Esileht Ilu ja tervis Treener andis 13 päevase proteiini dieedi?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Treener andis 13 päevase proteiini dieedi?

Postitas:

Mida teeksite/arvate teie, kui peale 1 kuukaardi soetamist shapingusse ja peale 3 treeningu külastamist annab treener teile 13 päevase proteiini dieedi? Esiteks siis anti toitumisõpetus, millel on kirjas kuidas süüa ja milliste vahedega, palju organism vajaks energiat, jne, ning lisaks surus siis pihku selle 13 päevase dieedi ja patsutas õlale, õeldes, et see on selleks, et kiiresti ülekaalust lahti saada.
Kuna vaatasin seda nn toitumisprogrammi alles kodus, siis vajus mul suu küll lahti. Tegu siis med.haridusega inimesega. Olen ausalt õeldes segaduses. Segu pettumusest ning hämmingust. Kas seal ikka töötavad oma ala spetsialistid? Mida teie arvate, kuidas reageeriksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:15; 19.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla siis ma ei saa sinu murest täpselt aru. Kas su treening näeb ette individuaalset toitumise nõustamist või treener valis sinu sellest seltskonnast välja ja tõi sulle paberid dieedi kohta?
Kas sul on ülekaal ja kas sa oled treenerile maininud, et soovid sellest vabaneda või tundsid sa ennast nüüd puudutatuna, et näe, treener arvab, et ma olen ülekaaluline?
Proteiini dieet on väga hea dieet treenivale inimesele. Ainult kapsaga ei jaksa sa trenni teha. Ma tõesti ei saa aru, et kas probleem on selles, et sa oled solvunud treeneri peale, et ta sulle dieeti pakkus või selle konkreetse dieedi programm on sinu arvates ebanormaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja:

Läksin shapingusse sõbranna soovitusel. Olen natuke tõesti ülekaaluline, kuid me ei ole kordagi minu kaalulangetamissoovi treeneriga arutanud.
Arvan, et toitumisprogramm eh nõuanded, oleksid olnud piisavad.
Mind hämmastab see, et med.haridusega inimene annab põhimõtteliselt arstide poolt keelustatud dieedi, tegemist on siis toitumisprogrammiga, mis võib ´mõjub organismile st võib mõjuda, väga halvasti.
Treener ei küsinud kordagi minu toitumusharjumuste kohta, ega selgitanud antud 13 p proteiinidieedi vajalikkust, või soovituslikkus. Ainus, mida ütles, et kiiresti kaalust alla saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:15; 19.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole ju kohustatud mis tahes meelelahutusliku ajaviite korraldaja arvamusi järgima:)

Veidike oma peaga mõtlemist ei tule kunagi kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mida teie arvate, kuidas reageeriksite? [/tsitaat]

lôristaks peatâie nutta, patja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Treener andis 13 päevase proteiini dieedi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.