Esileht Sünnitus treeningud pärast sünnitust

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: treeningud pärast sünnitust

Postitas:

kunas olete hakanud trenni tegema pärast sünnitust ja mis laadi treeningutega tegelema hakkasite

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele, et käin lapsega kõndimas, mitte väga aeglaselt, aga mõõdukalt nii, et nahk ikka märg seljas, teen veel kõhulihaseid iga päev ja massaazirõngaga ka veel. Alustasin u kuu pärast sünnitust. Kui ilmad ilusamaks ja paremaks lähevad siis tahaks jooksmas ja rattaga sõitmas hakata käima:)
Kuid ega see on enesetunde küsimus kunas ja kui palju trenni teha. Mina sain ilma õmblusteta hakkama ja sünnitusjärgne veritsus lõppes ka kuu pärast sünnitust.
Ja väga intensiivset trenni ka ei soovitata, mõjub rinnapiimale halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb ju sellest , mida ja kui palju sa enne rasedust ja raseduse ajal tegid.igasugune treening on väga hea, tuleb ainult õige koormus valida.
ise kaks kuud peale keisrit jätkasin BP ja siserattatreeninguga.
rinnapiima kadumist pole vaja karta, kui jood piisavalt jätkub ka rinnapiima.
treeningud on väga hea võimalus leida aega iseendale , mida pole just palju olles väikese lapsega kodus. juba see annab nii palju energiat. minu jaoks ei olnud mingi probleem öösel üles ärgata ja peale treeninguid on alati niii hea värske ja reibas olla.
nii et leia omale sobiv treenimisviis.
kelle jaoks on see rühmatreening , kelle jaoks kodus hularõnga keerutamine, kellele kõnd.
kui vaja kaalus kaotada, siis peab energia kulutamine olema suurem energia tarbimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile sai nädal sünnitusest, sõudsin pool tundi. Plaanis oli küll tunnike, kuid laps ärkas. Velotrena on ka, kuid surve teatud kohale ei tundu hetkel nii hea mõte, õmblused jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna pea sünnitamas ning tahan hakata võimalikult kiiresti uuesti treeningutega tegelema. Plaan otsida ka treeningkaaslasi, kes oleksid valmis või viitsiksid kampa lüüa vahel Tallinnas mõnes pargis nt. ÜKEt või trepitrenne tegema. Ise olen kehakultuurlane ning oleksin v nõus vägagi nõus kedagi kampa võtma ning nõu ja jõuga ka aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mugi: millist Tallinna piirkonda silmas pead? Ise olen ka muidu siiani üksi trenni teinud, aga hea oleks kellegi teise arvamust vms ka saada ja koos treenida on ka lõbusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus treeningud pärast sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.