Esileht Rasestumine ja lapse ootamine transabdominaalne tugiõmblus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: transabdominaalne tugiõmblus

Postitas:

Sellest pole palju juttu, sest seda vist väga palju ka ei tehta. Kui kellelgi on sellega kogemusi, palun, et jagaksite oma kogemust. Kui kiiresti taastusite operatsioonist ja kui ruttu peale operatsiooni õnnestus rasestuda? Kas rasedus kulges kenasti lõpuni?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 16:57; 01.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pandi see õmblus juba raseduse ajal. Operatsioonist taastustin hästi, 2 päeva peale opi sain koju. Laps sündis plaanilise keisriga. Õmblus jäeti peale ja 2a pärast sündis uus laps, samuti plaani järgselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:42; 03.10 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pandi see õmblus juba raseduse ajal. Operatsioonist taastustin hästi, 2 päeva peale opi sain koju. Laps sündis plaanilise keisriga. Õmblus jäeti peale ja 2a pärast sündis uus laps, samuti plaani järgselt.

Kas seda tehakse siis raseduse ajal veel ka? Mitmendal rasedusnädalal toimus operatsioon? Selle operatsiooni kohta on nii vähe infot, aga ma olen aru saanud, et soovitatakse ennem rasestumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.09 16:57; 01.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju tehakse jah, minul vajadus selle õmbluse järgi tekkis juba raseduse ajal. Paigaldati 14n. Infot tõesti selle kohta vähe ja vist ei tehta seda õmblust väga tihti, nii ütles mulle arst 5a tagasi, nüüd ehk veidi rohkem juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:42; 03.10 20:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine transabdominaalne tugiõmblus