Esileht Hobinurk Trenni Tartus?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Trenni Tartus?

Postitas:

Millises rühmatrennis Tartus käite? Mida soovitate algajale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 15:52; 23.10 16:03; 24.10 14:45; 25.10 09:19; 25.10 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anne Kalvi tundides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anne Kalvi tundides.

Ei tahaks joogat, tahaks mingit rohkem jõutrenni. Impuls? Arena? Fitlife? My Fitness? Kes kus käib ja mida soovitaks? Tahaks kaalus alla võtta ja samas lihaseid treenida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 15:52; 23.10 16:03; 24.10 14:45; 25.10 09:19; 25.10 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Impulsis, vähe retro näeb välja, aga muidu on täitsa ok. Nagu ma kuulnud olen, siis MyFitness jõusaal pidi tipptunnil väga täis olema, Impulsis on norm. Rühmatrennidesse regan end vahetult enne trenni ja kordagi veel ukse taha pole jäänud. Ma ei teagi, palju selliseid spordiklubisid Tartus on, kus on koos kõik kolm: jõusaal, rühmatrennid, ujumine, aga igal juhul Impuls üks neist on. Adminnid on väga toredad, treenerid ka enamasti. Nädala sees suletakse kl 22 ja nv 20 – need ajad võiksid hilisemad olla. Anna teada, kui midagi Impulsi kohta tahad teada, võin vastata. Lepingute liigid on vist kõigis samad (et odavama hinnaga saad siis, kui x arv kuid meie klient oled), nii ka Impulsis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 19:40; 23.10 22:24; 24.10 22:00; 25.10 09:07; 25.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Impulsis, vähe retro näeb välja, aga muidu on täitsa ok. Nagu ma kuulnud olen, siis MyFitness jõusaal pidi tipptunnil väga täis olema, Impulsis on norm. Rühmatrennidesse regan end vahetult enne trenni ja kordagi veel ukse taha pole jäänud. Ma ei teagi, palju selliseid spordiklubisid Tartus on, kus on koos kõik kolm: jõusaal, rühmatrennid, ujumine, aga igal juhul Impuls üks neist on. Adminnid on väga toredad, treenerid ka enamasti. Nädala sees suletakse kl 22 ja nv 20 – need ajad võiksid hilisemad olla. Anna teada, kui midagi Impulsi kohta tahad teada, võin vastata. Lepingute liigid on vist kõigis samad (et odavama hinnaga saad siis, kui x arv kuid meie klient oled), nii ka Impulsis.

No ei ole nt MyFitnessis sellist sunnismaistamist nagu Impulsis – maksad oma kuutasu ja võid päeva pealt lõpetada ilma midagi kellelegi põhjendamata ja seletamata. Impulsis arvutab “kliendihalduse spetsialist” enne aastat aega kliendiks olemist lepingu lõpetamise avalduse peale sisuliselt tunni täpsusega aja välja, mille eest pead HINNAVAHE “kinni maksma” (kliendihalduse spetsialisti sõnad) ja nähvab veel nipsakalt peale, et järgmine kord tehke kliendileping, siis on lihtsam lõpetada.
Tänu sellele lahmakale basseinile Tartu kõige kallim klubi. Ja ühtlasi kõige väsinuma interjööriga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 21:17; 25.10 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Impulsis, vähe retro näeb välja, aga muidu on täitsa ok. Nagu ma kuulnud olen, siis MyFitness jõusaal pidi tipptunnil väga täis olema, Impulsis on norm. Rühmatrennidesse regan end vahetult enne trenni ja kordagi veel ukse taha pole jäänud. Ma ei teagi, palju selliseid spordiklubisid Tartus on, kus on koos kõik kolm: jõusaal, rühmatrennid, ujumine, aga igal juhul Impuls üks neist on. Adminnid on väga toredad, treenerid ka enamasti. Nädala sees suletakse kl 22 ja nv 20 – need ajad võiksid hilisemad olla. Anna teada, kui midagi Impulsi kohta tahad teada, võin vastata. Lepingute liigid on vist kõigis samad (et odavama hinnaga saad siis, kui x arv kuid meie klient oled), nii ka Impulsis.

No ei ole nt MyFitnessis sellist sunnismaistamist nagu Impulsis – maksad oma kuutasu ja võid päeva pealt lõpetada ilma midagi kellelegi põhjendamata ja seletamata. Impulsis arvutab “kliendihalduse spetsialist” enne aastat aega kliendiks olemist lepingu lõpetamise avalduse peale sisuliselt tunni täpsusega aja välja, mille eest pead HINNAVAHE “kinni maksma” (kliendihalduse spetsialisti sõnad) ja nähvab veel nipsakalt peale, et järgmine kord tehke kliendileping, siis on lihtsam lõpetada.

Tänu sellele lahmakale basseinile Tartu kõige kallim klubi. Ja ühtlasi kõige väsinuma interjööriga.

See on ju lepingut sõlmides teada, mis vahe neil kahel lepinguliigil on (soodsam “sunnismaine” vs kallim “mitte-sunnismaine”), seega ei ole üllatust ega probleemi. Kui on kahtlus, et vb tahad poole pealt katki jätta, siis saab valida kallima paketi. Täpselt samad võimalused mis MyFitnessis.

Lahmakas bassein? Milline üks ujula bassein siis olema peaks, 1m x 1m? Arvestades kui palju seal rahvast käib on selline bassein absoluutne miinimum. Vot basseinis ma olen küll pidanud s-tähe kujuliselt ujuma, sest inimesed sulistavad ees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 19:40; 23.10 22:24; 24.10 22:00; 25.10 09:07; 25.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin ka Impulssi. Suurim miinus ongi see eelpool nimetatud spetsialist, kuid liikmena temaga kokku ei pea puutuma. Muu on väga ok. Bassein võiks muidugi suurem olla, praegune on ujumiseks täiesti miinimum. Ja hommikul võiks olla avatud kl 6, mitte 6.30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, palju selliseid spordiklubisid Tartus on, kus on koos kõik kolm: jõusaal, rühmatrennid, ujumine, aga igal juhul Impuls üks neist on.

Lisaks Impulsile on veel Arenasport selline

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 19:53; 25.10 12:02; 25.10 12:21; 25.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohta ei oska soovitada, aga algajale soovitaks jõu tegemiseks bodypumpi. Saad teha enesetunde järgi, vajadusel raskusi suurendades. Samas treener alati jälgib ja parandab kehahoiakut ja asendeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohta ei oska soovitada, aga algajale soovitaks jõu tegemiseks bodypumpi. Saad teha enesetunde järgi, vajadusel raskusi suurendades. Samas treener alati jälgib ja parandab kehahoiakut ja asendeid.

Kus seda body pumpi teha saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 15:52; 23.10 16:03; 24.10 14:45; 25.10 09:19; 25.10 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda body pumpi teha saab?

Kuule no igas sinu lähemas klubis. Võta ometi mõne klubi koduleht ka perekooli kõrval lahti. Me ei tea ju, kuskandis elad ja liigud (minu meelest oleks loogiline trenn selle järgi valida)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 19:53; 25.10 12:02; 25.10 12:21; 25.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda body pumpi teha saab?

Kuule no igas sinu lähemas klubis. Võta ometi mõne klubi koduleht ka perekooli kõrval lahti. Me ei tea ju, kuskandis elad ja liigud (minu meelest oleks loogiline trenn selle järgi valida)

Jah, ega lõpuks hakkad käima ikka selles klubis, mis kõige lähedamal on (vähemalt siis, kui autotu oled), seega tasub lähimad välja otsida ja nende seast valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 19:40; 23.10 22:24; 24.10 22:00; 25.10 09:07; 25.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju lepingut sõlmides teada, mis vahe neil kahel lepinguliigil on (soodsam “sunnismaine” vs kallim “mitte-sunnismaine”), seega ei ole üllatust ega probleemi. Kui on kahtlus, et vb tahad poole pealt katki jätta, siis saab valida kallima paketi. Täpselt samad võimalused mis MyFitnessis.

Lahmakas bassein? Milline üks ujula bassein siis olema peaks, 1m x 1m? Arvestades kui palju seal rahvast käib on selline bassein absoluutne miinimum. Vot basseinis ma olen küll pidanud s-tähe kujuliselt ujuma, sest inimesed sulistavad ees.

Tundub, et mingi Impulsi töötaja siin oma hääbuvale klubile reklaami tegemas. Võiks oma väidete vettpidavust vähemalt kontrollida enne lahmimist – ei ole MyFitnessis sellist püsikliendi ja muu kliendi eristamist. Tutvu, palun, nende hinnakirjaga.

Sinu kommentaar basseini suure külastatavuse kohta on muidugi naljanumber. Aastaid Impulsi (Arcticu) klient olnuna ei ole ma seal kunagi näinud mingit ülerahvastatud basseini. Kõige suurem mass on seal vesivõimlemise tundide ajal ja see on ka kõik. Selle basseini tõttu mingit hiigelkuumaksu maksta, et nt jõusaalis või muudes rühmatrennides käia on ajuvaba. Ujula on Tartus muidu Turu tänaval olemas, kes ujuda tahab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 21:17; 25.10 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju lepingut sõlmides teada, mis vahe neil kahel lepinguliigil on (soodsam “sunnismaine” vs kallim “mitte-sunnismaine”), seega ei ole üllatust ega probleemi. Kui on kahtlus, et vb tahad poole pealt katki jätta, siis saab valida kallima paketi. Täpselt samad võimalused mis MyFitnessis.

Lahmakas bassein? Milline üks ujula bassein siis olema peaks, 1m x 1m? Arvestades kui palju seal rahvast käib on selline bassein absoluutne miinimum. Vot basseinis ma olen küll pidanud s-tähe kujuliselt ujuma, sest inimesed sulistavad ees.

Tundub, et mingi Impulsi töötaja siin oma hääbuvale klubile reklaami tegemas. Võiks oma väidete vettpidavust vähemalt kontrollida enne lahmimist – ei ole MyFitnessis sellist püsikliendi ja muu kliendi eristamist. Tutvu, palun, nende hinnakirjaga.

Sinu kommentaar basseini suure külastatavuse kohta on muidugi naljanumber. Aastaid Impulsi (Arcticu) klient olnuna ei ole ma seal kunagi näinud mingit ülerahvastatud basseini. Kõige suurem mass on seal vesivõimlemise tundide ajal ja see on ka kõik. Selle basseini tõttu mingit hiigelkuumaksu maksta, et nt jõusaalis või muudes rühmatrennides käia on ajuvaba. Ujula on Tartus muidu Turu tänaval olemas, kes ujuda tahab.

Ma ütlesin, et Impulsis saab ka nii, et ei ole sunnismaisust nagu MyFitnessis (kallim pakett), mitte, et MyFitnessis on kaks varianti, loe uuesti. Basseini kohta ütles teine kommenteerija ka, et tipptunnil jääb see väikseks. No ma ei saa kuidagi tõestada, et väikseks jääb, aga kui otse ujuda ei saa, siis küllap ikka jääb.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 19:40; 23.10 22:24; 24.10 22:00; 25.10 09:07; 25.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid treenereid on nii palju. Kas keegi oskab soovitada konkreetset bodypumpi treenerit, kelle juures rühmatrennis käima hakata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 15:52; 23.10 16:03; 24.10 14:45; 25.10 09:19; 25.10 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta omale lähim sobivatest klubidest ja käi proovitrennis. Erinevad treenerid teevad erinevalt mingil määral ja tegelikult niimoodi sa ise selekteerid enda jaoks parima välja.
Mina käin Eedeni Fitlifes ja olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid treenereid on nii palju. Kas keegi oskab soovitada konkreetset bodypumpi treenerit, kelle juures rühmatrennis käima hakata?

Näiteks Agnes-Gertrud Aavaste Maaülikooli Fitnessist.
p.s. Mina küll algaja trennitajana ei valiks Bodypumpi alaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 19:53; 25.10 12:02; 25.10 12:21; 25.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid treenereid on nii palju. Kas keegi oskab soovitada konkreetset bodypumpi treenerit, kelle juures rühmatrennis käima hakata?

Näiteks Agnes-Gertrud Aavaste Maaülikooli Fitnessist.

p.s. Mina küll algaja trennitajana ei valiks Bodypumpi alaks.

Miks ei valiks? Ja mida valiks siis?

Mulle sobiks vist My Fitness, kuna seal on kolm eraldi klubi. Aga kuna treenerid erinevad, siis ei oska valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 15:52; 23.10 16:03; 24.10 14:45; 25.10 09:19; 25.10 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei valiks? Ja mida valiks siis?

Mulle sobiks vist My Fitness, kuna seal on kolm eraldi klubi. Aga kuna treenerid erinevad, siis ei oska valida.

See on väga tehniline ala (s.t. tehnika peab õige olema, et oleks tulemust ja ei vigastaks ennast). Treenerid muidugi alati juhendavad algajaid, aga hooaja keskel liitudes ei pruugi see nii lihtne olla.
Valiks siiski oma maitse järgi. Mina eelistan pilates, yogafunc sarnaseid treeninguid (jooga harjutused, aga ilma suurema meditatsiooni jm teemata), nendelt on hea ka pumpile edasi liikuda, kui kerelihased veidi juba toonust saanud. Kõht-selg-tuhar – nö klassika, sobiks ka alguseks (üsna pingutav on muidugi, aga ise tead enda vormi)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 19:53; 25.10 12:02; 25.10 12:21; 25.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

p.s. Kui juba klubikaart plaanis soetada, siis ma lihtsalt hakkaks erinevaid trenne läbi käima, et leida, mis endale meeldib, istub ja jõukohane on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 12:25; 24.10 19:53; 25.10 12:02; 25.10 12:21; 25.10 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita Impulsi , kui sa just hommiku poole trennis ei saa käia või suur ujumise fänn pole. Õhtu poole suht jamad trennid ja vähe. Hommiku poole on samas kõik trennid pensionärid vallutanud (pole iseenesest paha, aga võiks ka veidi nooremate inimeste peale mõelda) Jõusaal on suht väsinud. Hind ilmselt kõige kallim Tartus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen kesklinna Myfitnessi väga tihe külastaja ja bodypump on minu üks lemmikumaid trenne. Treeneritest soovitaksin kas Maigi Varuskit, kui sulle meeldib, et treener harjutuste vahepeal nalja viskab ja läbi selle motiveerib, isiklikult minu üks lemmikuid. Teised treenerid kes mulle seal väga meeldivad on Lene Vardja ja Jaanika Kaljuvee, aga nad on natuke tõsisema olekuga. Ja kui sa tahad nn tõsise olekuga treenerit siis soovitaks Merike Sula trenn valida.

Küll aga soovitaks muudest trennidest alustada ja hiljem bodypumpiga liituda. Myfitnessi trennidest soovitaks kas kõht,selg, tuhar, myfit body, brazil buttlifti või siis hoopis mingit kardiotrenni, nt väga tõhus aga ka karm on bodyattack, täiesti algajale soovitaksin nt zumbat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fitlife’is saad teha ühe tasuta proovitrenni (ja pärast ei hakata spämmima nagu tavaliselt). Pane kangile 1+1kg raskused (ilmselt jäävad lahjaks, aga parem karta kui kahetseda alguses) ja proovi ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.10 19:40; 23.10 22:24; 24.10 22:00; 25.10 09:07; 25.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige zumbast, mida see endast kujutab? Kas see sobib inimesele, kellel on võhmaga probleeme – st lihased on tugevad, aga pulss kerkib iga väikese asja peale lakke ja jõud kaob ära? (Kardiogramm näitas, et kõik on normaalne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Arenas. On küll vana ja väsinud, aga plussid on see, et saab iga kuu osta kaardi, ei mingit lepingut ja saab ka üksikpileti osta, lisaks on bassein. Trennide valik on okei, leiab igale maitsele, ise kasutan peamiselt jóusaali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud

Perekool.ee kasutajatingimused
Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam

Perekooli moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, ma pakun inimestele võimalust trenni teha, saaksin aru kui üritaksin siin inimestele saelaudu müüa.. 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud aastaid siin ja seal, aga miskipärast meeldib kõige rohkem Eedeni Fitlife.
Natukene valetan, sügisest pole enam käinud, jooksen õues, aga just vaatasin, et head treenerid ikka alles ja trennid samadel aegadel mis vanastigi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Trenni Tartus?