Esileht Kodunurk Trennirätik

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Trennirätik

Postitas:

Teismeline soovib jõuluks sellist rätikut/saunalina mis imab hästi kiiresti vee sisse. Et kui pärast trenni pesemas käib, siis saad hästi kiiresti ennast kuivaks .
Oskab keegi mingit sellist spets rätikut  soovitada? On kellelgi kogemusi?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

https://astri.ee/on24-sport/ratikud-ja-saunalinad/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vahvelrätik, ei mäleta, kas kaubsist või stockmannist (ei olnud kallis). Kuivab ise ka kiirelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mikrofiibrist?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan seda rätikut trenni. Seal on erinevas hinnaklassis, aga mina soovitan matkarätikut. Need on head. Hästi kerged, võtavad ruumi väga vähe, kuivavad väga kiiresti ja muidugi kuivatavad ka väga hästi.

https://matkasport.ee/ratikud/12742-42745-ultralite-beach.html?vpq=R%C3%A4tik#/85-varv_filtreerimiseks-sinine/89-varv-sinine/4425-tootja_varv-riptide

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikrofiibrist?

Mikrofiiberrätikud on head, imavad hästi niiskust ja võtavad trennikotis vähe ruumi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub kirjelduse põhjal tõesti, et ta soovib mikrofiiberrätikut. Nende eelis pole ainult see, et kuivatab kiiresti, vaid kuivab ise ka kiirelt ning imab hästi vett ka siis, kui ise märg on.

Ma kasutan Cocoon rätikut nii reisidel kui ka trennis käies https://proshop.ee/310-ratikud. Ma ostsin enda oma Prismast, seal ka Prisma oma brändi omad müügil, aga pole nii meeldivad keha vastas, kui kuivatada ennast.

Kui on võimalus, soovitan juurde võtta ka väike kvaliteetne rätik, millega trennis higi pühkida ja matile panna harjutusi tehes. Trenniräti all ma nt mõtlengi seda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad väga Decathloni rätikud, olen neid reisidelt ostnud, aga nüüd saab ka Eestisse tellida. Pakiautomaati 6 eurot, kulleriga 10 eurot, tarneaeg 3-4 tööpäeva.

Väga hea hinnaga, erinevates suurustes ning värvides. Soovitangi kohe mitu erinevat osta, vahel vaja suuremat, vahel väiksemat.

S – 42 x 55 cm – 2 €

M – 65 x 90 cm – 3,90 €

L – 80 x 130 cm – 6 €

XL – 110 x 175 cm – 9,50 €

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud kõigile heade nõuannete eest!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see mikrofiiberrätik tõesti imab sisse märja? See tundub nii imeõhuke ja uskumatu, et sellega kuivaks saab? Kui see nii on, siis eelistaksin kindlasti ise ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan ka trennis peale pesu mikrofiiberrätikut, enda omad tellisin Eestietnost: kõigile sellised triibumustrid kindlasti maitse järgi ei ole, aga kellele etnovärk meeldib, siis seal on ka lai valik.

Viimasele küsijale kommentaariks nii palju, et vähemalt minu kogemuse põhjal ei ole mikrofiibriga kindlasti nii mõnus kuivatada, kui suure froteerätikuga, kuid oma töö teeb ta ära ning pehmes rätis tahan niikuinii mõnuleda kodus peale pesemist, spordiklubis tahaks asjaga pigem kiiresti ja “kuidagigi” ühele poole saada ning et trennikott oleks võimalikult kompaktne. Seega jah, nahk jääb siiski minul veidi niiske ning peab rohkem ise hõõruma ennast, kuid tegelikult on vahe marginaalne, lihtsalt veest raske suure rätikuga on jamamist vähem. Minu hinnangul õigustab end küll. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Trennirätik