Esileht Hobinurk Trenniriided

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Trenniriided

Postitas:

Olen praegu uute trenniriiete otsingul. Pükste eelkõige, pikkade, musta värvi. Kas HM spordiriided on ok? Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:13; 25.02 16:22; 25.02 16:26; 26.02 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

HMist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:17; 25.02 16:46; 25.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saad enne ostmist ise näppida, siis HMist. Neil enamus asju on väga normaalsed ja vastupidavad, aga osad vastikust materjalist, aga sellest saab katsudes aru.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah Hm-is käisin ja proovisin ka pükse, osad on sellised mitte väga elastsed, osad ok. Samas valik on suht väike, Tartus vähemalt. Netis on suurem valik aga seal jälle mulle meeldivad mudelid läbi müüdud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:13; 25.02 16:22; 25.02 16:26; 26.02 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.
H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Nii aga mida sa siis soovitad? Mulle lihtsalt tundub, et mõnikord ei tulene see hind otseselt kvaliteedist vaid kaubamärgist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:13; 25.02 16:22; 25.02 16:26; 26.02 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib Labellamaffia ja Better bodies. Neil on nii hea kvaliteet.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:29; 25.02 16:49; 25.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Mina sain H&Mist ühed oma lemmikretuusid, väga head vormivad ja venivad, tugevate õmblustega. Kolmandat aastat kasutused. Mul on Better Bodiesi retuusid ka, ei ütleks, et need on paremad ja “päris” trennipüksid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Vaidlen vastu. HMis on mõnusad ja vastupidavad trenniriided. Mul on olemas ka Sportlandist ostetud poole kallimas Nike riided, no mitte mingit vahet ei ole neil HMiga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:17; 25.02 16:46; 25.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Vaidlen vastu. HMis on mõnusad ja vastupidavad trenniriided. Mul on olemas ka Sportlandist ostetud poole kallimas Nike riided, no mitte mingit vahet ei ole neil HMiga.

Nalja teed või? Sa tõesti ei tee vahet HM-l ja päris trenni riietel? Kasvõi higi imavuse kohapealt? Riide hingavuse koha pealt?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:29; 25.02 16:49; 25.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Vaidlen vastu. HMis on mõnusad ja vastupidavad trenniriided. Mul on olemas ka Sportlandist ostetud poole kallimas Nike riided, no mitte mingit vahet ei ole neil HMiga.

Nalja teed või? Sa tõesti ei tee vahet HM-l ja päris trenni riietel? Kasvõi higi imavuse kohapealt? Riide hingavuse koha pealt?

Muidugi teen! Ja ütlengi, et ei ole vahet, ka HM trenniriided hingavad ja imavad higi. Mitte mingit vahet Nikega. Ja ma olen igapäevane trennis käija, mitte algaja.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:17; 25.02 16:46; 25.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta lihtsalt 3-stripe adidas. ajatu ja kvaliteetne.
või ära põe ja osta mingid suvad mugavad liibukad. need, kes trennis üksteise riietust käivad vaatamas, pole nagunii tähelepanu väärt.

higi kohta: kas te higistate nii, et loik on põrandal? 🙂

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta lihtsalt 3-stripe adidas. ajatu ja kvaliteetne.

või ära põe ja osta mingid suvad mugavad liibukad. need, kes trennis üksteise riietust käivad vaatamas, pole nagunii tähelepanu väärt.

higi kohta: kas te higistate nii, et loik on põrandal? ????

Eee no jaa, loomulikult. Mul on näiteks jalapäev nii rets, et ma tõesti higistan.
Aga tõesti, teemaalgataja, osta tõesti midagi, mis sulle endale sobib ja meldib. Kui trennis väga ei higista, siis pole ka vist suurt vahet 🙂

Trennis riietust ei tohi vaadata, aga tänaval võib? 😀
Tahestahtmata vaadatakse sellist asja ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 16:29; 25.02 16:49; 25.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühed HM retuusid on selliste vastikute õmblustega, hõõruvad juba lühemal kandmisel, nii et jah, kindlasti proovida, mitte ainult katsuda. Ma ise olen väga rahul New Balance ja Casall kaubamärgi pükstega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, mina sain enda omad ka HM-st. Enne seda proovisin spordipoodide omasid ja täiesti tühjad pihud! Minu jaoks pole niivõrd oluline mitte hingavus (ma ei higista palju), vaid et need sunnikud tagumiku pealt läbi ei paistaks! Arvestades seda kui palju ma olen rühmatrennides näinud kaasvõitlejate aluspesumustrit, värvist rääkimata, ei oska paljud naised sellele aspektile üldse tähelepanu pöörata. Ma ka varem mitte. Aga nüüd teengi proovikabiinis peegli ees kükke ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnast saab Tondilt Nike, Adidas ja Reebok outletist väga hea hinnaga. Viimane kord oli seal veel lisaallahindlus ja püksid, pluus ning rinnahoidja maksid kokku 55€.
Olen leidnud ka Sportland outletist asju.
HMist ei ole ostnud, ei oska kvaliteedi kohta midagi halba ega head öelda.
O’Neilli ei soovita.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hexofit ???? absoluutselt igat senti väärt. Kõrge pihaga, läbipaistmatud, alla ei vaju, väga, väga mugavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuskohast olete ostnud/tellinud hea kvaliteediga aga mitte ülehinnatud trenniriideid?

Hea kvaliteediga trenniriided ei ole üle hinnatud. Nad on oma hinda vägagi väärt.

H&M teeb trenniriietelaadseid asju, aga kindlasti ei ole need mingid head trenniriided.

Vaidlen vastu. HMis on mõnusad ja vastupidavad trenniriided. Mul on olemas ka Sportlandist ostetud poole kallimas Nike riided, no mitte mingit vahet ei ole neil HMiga.

Nalja teed või? Sa tõesti ei tee vahet HM-l ja päris trenni riietel? Kasvõi higi imavuse kohapealt? Riide hingavuse koha pealt?

Muidugi teen! Ja ütlengi, et ei ole vahet, ka HM trenniriided hingavad ja imavad higi. Mitte mingit vahet Nikega. Ja ma olen igapäevane trennis käija, mitte algaja.

Imavus ja hingatavus võib nike parem olla aga kvaliteedilt kõvasti alla keskmise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan vaadata Gapist, seal on alede ajal norm hinnad. Mulle Gapfit asjad meeldivad, samas ma ei oska HM tooteid kommenteerida, sest sealt ei ole tahtnud osta. HMist olen ostnud mõned asjad lapsele, kuid mujal on olnud alati parem kvaliteet kui HMis.

Pakk tuleb Gapist üsna kiiresti, viimati ma sain kätte kolme päevaga. Ja postikulu on ka mõistlik.

Panen Gapfit ale lingi, eks ise otsi seal edasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gymshark ja Bara Sportswear on head, aga soovitan tellida sama asja mitu suurust ning need, mis ei istu, tagasi saata. Vähemalt minul on alati tükk tegu pea iga brändiga, et leida mudeli ning suuruse kombinatsiooni, mis ideaalselt sobiks.

H&Mist olen ostnud ühe paari trenniretuuse, täiesti normaalse kvaliteediga on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

ka H&M riideid kasutan. Retuusid on superhead, kasutusel ülepäeva juba paar aastat, ja mitte mingeid kulumise märke. Mugavad ka. Ja odavad:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, sain palju häid soovitusi. Lähen täna tuuseldan natuke poodides ja vaatan netipoodidesse ka. Hm-i toodetega on see, et viimane kord trennis olid päris mitmel naisel HM-i trenniriided, kahel neist täpselt ühesugused 🙂 Mustad retuusid õnneks ei eristu niimoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 16:13; 25.02 16:22; 25.02 16:26; 26.02 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid igapäevane trenniskäija. Kasutusel suures osas kõik H&M spordiriided.
Mugavad, odavad, ilusad. Osa asju on ka Forver21 spordiosakonnast. Samuti ei oska kurta. Mõlema tootja riided käivad vähemalt korra nädalas pesumasinas ja kuivatis ning kulumise märke pole.

Olen aegade jooksul ostnud meeltesegaduses ka kallimate kaubamärkide asju. No ei ole mingit vahet.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina higistan trennis küll täiega. Mis mõte on üldse trenni minna, kui isegi selga märjaks ei saa? Tulemus on igati näha ja tunda ning olen endaga ülimalt rahul. Jaksan rohkem, tervis parem, mõte töötab, keha on prink, kuskilt midagi ei lödise (kui rinnad välja arvata :)), enesetunne parem, kui kunagi varem.
HM spordiriided ajavad asja ära küll ja üsna hästi. Ka minule on oluline, et kummardades pesu läbi ei kumaks. Näiteks Karrimori püksid hingavad küll hästi, sest on õhukesed, aga ühtlasi paistavad mõnuga läbi. Reeboki särkides olen pettunud rohkem kui ühe korra – mu õlad ei mahu sinna ära. Suurema numbri valimine ei päästa olukorda: taljest lotendab veel hullemini, aga õlgadest on endiselt kitsas. Ka õhk ei käi sellest tihedast kangast läbi.
Nike jooksupükste õmblused veidi narmendavad, aga need on 5 aastat vanad ka ja korralikku vatti saanud. Nike trennisärke kiidan.
/Naine 40+

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib Labellamaffia ja Better bodies. Neil on nii hea kvaliteet.

Better Bodies on tõesti hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 17:07; 31.05 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Decathlonist nende oma brände.

Kuna küsiti “trenni” kohta, siis täpsemalt ei oska vastata, sest minu trenn toimub enamasti vees või vee peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minu lemmik trennipüksid on pärit… Pepcost. Jäid silma, ei viitsinud proovidagi, ostsin ära. 10 eurot oli vist hind. Mõtlesin, et hea kodus koristada või kevadel aias toimetada. Aga tuli välja hoopis sedamoodi, et need Pepco retuusid on mu lemmik jooksuretuusid, mis käivad päevast päeva vaheldumisi pesus ja jalas, kappi vahepeal ei jõuagi. Ei oleks arvanud, et sellisest poest saab üle kahe pesu vastu pidavaid asju ja vot sellist mugavust ja kvaliteeti ei oleks eales ette kujutanud. Seega õnne peab ka olema 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kõige lemmikum trennikomplekt pärineb üldse New Yorkerist. 4 aastat vana lausa, natuke viledamaks on kulnud, aga siiani vastu pidanud. Kõik musta värvi. Kindlasti nüüd mõni saab eemalt aru, et New Yorker mitte mingi uhke firma.

H&M asjad meeldivad ka ja on mugavad. Retuuse ostes alati proovin ja vaatan, et läbi ei kumaks.

Siin teemas üks veidrik, kes vahib tänaval ja eriti veel trennis, mis firma riideid inimesed ikka kannavad. Sorry, mina käin küll trennis trenni tegemas. Teiste riideid ma küll kindlasti ei vahi, kui neis just midagi silmatorkavat pole, et lihtsalt jääb silma. Üldmulje on kõigil ikka väga sarnane, mingeid firmasid ma küll ei oskaks märgata. Ma ei suudaks kuidagi eristada, et kui kvaliteetsed kellegi trenniriided on. Kas nüüd Better Bodies või H&M. Eriti kui mingid mustad retuusid või särk – no mis vahet seal on. Trennisaal pole mingi väljanäitus. Seal käiakse ikka muul eesmärgil. Peamine et endal mugav oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemus on igati näha ja tunda ning olen endaga ülimalt rahul. Jaksan rohkem, tervis parem, mõte töötab, keha on prink, kuskilt midagi ei lödise (kui rinnad välja arvata :)), enesetunne parem, kui kunagi varem.

Küll inimestele ikka meeldib endast vadrata. Keda see jutt peaks huvitama? Riietest oli jutt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Nike trenniretuusid juba aastaid, tuhmid, läbi ei paista, pekke välja ei too. Laps on ostnud HMst ja nendega rahul, Karrimore omad põlgas ära (ei paistnud ka läbi aga lõige pidavat täiesti vale olema). Praegu tal ka mingid Nike omad.

Ma pole kindel, mis teemaalgataja meelest üle hinnatud on, kas osta mugavad ja hästiistuvad retuusid aastateks või soodsad, mis paari kuuga läbi kuluvad? Mul ühed Trimtexi jooksuretusid 20+ aastat vanad, kannan neid siis kui lähen kuhugi suvalisele maastikule jooksma, paari kohta olen augu sisse rebinud ja selle kinni nõelunud, sel kevadel vaatasin, et tallaalused kummid hakkavad välja venima. No sellisesse kohta, kus on oht kibuvitsapõõsasse kinni jääda või okstraati koperdada käivad veel küll, saalitrenni neid jah enam ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Trenniriided