Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Treening ….

Postitas:

Sain oma oodatud triibud kätte, jeiiii. Kuid…. olen usin jõusaali kasutaja ja ma ei tea, mida nüüd peale hakata? Jõusaalis ma loomulikult ju enam ei käi eks… mida ma nüüd teen? Kuidagi peab ennast liigumata….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin terve raseduse regulaarselt trenni. Loomulikult olin varem trenniga tegelenud, mitte ei alustanud siis.
Hantlid olid kerged (2×2 kg vajadusel, enamasti keharaskusega trenn, (kiir)kõnd 5-10 km mitu korda nädalas) ja jälgisin pulssi. Viimane trenn oli paar päeva enne sünnitust. Sünnitus kulges igati kenasti ja taastumine oli palju kiirem võrreldes esimese rasedusega, kui ma praktiliselt trenni ei teinud. Kui ei ole riskirasedus, teeb trenn ainult ja ainult kasu! Vormi parandada ei ole sel ajal võimalik, aga mingi taseme säilitamine on vägagi reaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen selle kava järgi ja mulle väga piisav koormus. Alguses oli raske aga nüüd juba jõuan paremini.

https://www.youtube.com/watch?v=XK2PXZo_yws

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Rasedad käivad jõusaalis küll ja see ei ole neile keelatud. Äkki uurid, kas sinu klubis on treenereid, kes rasedate treeningutega kursis, paljud juba on. Saad konsultatsiooni siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled harjunud jòusaali treeningutega ja pole riskirase ning enesetunne hea, siis saad ju jätkata ai ult nagu eespool juba kirjutati väiksemate raskustega????. Endal sama plaan, ootan vaid , millal iiveldushood ära lähevad. Esimese rasedusega tegin ùsna i tensiivselt raytatrenni, sai nädalas ikka 100- 200km sòidetud ja tunne oli hea. Lòpukuudel sellist lukdust muidugi enam lubada ei saanud????! Aga kindlasti aitab hea treenitud keha ka paremale sùnnitusele ning lihtsalt sinu ja beebi tervisele on see aint positiivne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.