Esileht Väikelaps Transformerid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Transformerid?

Postitas:

Rääkige mulle keegi transformeritest midagi? Nelja-aastasele? Omal lapsed juba suured, aga lapselaps pidi vaimustuses olema. Mina ei tea midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need on need, mis käivad robotiks ja autoks. Aliexpressist tellisin siis kui lapsed olid neljased:

pidasid üllatavalt hästi vastu, eks lõpuks ikka mõni asi otsast ära keerati. Neljasele just parajalt raske ja samas vastupidav.
Sarnaseid transformereid on mänguasjapoodides saada küll, Poli ja superlennukite jms stiilis ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 12:43; 05.12 12:15; 06.12 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on jah sellised autod, mis käivad robotiks. Aga et kink täppi läheks siis täpsusta lapse või lapse vanematega, milliseid täpselt. Transformeritega on kavas mitu multikat ja abiks oleks teadmine, millise multika tegelast soovitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saad palun Aliexpressi linki panna, et teaks millised need hästi vastu pidasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päästerobotid Aliexpressist

Poli Aliexpressist, ka pidas päris kenasti vastu

Väiksed superlennukid jms peaksid ka seal kõik olema. Küsi vanematelt järgi, mida laps fännab, siis saad multika nime järgi otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 12:43; 05.12 12:15; 06.12 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, mis siin lingitud on päästerobotid (transformerite alaliik 🙂 ), nö originaalide spin offid. Sellega võib orki lennata. Tasuks uurida, kas huvi on päästerobotite vastu või nn originaalide vastu. Meil on päästerobotid teemaks ja teised (filmikangelased) jätavad täiesti külmaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma nüüd ei ütle, et nad igikestvad on, tegu on ikkagi plastikmänguasjaga, millel on palju peenikesi ühenduskohti 🙂 aga minu ootused need hiinakad ületasid (ma olin valmis selleks, et otsekohe on puru taga, aga veel paar aastat hiljem on mõned suht korralikud (albeit mõnest kohast ka liimitud 😛 ) ja nendega mängiti ikka palju).
Aga esmatähtis on tuvastada, missugust tahetakse! 🙂 transformerid ise on küll juba suuremate multikas, neljane vast tv3 neid ei vaata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 12:43; 05.12 12:15; 06.12 12:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Transformerid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.