.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 12.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed on liivatatud, pühitud. Mitte kõik. Aga nii pole tore sõita kui osadel on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Nõmmel õnnestub igal aastal ikka mõned korrad välja võtta. Kasutuses rohkem lustisõiduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnades sees pole sellega eriti midagi teha. Otseselt sõita ei saa. Küll aga võib abiks olla inimesele, kes ei plaani kiiret ja liuglevat sõitu teha, aga näiteks kes kardab kukkuda, võib olla libedaid kohti lume all ja vaja minna kuskile, siis oleks justkkui toeks.
Ma üks aasta sõitsin ühes kohas, kus ei olnud teehooldust tehtud ja sain normaalselt isagi sõita oma ea kohta ja sain hoo sisse ka ja libises. Aga siis oli lume ja jää sees kuskil üks kare koht ja mul kohe lõi stopi peale ja ma sain kõhtu tugev hoobi kelgu seljatoega ja lõi lausa hinge kinni. See oli ka jama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aega pead siis linnas seljas seda tassima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

praegu just tulin tartust,no ei ütleks et asfalti oleks näinud. eks suuremad magistraalid on soolatatud aga muidu ikka teed väga paksu lume kihiga kaetud. ega riia tänavale autode vahele ei lähekski tõukekelguga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 11:39; 12.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Tõukekelk linnas