Esileht Ilu ja tervis Tramadoli mõju!?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tramadoli mõju!?

Postitas:

Tere!

Mul siis lugu selline, et reede õhtul kell 22 panin 100mgse Tramadoli küünla, sest mandliopijärgne valu oli juba talumatu. Kell 5 ärkasin, valu kadunud ei olnud, panin teise küünla veel. Tulemuseks oli see, et terve laupäeva magasin maha ja täna on ka veel korralikult uimane olla, pea käib ringi jne.

Millal on lootust et see üle läheb, infolehes kirjas ei ole, ehk kellelgo kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:41; 05.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tramadoli mandliopi järgselt? Ega sa midagi segi ei aja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan tramadoli opi järgselt põlvevalu vastu. Tabletina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed reageerivad sellele ravimile erinevalt. MÕnel tekitab see tõesti väga suurt uimasust, aga selle kadumise aega küll ette ennustada ei oska. Farmakokineetikat arvestades on Tramadoli toime u 12 tundi, poolväärtusaega arvestades võiks ravim organismist kadunud olla 24 tunniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain süsti peavaluga, võttis jalad alt ära. tahtsin püsti seista aga jalad ei kandnud, istusin põrandale ja täiesti apaatne olek oli. ei suutnud midagi teha, uims mis uims.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tramadoli mandliopi järgselt? Ega sa midagi segi ei aja? [/tsitaat]

Ei aja segi. Alguses kirjutati piroksikaami ja xefot, lisaks efferalgani. Aga kuna valu tahtis silmanägemist võtta, kirjutas perearst Tramadoli juurde.

Praeguseks(48h pärast viimast annust!!!) on tunne nii enamvähem, et kõnnin tuikumata.

Muide, olin aastaid kindel, et mu sünnitusjärgne 3 päeva pearinglust oli verekaotusest, kuid olen hiljemgi nii palju verd kaotanud oppidel, aga uimasust pole olnud ja täna öösel taipasin- sain synnitusel ka Tramadoli, nii et asi selles ilmselt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 17:41; 05.02 21:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Tramadoli mõju!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.