Esileht Väikelaps Tõukeratas trikitamiseks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tõukeratas trikitamiseks?

Postitas:
Kägu

Minu kohe 7-aastaseks saav laps soovib endale sünnipäevaks tõukeratast, millega saaks sõita skateparkides ja teha mingeid hüppeid jms. Meil avati kodu juures hiljuti uus mänguväljak koos igasugu rulatamise rampide jm värgiga, näeb seal teisi ja tahab ka. Ega ta alguses seal mingeid imevigureid ei tee, aga kuskilt peab ju alustama. Tema praeguse tõukerattaga aga nende küngaste ja kausside otsas üldse sõita ei õnnestu, põhi jääb kinni.

Ma ise ei jaga sellest teemast ausalt mitte essugi. Vaatasin natuke netis ringi, need stunt scooterid on ka kõik väikeste ratastega, st ka on madal põhi. Kas need siis ei jää kinni järsematel kalletel? Saan aru, et 360 kraadi peab esiratas pöörlema ka, kas kõik need trikitamiseks mõeldud tõukerattad pöörlevad nii?

Tahaksin ta soovi täita, aga kardan mingi vale asja osta, mis jälle ei kõlba. Palun nõu. Millised teie lastel on, kes käivad trikiradadel sõitmas? Milline sobib algajale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul sarnane ostukogemus jääb üle 10 aasta taha, kus poisid olid umbes samas vanuses ja  pidin neile normaalsed tõuksid ostma, mitte mingid suurte kaubanduskeskuste või lastepoodide omad. mina läksin Surf House´i poodi ja küsisin sealt nõu. Kui see jääb kaugeks, võib neile ehk kirjutada (ja siis kindlasti öelda, mis vanuses laps ja mida sellega tehakse, ega nad kohe neid mitmesajalisi tõukse pisikestele ei soovita ka). nad siis oskavad ka öelda, millised paremini vastu peavad ja mida kindlasti osta ei tasu. Tõukerattad (surfhouse.ee)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.trikiratas.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on juba mitu aastat Slamm trikitõuks, Hawaii expressist ostetud. Hind jäi vist 100-150 euro ringi, oli kingitus, aga sõidab nii tänaval kui ka teeb trikke ja kulunud veel pole. Kindlasti on ka paremaid ja kallima hinnaga olemas, aga niisuguses vanuses saab ka sellega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil kaks poissi trikitavad. Üks on 16 ja tema hakkab sellest juba välja kasvama. 7-aastane teeb meil juba hulle trikke. Oleme EMOs ka käinud.
Ikka trikitõuks peab olema. Algajale selline keskmine, aga kõige odavamat pole ka mõtet osta. Need lähevad kohe katki. Kõik trikitõuksid on alt madalad. Nendest laskumise nurkadest hüpatakse üle. Siis ei jää kinni põhjaga. Trikiratas.ee-st oleme tellinud. Päris esimese ratta ostsime Pärnu mnt tõukeratta poest.
See ala sobib rohkem hulljulgetele poistele, kellel adrenaliin möllab. Kui laps on selline vaiksem ja rahulikum, siis kallist tõuksi pole mõtet talle osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Tõukeratas trikitamiseks?