Esileht Ilu Trenniriided

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Trenniriided

Postitas:
Kägu

Tahaks trenni uusi riideid osta, eriti olen huvitatud retuusidest. Mulle Nike, Adidas ja UA enam ei meeldi, tahaks midagi muud. Gymsharki omad mul juba on ja need on üsna head. Tahaks selliseid, mis oleks kõrge värvliga ja kükkimis kindlad.
Kus teie endale trenniriideid ostate?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka need Niked ja Adidased ei meeldi. Mulle meeldivad Better Bodiesi riided. Väga hea materjal, kvaliteetsed ja väga mugavad. Neil on palju kõrge värvliga pükse seega soovitan neid sul vaadata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Strongerlabel.com pealt saab megahäid ja stiilseid retuuse ja muudki. Soovitan tellida pigem nr suurema, nt kui muidu kannad M suurust, siis telli L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav ostis Antti Tapani omad (Prisma oma bränd) ja väga kiitis, ostsin endale ka spordiretuusid, kõrge värvliga. Kallid olid küll “noname” kohta, üle 50 euro maksid, aga tundusid kvaliteetsed. Olen väga rahul nendega. Imelik tundus, et sama brändi riided on kõik erineva suurusega. Nt ühed M retuusid on parajad, teised überväiksed. Ilmselt kasutavad erinevaid tehaseid, et toodetel nii suur suuruse vahe on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kaalun 90 kilo. Lõpuks ostsin Takkost t-särgi ja Pepcost retuusid.  Ausalt öelda ajab asja ära küll. Aga kui keegi teab, kus saaks päris spordiriideid paks inimene (poes, mitte posti teel tellida), siis andke palun mulle ka teada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kaalun 90 kilo. Lõpuks ostsin Takkost t-särgi ja Pepcost retuusid. Ausalt öelda ajab asja ära küll. Aga kui keegi teab, kus saaks päris spordiriideid paks inimene (poes, mitte posti teel tellida), siis andke palun mulle ka teada.

Võib-olla seesama Prisma?

Minuarust on seal enamus riideid keskmisest kogukamale naisterahvale mõeldud. Ja spordiriideid ka jagub.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad H&M spordiriided. Soodsad, üllatavalt hea kvaliteediga ja väga ilusad ka. Soodukate ajal saab eriti hea hinnaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Victorias Secretil vaga hea kvaliteediga trimmivad retuusid, kõrge värvliga, soodsa hinnaga. Ka suurematele inimestele. Strongerlabel ja AloYoga väga ok. Muidugi Lululemon.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kaader siin koos – Prisma saab plusse, Lululemon miinuseid 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kaader siin koos – Prisma saab plusse, Lululemon miinuseid ????

Ainult kaks plussi ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan kas kaltsukast (usa today tammsaares sageli hea valik) või Kalda laost. Ei raatsi 50 euri trennipükstele kulutada

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan kas kaltsukast (usa today tammsaares sageli hea valik) või Kalda laost. Ei raatsi 50 euri trennipükstele kulutada

Miks just sealt – kas seal suurem valik, kui Narva mnt omas või Humanates?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisele – See Narva mnt usa pood on mingi teise keti oma ja minu arvates kaltsuka kohta kallis. Humanates pole eriti käinud, aga viimati sattusin Mustamäele ja vaatasin, et Magistrali Humsnad oli ka päris ok valik. Mulle lihtsalt meeldib nende kahe nimetatud poe valik ja hinnad ka väga mõistlikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisele – See Narva mnt usa pood on mingi teise keti oma ja minu arvates kaltsuka kohta kallis. Humanates pole eriti käinud, aga viimati sattusin Mustamäele ja vaatasin, et Magistrali Humsnad oli ka päris ok valik. Mulle lihtsalt meeldib nende kahe nimetatud poe valik ja hinnad ka väga mõistlikud.

Lähen vaatan üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks trenni uusi riideid osta, eriti olen huvitatud retuusidest. Mulle Nike, Adidas ja UA enam ei meeldi, tahaks midagi muud. Gymsharki omad mul juba on ja need on üsna head. Tahaks selliseid, mis oleks kõrge värvliga ja kükkimis kindlad.

Kus teie endale trenniriideid ostate?

NVGTN.COM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Trenniriided