Esileht Ilu ja tervis Trenni autoga

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Trenni autoga

Postitas:
Kägu

Kindlasti sinu olukorras autoga. Miks? Trenn trenni ajal, lõbu lõbu ajal. 2km veel kõnniks, nelja mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin tööle jalgsi 4km, tavaliselt umbes 36-37 minutit ja see on üsna kiiresti kõndides, 40 minutiga minnes oleks mugav jutustada aga siiski piisavalt tempokas. Pead pesen ma kodus, seega see märja pea probleem jääks mul ära. Lihtsalt kiirelt duši all higi maha,teised riided selga ja koju.

Kui ma siiski mingil põhjusel sooviks spordikulbis pead pesta (no hoian kodus vett kokku ja kulutan selle raha hoopis bensiini peale), siis läheks ilmselt autoga trenni. Ühistransport tundub antud juhul kõige rohkem aega võtvat, esiteks on või ideaaljuhul maksimaalselt 20 minutit (kui peatused asuvad spordiklubi ja kodu lähedal), teiseks peab siis väga täpselt arvestama, millal see transport liigub. Märja peaga või isegi korralikult kuivatataud peaga ei tahaks üle paari minuti peatuses passida, samas jalgsi minnes on kogu aeg “soe  sees” ja spordiklubist väljumisajaga ei pea ka arvestama.

Minu valikud antud olukorras oleks kas auto=mugavus või siis jalgsi=öko ja tervis, valikud teeks vastavalt ilmale ja ajalimiidile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trennikott õla peal loperdamas?

Seljakott ei loperda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene elab linnas. Korterit ostes loeb, et pood 1km, lasteaed 2km, lähim kool 3km, spordiklubi 3km. Isegi töökoht oleks 2km kaugusel. Kas ta loobuks autost? Teed teleka lahti, räägitakse jalajäljest, saated on väljakutsetest elada autota elu.  loed uudiseid, jälle süsikik ja sammud tervise nimel. Teisel pool on aeg ja oma mugavus. Ei ole ka nii, et elage siis linnas. Linnas pole autot vajagi. Ehk Tallinn on veel suur linn ja liikumine võtab aja. Aga nt Tartu on nii suur et igatpidi on ühest servast teise 6km. Polegi ju mingi pikk maa. Ja vähemalt poolel maal, kõige rohkem 3km kaugusel,  on ikka lähim pood, kool, apteek, arst, spordisaal. Võiks olla täiesti ilma autota elu. 3km pole ju midagi. Muidugi tagasi ka 3km. Aga saakski täis vajalikud sammud, vähemalt tervise nimel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on spordiklubi lähemalgi, aga käin autoga. Just seetõttu, et külma ilmaga ei taha peale trenni jalgsi liikuda. Ka spaas (nii harva kui ma seal küll käin), käin külmal ajal samal põhjusel autoga. Ajakulu on muidugi teine oluline nüanss, sest mul on üldiselt päeva keskel mingi väike auk, et trennis ära käia ja kui ma saan valida, kas sõita 5 minutit autoga sinna ja 5 tagasi koju või kõndida jala ca 15-20 min sinna ja sama palju tagasi, siis ka ajaline võit on suur – eriti kui käia trennis nt tööpäeva keskel lõuna ajast. Kui on rohkem aega, siis sageli ühitan trenni ka toidupoes vms käimisega, kuhu läheks niikuinii autoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kõnnin trenni jala, koju sõidan taksoga. Olen pärast trenni läbi nagu läti raha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõnnin palju jala ja kuigi me liigume tavaliselt 5 km/h, on vahemaa kuhu ma kodunt 30 minutiga jõuan väga erinev. Nt takistuseta teed minnes, jõuab 3 km kaugusele, aga Kaubanduskeskusesse, mid on kodunt 3 km kaugusel, sinna läheb 45 min.

Väga suur aeg kulub sellele, et mitme ülekäiguraja ees rohelist tuld oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõidan igale poole autoga ja kindlasti ei jäta ma seda koju keskonna pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Trenni autoga