Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: triibud käes

Postitas:

Püstitan ka siia sama teema. Sain 17dal oma triibud kätte. 🙂 Helistasin ja panin arstile aja kinni. Saan sinna alles 13veb. Kas ma oleksin pidanud mainima, et rasedus arvele võtta ja oleks saanud kiiremini? Esimese lapsega ei olnud nii pikad järjekorrad ja sain nädal hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusega peavad nad aja andma kahe nädalaga. Helista uuesti ja ütle, et rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nii kaua ei tasu oodata, sest hiljem läheb UH aegade saamisega raskeks, neile on ikka päris pikad järjekorrad, kui just erakasse ei lähe või maksta ei taha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no milleks nii vara arsti juurde? See ju täitsa ok aeg, kuigi mina läheks hiljem. Varem pole küll mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele kägule kommentaariks:
paljud ütlevad, et ei ole mõtet enne 7-8 nädalat rasedusega arsti juurde minna. Minul on mõlemad rasedused katkenud 6. nädalal, ja kui ma ei oleks ennnast varase rasedusega käinud arstile näitamas, siis ei oleks need katkemistena kirja läinud (poleks isegi vist kindel olnud, et olin rase ja katkes) ja arstid ei hakkaks uurima, miks katkemised olnud on. On isegi öeldud, et sul peab olema olnud 3 katkemist, et uurima hakatakse. Kuid kui ootad kuni ära katkeb ja arstile ei jõua, ei tea arstid sinu katkemistest midagi ja võidki nõudma jääda oma analüüse….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas kui hakkab katkema, lähed erakorralisse ja lased seal raseduse fikseerida. Katkemisega peaks nagunii koheselt arsti juurde minema, sest võib tekkida suur verejooks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 17 said triibud, siis arvata võib, et raseduse suurus sel ajal oli 4+. St juhul kui sa rasedust ootasid ja testi tegid kohe. Kui muidugi oodatavatest päevadest rohkem möödas, siis võis olla ka 5+ või 6+.

13.02 on selle arvestuse järgi 8-10n rasedust, mis on esimeseks visiidiks suurepärane aeg. 12n uh-sse jõuab ilusti.

Kui sul oli rasestumisega probleeme või on eelnevalt olnud katkemisi, siis soovitaks varem minna. Kui ei ole, siis väga hästi sobib 13.02

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma triibud 22.12.2011 🙂 ilus jõulukink mulle ja mehele 🙂 läksin kohe arsti juurde pärast pühi kuna mul on olnud eelnevalt kolm katkemist ja kõik väga varajases alguses. seepärast ka selline rutt arsti juurde minekuga 😀 kuigi jh kui katkemis oht tekib siis suht raske arstil määrata kas loode veel elus v mitte kuna algul ta süda ju ei löö ja siis vist kontrollitakse vere kaudu kas loode kasvab v mitte. viimast katkemist nii kontrolliti kuna tekkis veritsus ja loode oli liiga pisike et süda lööks 🙁 aga kontroll pole kunagi liiast ja enesetunde rahuldamiseks võib alati läbi käia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.