Esileht Koolilaps Tõukeratas – ei oska valida

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tõukeratas – ei oska valida

Postitas:

Vajan abi tõukeratta valimisel. Ratast on vaja algklassilapsele.
Tõukeratas võiks olla selline, millega saab soovi korral teha lihtsamaid trikke, aga saaks ka niisama kooli sõita.
Kas keegi seda ratast oskaks kommenteerida? Kas tegu on usaldusväärse tootjaga ja algajale piisavalt hea rattaga?

https://xn--tukeratas-q7a.ee/toode/street-surfing-torpedo-toukeratas-valge/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda mudelit kommenteerida ei oska, aga mina vaataksin pigem 110mm ratastega mudeleid. vähemalt linnatänavatel on nendega hulga mugavam sõita 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen tõukeratas.ee veebipoodi helistanud ja mul aidati mudel välja valida.

Mina olen aru saanud nii, et trikiratas peaks olema väikeste ratastega ja jäiga raamiga – ehk siis mitte kokkukäiv.
kui tahta praktiliseks kasutamiseks – et puntist A punkti B jõuda, siis peaks rattad suuremad olema, sest kui tee ei ole ülisile, siis väikeste ratastega tõuks põrutab käsi päris korralikult (ise sõidan vahest laste trikikatega ja kodutänava läbimine on paras väljakutse).

kulgemise tõuksil on ilmselt praktiline just kokku panemise võimalus (et bussi võtta) ja minu meelest rattalukuga kinni panemise võimalus ei tee ka paha.

lisaks – lapse pikkus/kaal on olulised näitajad.

nii, et mõtle välja, mida sa tahad ja siis helista neile veebipoodi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 8a ja 140cm/30kg kasutab micro cruiserit, soovis just suurtega, et saaks igal maastikul, olen ka ise sellega sõitnud ja tunduvalt mugavam, kui väiksed rattad.

http://www.micro.ee/et/a/cruiser-sinine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bikko tõukeratas on hea valik, ma soovitaksin vaadata nende veebisaiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on kodus neli erinevat micro tõuksi, kõik on suurte ratastega, julgen soovitada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta neile, et mida soovid, milline laps jne. Meil sai ostetud tiba kallim, et ei peakx kohe vahetama ja piisab kui mõned jubinad vaid ringi vahetada. Maksis äkki 150. Algul vaatasin ka seda aga see ei ole üldse halb ratas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tõukeratas – ei oska valida