Esileht Koolilaps Trenniretuusid ja -pluusid 10-aastasele tüdrukule

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Trenniretuusid ja -pluusid 10-aastasele tüdrukule

Postitas:

Kuna ma lihtsalt ei leia Tallinna kaubanduses ei pikki spordiretuuse ega ka trennipluuse suurusele 146-152, siis mõtlesin, et äkki siin keegi oskab soovitada mõnda poodi, kuhu  veel vaadata pole osanud. Olen läbi käinud Rademarid, Sportlandid, SportsDirectid, H&Mid (sealt ühed puuvillased retuusid isegi sain, aga sooviks just trenniretuusi materjalist). Valik on nii kesine igal pool!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M netipood, seal päris lai valik, seda suurust on ka kenasti olemas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rademari netipoes on ka retuuse sellele suurusele. Ehk on poes ka. Võid proovida ka naiste XS suuruseid, osad võivad sobida sellele suurusele. Mäletan, et paar aastat tagasi kui multütar samas suuruses oli, saime Kaubamajast Calvin Kleini spordiretuusid XS numbriga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle suurusnumbri riietega ongi jama. Spordiriideid olen tütrele naisteosakonnast saanud, mõne firma XS läheb hästi. Sama on ka muude riietega, T-särkidega jne, rohkem saab naisteosakonnast kui laste/noorte omast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M netipood, seal päris lai valik, seda suurust on ka kenasti olemas.

Soovitan ka H&M-i.
Praegu sealt tasuta tarne ka ja vajadusel  tagastus samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan iluvõimlejatele mõeldud Slonny e-poodi. Tooted on väga kvaliteetsed ja hästi venivad. On mõeldud igas venituses vastu pidama 😉 Oma lapse järgi soovitan teile 152 või isegi 158 numbrid. Asjad ei ole laiad, aga siis on pikkust piisavalt ja ei jää kohe väikseks. Osadel asjadel on klubi logo, aga on ka ilma logota tooteid. Toodetakse Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Evely tantsutarbed, ka head mustad vastupidavad retuusid, minu tüdrukute lemmikud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sportlandides on küll trenniretuuse(nike, adidas jne jne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Trenniretuusid ja -pluusid 10-aastasele tüdrukule