Esileht Koolilaps Tõukeratas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tõukeratas

Postitas:
Kägu

Tere! Soovitage palun tõukeratas algklasside lapsele, millega oleks hea koolis käia (hind max 150 eur). Googeldades jäid silma nx Slamm tõukerattad.
Kas trikirattaga on ok ka tänaval sõita? Ja kas neid saab kuidagi lukustada ka. Koolis on rattahoid aga kuuldavasti seal on toime pandud ka varguseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konkreetset mudelit soovitada ei oska, aga kui vaja lukustada, siis vali selline, mille esirattast saab trossluku läbi panna. Alternatiivina võib kasutada ka pikema aasaga tabalukku (ka rattast läbi) ja nn lehmaketti rattahoidja vmt külge kinnitamiseks.
Mida kallim ratas, seda kobedam lukk võta.
Mu poisi 25 eurone tõuks on paar korda kellegi teisega koolimajast lahkunud (ta unustab alailma luku koju), aga mõlemal korral järgmine päev tagasi toodud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on ühel lapsel Hudora ja teisel mingi Micro. mitu aastat kestnud. Ei oska peast öelda, millised rattad on, kas lukustada saab (ilmselt ei saa ja pole ka vajadust olnud). Kui vaja, siis rattad käivad kergesti kokku ja meil hoitakse nt koolis ka garderoobis.

Need tõuksid on suurte ratastega ja väga vastupidavad. Elame maal, kus sõidetakse ka kruusateel. Trikiratas oli ka , aga see eriti kasutust ei leidnud, kuna tänaval oli sellega liikumine vaevaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lenks võiks olla jah selline, millest saab luku läbi tõmmata a la selline lenks Suuremate ratastega trikikaga (110mm) saab väga edukalt linnatänavatel sõidetud. Oluline on vaid, et lenks oleks piisavalt kõrge, et sõiduasend oleks mugav. Kui Tallinnast olete, siis soovitan soojalt seda Pärnu mnt spets poodi, seal hea valik ja asjalikud müüjad 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie lapsel on Slamm tõukekas. Konkreetset marki kahjuks ei mäleta. Aga veljed on pisut suuremad, vist 110 mm. Laps on väga rahul, saab trikitada ja saab kooli ka sõita.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Tõukeratas