Esileht Ilu ja tervis Trennihundid – mis peale hakkate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Trennihundid – mis peale hakkate?

Postitas:

Jooksmine õues on tasuta jne aga kes harjunud rühmatrennides käima või saalis jõudu tegemas käima, siis passite nüüd 1.maini ja käite pargis jalutamas? Kodus see hantlite tõstmine ja juutuubist harjutuste tegemine pole ikka see

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 12:00; 13.03 12:13; 13.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooksmine õues on tasuta jne aga kes harjunud rühmatrennides käima või saalis jõudu tegemas käima, siis passite nüüd 1.maini ja käite pargis jalutamas? Kodus see hantlite tõstmine ja juutuubist harjutuste tegemine pole ikka see

lähen trenni, see pole avalik üritus ja üle 100 inimese kohal pole.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treeningud hetkel toimuvad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas juutuubi järgi tegemine oma varustusega sama pole?

Mu meelest veel parem: ei ole teisi inimesi, valid oma tujule vastava programmi, ei pea kuskile minema selleks.

Jõudu saab teha edukalt ka oma keharaskusega.

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:07; 13.03 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu linnas on näiteks mitmeid nö vabaõhu “jõusaale”.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasingi silmas, et kas julgete käia? Kui siin eelmises teema enamik ütles, et kindlasti SPAsse ei läheks jne. Üsna samas kohad ju suures plaanis..

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 12:00; 13.03 12:13; 13.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu trennikoht sulges märtsi lõpuni uksed, seega jõusaali asemel tuleb tõesti kodus hantlitega vehkida.
Õnneks kannatab õues ka juba joosta, saab hakkama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ujumas edasi ja loodan selle peale, et inimesi vähem. Aga võib-olla juhtub hoopis vastupidine, kui kõik nii mõtlevad. Igal juhul mingit hirmu mul ei ole.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu soovitatakse igal inimsel ise asjad läbi mõelda ja väga vastutustundlikult käituda. Teen asju, mis on elutegevuseks vajalikud ja muu jääb paremaid päevi ootama. Ei ole eluliselt oluline viibida spordiklubi ruumides, kus ma võin haigestuda ja viirust edasi anda. Ma ei ole tippsportlane ja püsin normaalses vormis ka lihtsalt värskes õhus liikudes.
Mõtlen, et kuna meil on eriolukord, siis ei saagi kõik tegevused tavapäraselt jätkuda, igaühel on mingid piirangud, mis talle ei meeldi, aga tulevad kõigile kokkuvõttes kasuks.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlesin sellele ja otsustasin, et ei lähe trenni – liiga suur on risk, samuti ei lähe ujuma, kuna seda kasutavad kõikvõimalikud turistid.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:49; 14.03 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas juutuubi järgi tegemine oma varustusega sama pole?

Mu meelest veel parem: ei ole teisi inimesi, valid oma tujule vastava programmi, ei pea kuskile minema selleks.

Jõudu saab teha edukalt ka oma keharaskusega.

Sa oled ilmselt väga spordikauge inimene või vähemalt pole sul jõutrennist aimugi.

+5
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:53; 13.03 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain vigastuse täpselt epideemia alguses ja ka parima tahtmise juures ei saaks praegu tõsist trenni teha. Mõtlesin küll selle nädala lõpus tagasi saali minna, kuid ega väga ei kipu, teen oma ettenähtud raviharjutusi kodus edasi, kuni rohkem selgust on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas juutuubi järgi tegemine oma varustusega sama pole?

Mu meelest veel parem: ei ole teisi inimesi, valid oma tujule vastava programmi, ei pea kuskile minema selleks.

Jõudu saab teha edukalt ka oma keharaskusega.

Sa oled ilmselt väga spordikauge inimene või vähemalt pole sul jõutrennist aimugi.

Ma ei ole tippsportlane ja usutavasti pole keegi teine siin teemas ka seda.
Väidan lihtsalt, et vormis püsida saab ka kodustes tingimustes.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:07; 13.03 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanud inimesed ja ei saa aru, et meil on üleriigiline eriolukord, aga ikka on vaja ronida kuskile trenni. No krt, mõelge teistele ka!

+35
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 13:11; 14.03 16:49; 14.03 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aeroobseks sõidan õues rattaga, praegu juba kannatab sõita küll.
jõutrenni teen kodus, kui viitsin siis mõtlen harjutused ise välja, kui ideid ja motivatsiooni pole, siis youtube järgi.

seni olen harjunud 2-3 rühmatrenni ja 1-2 individuaaltrenni jõusaalis tegema.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:58; 13.03 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooksmine õues on tasuta jne aga kes harjunud rühmatrennides käima või saalis jõudu tegemas käima, siis passite nüüd 1.maini ja käite pargis jalutamas? Kodus see hantlite tõstmine ja juutuubist harjutuste tegemine pole ikka see

Mul on peale minu peres 3 meest. kellest 2 on trennihundid. Kle, hantlid on kodus ja metsajooksul põder ka näkku ei köhi. Mõlemad on kinnitanud, et saavad hakkama.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:06; 14.03 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myfitness on lahti. Ongi hea rahulik seal käia, kui inimesi vähe on.

+5
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:08; 14.03 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suur trennihunt. Käin jõusaalis tavaliselt 5 x nädalas. Kuna lapse lasteaed pandi kinni siis mul polegi varianti, ei saa käia trennis, jõusaali, kus käin pole veel kinni pandud. Samuti ei saa välja jooksma, sest ei saa 3 aastast üksi jätta. Plaanin siiski treenida kodus, mul on matt, hantlid erinevate raskustega ja internet- rohkem polegi ju vaja. Saab hakkama.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:10; 13.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooksmine õues on tasuta jne aga kes harjunud rühmatrennides käima või saalis jõudu tegemas käima, siis passite nüüd 1.maini ja käite pargis jalutamas? Kodus see hantlite tõstmine ja juutuubist harjutuste tegemine pole ikka see

Mul on peale minu peres 3 meest. kellest 2 on trennihundid. Kle, hantlid on kodus ja metsajooksul põder ka näkku ei köhi. Mõlemad on kinnitanud, et saavad hakkama.

Põder näkku ei köhi, hahaha nii hea

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:10; 13.03 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõutrenni kodus ikka jah ei tee, aga no saame hakkama. Jooksen õues, lõuga saab mänguväljakul tõmmata, vabaõhu jõusaalid on ka olemas, ma polegi siiani väga nendega tutvunud.

Mõtlen samuti, et niikaua kuni spordiklubid lahti on, võiks ju käia, aga samas, eriolukord ongi eriolukord ja elu ei saagi samamoodi hetkel jätkuda. Eks saab ka see kriis mööda ja elame taas edasi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esialgu käin edasi.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 14:52; 14.03 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanud inimesed ja ei saa aru, et meil on üleriigiline eriolukord, aga ikka on vaja ronida kuskile trenni. No krt, mõelge teistele ka!

Trennis ja teatris käib käputäis inimesi. Mine vaata, mis praegu kaubanduskeskustes toimub. H&M ja Reserved rahvast täis- teevad “kodukontorit” ja tiinekatel koolivabad päevad. Jajah, eriolukord. Eestlane ronib kiirmoodi ostma ka sõja ajal.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 12:53; 13.03 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas juutuubi järgi tegemine oma varustusega sama pole?

Mu meelest veel parem: ei ole teisi inimesi, valid oma tujule vastava programmi, ei pea kuskile minema selleks.

Jõudu saab teha edukalt ka oma keharaskusega.

No see pole ju seeee! ????
Mul oli ka üks tuttav paksuke, kes tõsimeeli väitis, et kehalaal langeb ainult siseruumis ja grupiga koos higistades ????

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 16:19; 13.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aeroobseks sõidan õues rattaga, praegu juba kannatab sõita küll.

Mis mõttes “preagu”? Ma sõidan muidu ka, aga sel aastal kohe kindlasti aastaringselt. Üksikud päevad kui lumi on paks jäävad vahele, muidu aga ikka kogu aeg.
Või mida sa selle praeguse all silmas pidasid?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 16:19; 13.03 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, mis nalja tegemine see teil seal nüüd siis käib. Pidi karantiin olema, aga kes käib SPAs, kes trennis ja ülejäänud kogunevad WC-paberi rallile. Kaubanduskeskused pidid ju suletud olema va toidupoed ja apteek. Mis mõte nende koolide ja lasteaedade sulgemisel siis oli? Kui karantiin, siis ikka karantiin. Osa inimesi on ikka juhmid küll. Või laske siis isevoolu teed minna, nagu need tohlamid siin Rootsis. Koole, lasteaedu siin kinni ei pandud-öeldi, et muidu hängivad niisama ringi ning siis ei tea üldse, kes keda nakatas ja kes siis seda tööb teed, mida läbi arvuti teha ei saa. Tõsi, kõik huviala ringid-, trennid on suletud ja kerge nohuga lapsi kooli saata enam ei tohi. Ja muide Stockholm on täiesti tühi, mis tühi, nagu kummituselinn. Istuvad siin inimesed ise suurest hirmust teki all ja välja nina ei pista.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Igal juhul mingit hirmu mul ei ole.

Tead, meil siin on sinu hirmust täiesti ükskõik, on ta sul või ei ole. Praegu on eriolukord, saad aru ja sa ei saa mõelda ainult endale (siin terve rida sama lolle veel kommenteerimas), et kui sina ei karda siis teed mis pähe tuleb. Nüüd tuleb oma empaatavõime taasavastada ja teiste peale mõtlema hakata!

Mida vähem inimesed ringi tilbendavad ja üksteisega kohtuvad seda kiiremini saab nakkus kontrolli alla! Kogu riigis.

Istu kodus!

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollikari täielikult, kes praegu spordisaali ronivad, 70 nakatunut veel ei ole piisav. Valitsus teeb õigesti, kui käseb spordisaalid kinni panna.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ei taha kodus trenni teha, no mitte üks gramm ei meeldi see. Samamoodi ei meeldi tööd kodus teha. Aga tundub, et peab YouTube enda keha raskuse videote järgi ikka tegema. Õue jooksma võiks ka minna, päevad on juba pikad. Kui praegu paus sisse jätta, siis hiljem väga raske tagasi spordilainele saada.

Spordiklubisse minek ei tule mõttessegi praegusel ajal.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, mis nalja tegemine see teil seal nüüd siis käib. Pidi karantiin olema, aga kes käib SPAs, kes trennis ja ülejäänud kogunevad WC-paberi rallile. Kaubanduskeskused pidid ju suletud olema va toidupoed ja apteek. Mis mõte nende koolide ja lasteaedade sulgemisel siis oli? Kui karantiin, siis ikka karantiin. Osa inimesi on ikka juhmid küll. Või laske siis isevoolu teed minna, nagu need tohlamid siin Rootsis. Koole, lasteaedu siin kinni ei pandud-öeldi, et muidu hängivad niisama ringi ning siis ei tea üldse, kes keda nakatas ja kes siis seda tööb teed, mida läbi arvuti teha ei saa. Tõsi, kõik huviala ringid-, trennid on suletud ja kerge nohuga lapsi kooli saata enam ei tohi. Ja muide Stockholm on täiesti tühi, mis tühi, nagu kummituselinn. Istuvad siin inimesed ise suurest hirmust teki all ja välja nina ei pista.

Karantiinis peavad olema ikka need, kes on nakatunud või olnud kontaktis. Või mis?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 12:00; 13.03 12:13; 13.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ei tahaks küll praegu jõusaalis masinaid katsuda. Ega ka välijõusaale keegi ju desinfitseerimas ei käi. Kui on valida kas tervis või väike vormi kaotus, siis valin kindlalt tervise. Kodus vormi nii hästi hoida ei saa kui jõutrenni tehes, aga ehk olekski aeg natuke oma eesmärgid ümber mõtestada ning muude treeningmeetoditega tutvuda.

Mul oli ka üks tuttav paksuke, kes tõsimeeli väitis, et kehalaal langeb ainult siseruumis ja grupiga koos higistades ????

Psühholoogiliselt on see tõesti tõhusam kui üksinda kodus üritades. Kuskile mingiks kellaajaks kohale minemine ja teistega koos tegemine aitab inimesel võtta vastutust oma tegude eest. Üksinda kodus üritades on kergem alla anda, harjutusi pooles vinnas teha ning ei ole ka kedagi, kes tunnustaks.

Aga praegu on hea aeg mõni uusaasta YouTube trenni challenge ette võtta ja 30 päeva selle järgi teha.
Alustasin eile. 12 aprilliks olen iga päev trenni teinud YouTube järgi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:58; 13.03 18:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Ilu ja tervis Trennihundid – mis peale hakkate?