Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Trenni – millist?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Trenni – millist?

Postitas:

Tere!
Olen esmarase, mõtlen siin et peaks ehk kuidagi liigutama ennast. Olen siiamaani pärislt ka hoogu võtnud et trenni minna, nüüd aga triibuline :)Oskate head trenni soovitada. Liigselt hüpata-karata on liig? Eelistaks vist isegi ujumist või vesiaeroobikat, aga uurides võimalusi Tallinna kesklinna kandis, on need ikka väga kulukad. Kas keegi oskab soovitada midagi? Mis meeldib, mis sobib ja hinnad ka palun,
Ette tänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumine. Kepikõnd on puhta tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui enne rasedust trenni ei teinud, siis nüüd ka ei tasuks kohe millegi hoogsaga alustada. Keha pole ju koormusega harjunud ja rasedus on iseenesest ka juba koormus sellisele kehale.
Aga kui soovid midagi rahulikku, siis rasedate võimlemine ehk, jooga või ujumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavajoogas ka kõik harjutused ei sobi, treener peaks küll oskama juhendada, aga parem on rasedate jooga.

Kõige kindlamad tunduvad kepikõnd ja ujumine ning peamine, et mõõdukalt ja mitte üle 30-40 min. järjest. Pulss ei tohi ka kõrgeks minna – siinkohal annavad erinevad allikad erinevaid soovitusi, aga üldine on max 120 lööki minutis ja mitte mingil juhul ei tohi ületada 160 lööki/min (viimane on enam-vähem anaeroobse piiri juures ja tital võib tekkida hapnikupuudus)

Jooma peab trenni ajal ja peale trenni! Vedelikupuudus võib ka kergesti tekkida.

Mina ise kasutan pulsikella ja tunnen, et see on väga vajalik abimees. Varem pingutasin kõvasti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Trenni – millist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.