Esileht Koolilaps Trenne sügisest 12 aastasele tüdrukule

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Trenne sügisest 12 aastasele tüdrukule

Postitas:

Tere,
kas kellegil on kogemusi tantsukoolide/stuudiotega Tallinnas? Lapsel on unistus tantsida. Ta paindub hästi (kõik spagaadid maas,selg paindub hästi) ja mõtlesime ,et oleks hea tema unistus ka siis täita. Perfektne oleks kui bussipeatus oleks lähedal ,et koolist bussiga tulla ,aga ega siis paar minutit kõndi ka midagi tee. Meie koolil pole tantsimisega tegelevaid huviringe. Tantsustiil polegi väga oluline ,ütles ta. Vahepeal olen üldse mõelnud ,et äkki sobiks ta akrobaatikasse ,aga ega ma midagi peale ka ei suru. Ma tean ,et mõndades kohtades on lisatunnid kus võib olla akrobaatikat.Olen googeldanud aga tahaks pigem ,et kogemustest räägitaks: milliseid ei soovitataks üldse jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Danza tantsukool, ETA…Kõik oleneb stiilist 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 12:47; 30.06 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Danza tantsukool, ETA…Kõik oleneb stiilist ????

Etas on katsed ja pole kindel kas ta nendest läbi saab. Danzas on eraldi võistlusgrupp, et vòistlemas käia. Laps tahab ikkagi võistelda ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui ta hästi paindub ja selg on hea, ei aseta teda automaatselt kuskile võistlusrühma… Sinna peab jõudma. Kui tal on endal tahtmine suur, siis treenib ja jõuab ta võistlema nii ehk nii.
Peppy ja KT tantsustuudiod käivad kindlasti võistlemas, aga ka mitte algajate rühmaga… Kõik oleneb sellest, mida ta oskab ja kui kiiresti on võimeline õppima, üldiselt 12 aastased andekad lapsed saavad kiiresti võistlema!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 12:47; 30.06 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Danza tantsukool, ETA…Kõik oleneb stiilist ????

Etas on katsed ja pole kindel kas ta nendest läbi saab. Danzas on eraldi võistlusgrupp, et vòistlemas käia. Laps tahab ikkagi võistelda ka

Kas tal varem kogemust on? Nii ju ikka päris ei saa, et varem tantsinud ei ole ja siis kohe võistlema.

Danza on väga tore kool. Käigu alguses niisama trennis ja siis saab proovida võistlustiimi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tüdruk (13a) on kolm aastat käinud Danceact tantsustuudios.
Seal on tavalised grupid, kuhu pääseb igaüks kes tahab trennis käia. Nendel on 2 korda aastas esinemised. Lisaks on võistlusgrupid, kuhu olid katsed. Nendel on siis tantsuvõistlused (Koolitants, Kuldene Karikas).
See, kas lapsele meeldib, sõltub minu meelest väga palju treenerist. Minu laps on on oma treeneriga väga rahul. Samas, vahepeal kui oli asendaja, siis talle väga ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Trenne sügisest 12 aastasele tüdrukule