Esileht Ilu ja tervis Trennitajad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Trennitajad

Postitas:

Tere! Olen septembrist usin jõusaalihunt. Kas siis on kedagi kes oskaks soovitada mõnda valgujooki mida peale treeningut juua?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita üldse valgujooki juua. Parem joo vett ja söö normaalset sööki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vett juuakse. Või mineraalvett, kui kohutavalt higistad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 17:46; 09.12 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, ma ilmselgelt siis esimene treenija, kes vastab 😉

Valgujook muidugi pole kohustuslik ja samuti pole vaja seda ilmtingimata peale trenni juua. Valgujoogid on toidulisand, mida kasutatakse siis, kui tavatoidust vajaliku valgukoguse kättesaamine mingil põhjusel keeruline on. Umbes samamoodi, nagu võetakse lisaks D-vitamiini, eksole. Ei tasu süütut valku ilmaasjata demoniseerida 🙂

Millist täpselt valida? Maitse järgi, ega muudmoodi ei saagi. Neid on turul hetkel tohutult palju ja miljonis variandis. Küll aga soovitan valida selline, mille ühekordse annuse valgukogus maksimaalselt suur oleks, sest see võib varieeruda. 20g valku ühe mõõdukopsiku peale on minu jaoks miinimum, 24g kandis oleks veel parem. Samamoodi rasva ja süsivesikute kogusega – see varieerub tooteti.

Konkreetseid brände ma ei oska soovitada. Tänapäeval pole enam kohanud sellist, mis juua ei kõlba (erinevalt kümne aasta tagusest ajast, kus valgupulbri manustamiseks kõvasti tahtejõudu vaja läks).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisavalku vüetakse siis, kui tahetakse kulturistiks saada vüi niisama hiigelsuuri lihaseid kasvatada. Niisama treenijal puudub selleks vajadus. Milleks neere kurnata. Normaalsed lihased saab ka ilma. Ja tavaluselt on valgujoogis ka süsivesikud sees ja üsna palju.
Kõik algajad on lisavalku proovinud, ka mina. Kuniks saavad aru, et pole vaja.
#kuus aastat jõutrenni

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 17:46; 09.12 19:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Trennitajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.