Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Trenn ja rasedus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Trenn ja rasedus

Postitas:

Kui rasedus on väga algfaasis, kas siis trenn on lubatud (just tennis)?

Mis põhjustel trenn eriti keelatud on? Kas siis, kui katkemisoht vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen rase esimest korda ja ise olen küll tennis näinud suure kõhuga rasedaid – jooga, bosu, zumba, fit ja step.
Ise ostsin just suure hirmkalli raamatu raseduse kohta ja seal oli kirjas et trenni võib jätkata samas tempos ja sama koormusega nagu seda tegid aga ei tohiks suurendada. Ära jätta vb ratsutamine, veesuusatamine jms ekstreemsemad alad. Ja siis oli soovitus et selili ei maksa olla kuna see vajutab midagi kokku ja võib minestada. Ja kui kõht suurem siis kõhul ka mitte lamada otseloomulikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jäi lisaks Kurgikese kirjutatule kuskilt kõrva, et soovitav on mitte hüpata või joosta. Käisin siis zumbas ja kohaldasin sammud selliselt, et kogu aeg oleks üks jalgadest maas (keksimise asemel sammusin jne).
Löögi- ja kukkumisoht võiks olla välistatud. Tennis ei tundu kõige ohutum, aga sa pead ise tunnetama ja talitama oma südametunnistuse järgi.
Võta rahulikumalt, kuid jätka ikka trenniga nii kaua kui suudad, kasuta vaid kainet mõistust ja ära üle pinguta. Võimalik, et oled varsti väsinud ja iiveldad, siis ainult magad. Ma vaatan oma suurt kõhtu praegu, mille tagant enam varbad ei paista, ning soovin, et saaksin ilma seljavaluta rohkem kui paar kilomeetrit jalutatud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ka tennises. Hetkel rasedus suhteliselt algusfaasis. Üritan veidi kergemalt trenni teha, kui varem. Eks ole näha kaua ma üldse jõuan seal käia 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse algfaasis(esimene trimester), pidi olema tennis vist ohtlik? Võimalus palliga pihta saada, kukkuda, samas öeldakse ju, et kui oled koguaeg trenni teinud, siis pooleli jätta ei ole vaja. Toimi enesetunde järgi, aga püüa pallidest pihta saamisest loobuda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Trenn ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.