Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triibud käes, nüüd mis

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: triibud käes, nüüd mis

Postitas:

nii, tegin täna testi ja tulemuseks 2 triipu. ja mis nüüd edasi? ei oska nagu midagi peale hakata. peaksin minema kuskil arvele ennast võtma? lähen registratuuri ning ütlen mida? mul hetkel ikka täiega puudub igasugune mõttetegevus. ma isegi ei suuda meenutda, mida ja kuidas ma 10a tagasi esimese lapsega tegin. kas ämmaemand määratakse või valin? pea on paksult küsimusi täis ja ma ei oska kuskilt otsast harutada. ja mida ma mehele ütlen? me pole pesamuna teemal üldse rääkinud, et kuidas ma teema üles võtan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 12:35; 20.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Esiteks, palju õnne! Mehega saad vast hakkama. Meil ka üllatuskülaline kodus, teatasin suht kohmetult, kuigi olime rääkinud, et tahaks veel lapsi. Oli ikka päris ehmatus, sest omateada hoidusime asjast.
Mis seal ikka, vali haigla välja, helista registratuuri ja ütle, et tahad rasedust tuvastama tulla. Ole valmis küsimuseks, millal viimased päevad hakkasid. Siis arvutab ja paneb sulle esimese aja. Ämmakat valida vähemalt Tallinnas ei saa. Pärast vahetada saad. Esmavisiit võib olla ka arsti juurde. Kui sul oma arstile kerge saada (nt erakas), siis alusta hoopis sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:41; 20.11 13:55; 21.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele ütled, et näed kuna kummalgi polnud oidu kaitsevahendeid õigesti kasutada, siis tulemus on selline.

Teiseks helistad kohalikku haiglasse. Ma ei tea kus piirkonnas sa elad muidugi või mis linnas, aga Tallinnas saad valida Keskhaigla või Pelgulinna vahel ja helistad sinna ja ütled, et soovid rasedusega arvele võtta.
Tasuks välja ka arvutada, millal sul olid viimased päevad, küsivad mitmes nädal sul on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:44; 20.11 13:28; 20.11 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

:) Esiteks, palju õnne! Mehega saad vast hakkama. Meil ka üllatuskülaline kodus, teatasin suht kohmetult, kuigi olime rääkinud, et tahaks veel lapsi. Oli ikka päris ehmatus, sest omateada hoidusime asjast.
Mis seal ikka, vali haigla välja, helista registratuuri ja ütle, et tahad rasedust tuvastama tulla. Ole valmis küsimuseks, millal viimased päevad hakkasid. Siis arvutab ja paneb sulle esimese aja. Ämmakat valida vähemalt Tallinnas ei saa. Pärast vahetada saad. Esmavisiit võib olla ka arsti juurde. Kui sul oma arstile kerge saada (nt erakas), siis alusta hoopis sealt.

Ära jaga valeinfot!
Loomulikult saab valida ise ämmaemandat. Keskhaiglas on esimene visiit alati ämmaemanda juurde ja vaid mõned harvad korrad käid arsti juures. Googeldades leiad häid ämmaemanda nimesid ja valid ise endale ämmaemanda välja, kelle juurde soovid arvele minna võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakat saab ikka valida küll. Kui sain selle aasta alguses triibud, helistasin enda günekoloogile, kelle juurde sain aja (pidin paar nädalat ootama visiiti, et loode ikka tuvastatav oleks). Tema siis tuvastas raseduse 7. nädalal, andis pildi ja paberid ning palus edasi ämmaemand valida – kas siis Pelgus või ITK-s. Helistasin seejärel ITK-sse ja registratuurist küsiti kohe, et kas mul on eelistusi ämmaemanda valikul või panevad esimese võimaliku aja. Selleks ajaks olin enda valiku juba teinud, siiani olen sama ämmaemanda juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oskate äkki ka äe soovitada. ma vist olen rohkem selline soft tüüpi, kui keegi karmilt suhtleb, võtan väga hinge

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest piirkonnast jutt käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:44; 20.11 13:28; 20.11 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära jaga valeinfot!
Loomulikult saab valida ise ämmaemandat. Keskhaiglas on esimene visiit alati ämmaemanda juurde

Ära üldista. Endal alla aastane laps kodus, Pelgus ämmakat valida ei saanud. Sõbrants tahtis ITK-s kindla ämmaka juurde paar kuud tagasi, ka ei saanud. Ja neid on veel. Ilmselt on asjad nüüd paremuse poole liikumas. Tore. Aga hea, kui niigi ähmis rase ka selle variandiga arvestaks. Peaasi, et ei lükkaks visiiti kuu võrra edasi mingi kindla ämmaka pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:41; 20.11 13:55; 21.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära jaga valeinfot!
Loomulikult saab valida ise ämmaemandat. Keskhaiglas on esimene visiit alati ämmaemanda juurde

Ära üldista. Endal alla aastane laps kodus, Pelgus ämmakat valida ei saanud. Sõbrants tahtis ITK-s kindla ämmaka juurde paar kuud tagasi, ka ei saanud. Ja neid on veel. Ilmselt on asjad nüüd paremuse poole liikumas. Tore. Aga hea, kui niigi ähmis rase ka selle variandiga arvestaks. Peaasi, et ei lükkaks visiiti kuu võrra edasi mingi kindla ämmaka pärast.

Mis mõttes ei saanud? Ämmakas ei töötanud enam seal, ajad olid täis?
Pole seal paari kuuga midagi muutunud. Ootan oma kolmandat last ja nii 8a tagasi kui 6a tagasi kui ka praegu sai alati valida ise ämmaemandat. Ütled kelle juurde tahad ja saad.

Lisaks veel, et mis mõttes kuu aega edasi ei lükkaks visiiti? Normaalne ongi ju aeg saada kuskil kuu aja pärast peale positiivse testi saamist. Mida sa seal varem teed? Arvele sind ei võeta ja ultraheli ei näe rasedust. Kui nii kipitab, siis mine tee tasulises veretest ja lase hormoonide taset mööta. Aga ultraheli jaoks ämmaemanda juurde pole kindlasti mõtet enne 7. nädalat joosta. Seal lihtsalt ei näe mitte midagi.

Keskhaiglas soovitan Diana Leht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:44; 20.11 13:28; 20.11 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest piirkonnast jutt käib?

itk mõtlesin muidu valida. hea lähedal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 12:35; 20.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ei saanud? Ämmakas ei töötanud enam seal, ajad olid täis?
Pole seal paari kuuga midagi muutunud. Ootan oma kolmandat last ja nii 8a tagasi kui 6a tagasi kui ka praegu sai alati valida ise ämmaemandat. Ütled kelle juurde tahad ja saad.

Lisaks veel, et mis mõttes kuu aega edasi ei lükkaks visiiti? Normaalne ongi ju aeg saada kuskil kuu aja pärast peale positiivse testi saamist. Mida sa seal varem teed? Arvele sind ei võeta ja ultraheli ei näe rasedust. Kui nii kipitab, siis mine tee tasulises veretest ja lase hormoonide taset mööta. Aga ultraheli jaoks ämmaemanda juurde pole kindlasti mõtet enne 7. nädalat joosta. Seal lihtsalt ei näe mitte midagi.

Olid jah ajad täis ja öeldi, et esimese aja saaks 13.nädalal (sõbrants sai rasedusest teada 6.nädalal, ei tee kõik 3+ juba teste). Pelgusse sain ka suvalise juurde esimese aja 11.nädalaks. Mis teha, palju lapsi sündimas. Käisingi erakas, tänud muretsemast, mul on väga hea arst, aga rasedusaegseks kontrolliks jäid nii erakas kui ka ITK liiga kaugeks, seega valisin Pelgu. Pole kummagi rasedusega kippunud enne 7.nädalat arstile, aga vot ju siis oskan ainult kõige kriitilisemal ajal rasestuda, kui ajad kõik täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:41; 20.11 13:55; 21.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Tallinna sünnitoetus sõltub sellest, et I visiit oleks enne 12.n siis tuleb registratuuris kohe õelda, et kindlasti on vaja aega enne…kuupäeva st 12n. Ja saad. Kas või algul valveämmaemanda või 1. vaba juurde ja alles pärast valid nn oma st võid vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triibud käes, nüüd mis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.