Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triibud, mis edasi?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: triibud, mis edasi?

Postitas:

Kysimus selline et sain eile oma triibud ja ootan nyyd esimest titat, korduseks kordan kolmap testi ja mis ma siiis edasi peaksin tegema, mul arsti aeg 29 märts, see tavaline kontroll tõnismäepolikliinikus, et kas ootan selle ajani selleks ajaks 9 näd või helistan hoopis keskhaiglasse ja panen teise aja et nad mu atvele võtaks? kuidas oleks kõige mõtekam teha? ja kui sinna peaks helistama et mis see nr on? tänud juba ette, kui keegi viitsib vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et selle ajani ootab ilusti ära. Minuteada on Tallinnas reegel et enne 12.nädalat peab arvele võtma, seega kui artsile lähed ja 9 nädalat käsil, siis ta vast võtab arvele ära kohe kui tuvastab raseduse 🙂 See on normaalne aeg ka arsti juurde minna! Mina ei hakkaks varajasema aja pärast sebima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:14; 19.02 15:13; 19.02 19:06; 21.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks palju õnne!!!
Enne 7 nädalat ei ole mõtet UHsse minna, seal ei pruugi olla südametööd näha. Ma arvan, et kui 9ndal nädalal arstile lähed siis on OK küll. Nädalaid loed siis viimase mensese esimesest päevast, mitte OVst.
Mina valisin ITK (kõik asjad ühest kohast) aga sa ise vali, kus sul parem jälgimisel on käia. ITK number on 1900, sinna helistades ütle oma nädalate arv ning see, et soovid avele võtta. Kui oled Tallinna elanik, siis enne 12 nädalat peaks kindlasti arvele saama. Isegi kui esimesel visiidil sulle rasedaraamatut kohe ei anta, oled sa juba nö. arvel, seega selle pärast enam ära muretse. Kõikide protseduuride (UHd, vereproovid, testid jne.) kohta võid lugeda siitsamast artilkuvalikust (vasakul pool).
Ilusat kõhukasvatamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju õnne. nüüd viskad veinipudeli nurka ja hakkad tervislikult toituma, teed kepikõndi ja püüad olla rõõmus ja roosa ka siis, kui oksendad juba 8ndat korda või kui hormoonid möllavad nii, et mehega suhted tahavad käest ära minna.
Arsti juurde mine sel ajal, mis sul on, enne 10dat nädalat ei ole seal nagunii muud teha, kui proovi võtta.
Naudi rasedust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edasi. Sinust saab lapsevanem. Harjuta end korrektselt kirjutama, rääkima ja muidu eeskujuna käituma.
Rasedus ja sünnitus on ainult üks pisike osa sellest, mida lapse saamine endast kujutab. Hoopis tähtsam on temast kujundada väga hästi hakkamasaav inimene. Sinul on nüüd maailma kõige suurem vastutus. Kasvatada üles üks terve isiksus ja tema elulugu.
Kui arvad, et ma püüan norida või olen kuidagi õel, siis võin öelda, et seda kindlasti mitte. See soovitus tuleb kõige sõbralikumast südamest ning võib edaspidi osutuda ääretult kasulikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:42; 19.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud teile kõigile. vnus mul 26 ja kui synnitan siis juba 27 usun et mul peaks olema suht mõistus peas:D et kasvatada endale yks tore ja armas lapsuke:D aga niipalju veel et ma elan tallinnas aga ei oloe sissekirjutatud tallinnasse, kas sellel on mingit vahet ka arvele võtmisel?
Yldiselt ma arvan, et ootan siis oma arstiaja ära, sest pean niikuinii mingid vereanalyysid viima, sest viimanekord artsi palus seda teha ja mul vasakus munasarjas tsyst ka, aga nyyd sain 5 kuuga triibud. Aga teen siiis nii, et ootan oma arstiaja ära ja ei hakka varem helistama kuskile. ja see arvestamine ongi mul viimasest menstruatsioonist mis oli 23.01 seega homme 20.02 on 4 näd ja 29 märtsiks peaks olema 9 näd. tänud, et viitsiiste vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissekirjutus määrab ainult sünnitoetuse saamist Tallinna linna poolt(Riigi oma ikka saad)…Kui elukaaslasega mõlemad teises koras sissekirjutatud siis saate sealt teisest kohast sünnitoetust.

Lapse sünnitoetus määratakse lapse vanemale tingimusel, et mõlemad lapse vanemad on rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna elanikud enne lapse sündi ning vähemalt üks lapse vanematest on rahvastikuregistri andmetel elanud Tallinnas vähemalt aasta enne lapse sündi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:14; 19.02 15:13; 19.02 19:06; 21.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näha, siis vanus ikkagi piisavat mõistust ei näita. Kurb. Sa siiski ei saanud aru, mida ma kirjutasin.
Kuidas saab lastelt midagi nõuda, kui isegi ennast on raske korrale kutsuda ja natuke pingutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 14:42; 19.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja sina anonyymne kägu pead kaagutama onju:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on ka nii raske lugeda ,kui teksti sees on vead,aga see sellesks!Palju õnne sulle:)Mina nt läksin kohe arsti juurde .kui teada sain et ootel olen ,siis arst vaatas ja kutsus mind 2 nädala pärast uuesti:)Minu arust oli hea käia arsti juures ja teada saada,et ei ole emakaväeline rasedus jne!Samas saan aru ,et enne 7 nädalat pole mõtted ronida arstile ,kuna südamelööke ei ole näha!Ole tubli:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:55; 19.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud, ma helistan homme arstile ja panen aja 2 nädalat varasemaks, tänud sullegi. siis ongi 7 näd minu arvutuste kohaselt 😛 loodan, et kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Princecc kirjutas:[/small]
[tsitaat]tänud, ma helistan homme arstile ja panen aja 2 nädalat varasemaks, tänud sullegi. siis ongi 7 näd minu arvutuste kohaselt 😛 loodan, et kõik läheb hästi.[/tsitaat]

Ära muretse kõik läheb hästi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 16:55; 19.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sai täna 8n täis ja alles homme lähen ennast arstile esimest korda näitama, minu arvates ei ole eriti mõtet varem minna kui just kaebusi ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu näha, siis vanus ikkagi piisavat mõistust ei näita. Kurb. Sa siiski ei saanud aru, mida ma kirjutasin.
Kuidas saab lastelt midagi nõuda, kui isegi ennast on raske korrale kutsuda ja natuke pingutada. [/tsitaat]

Gaash!!! Rahune maha nüüd.

Teemaalgatajale – foolhapet võtad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka alles 9.nädala alguses (8+1). Sain aja selleks ajaks ega pidanud vajalikuks varem minna. Korra mõtlesin ka emakavälise raseduse võimalusele, kuna mu emal on kaks korda olnud. Noh, tuli välja, et tal olid need põhjustel, mis mul olla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Keiu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Gaash!!! Rahune maha nüüd.

Teemaalgatajale – foolhapet võtad?[/tsitaat]

Mina ei võtnud esimese rasedusega ega ka nüüd ei ole võtnud. Ämmaemand seda ka vajalikuks ei pea…Miks sina seda nii vajalikuks pead et kohe küsid, kas ikka võtab:D`?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:14; 19.02 15:13; 19.02 19:06; 21.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiu- võtan selliseid vitamiine nagu on Ladee pregna, seal on foolhapet sees 600, seda soovitas mulle apteeker, olen seda kuu nyyd kasutanud, enne seda võtsin lihtsalt foolhapet aga tahtsin vitamiine ja muid mineraale ka igaksjuhuks võtta ja selles vitamiinis kõik olemas isegi omega3. tundub hea igatahes.

ma siis vaatan ja mõtlen vb tõstan natuke aega ettepoole, ma natu pabistaja tyypi lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud Kõigile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helistasin just ja panin aja 16 märtsiks siiis peaks olema peaaegu juba 8 näd, loodetavasti siis juba miskit näha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Keiu kirjutas:[/small]

Mina ei võtnud esimese rasedusega ega ka nüüd ei ole võtnud. Ämmaemand seda ka vajalikuks ei pea…Miks sina seda nii vajalikuks pead et kohe küsid, kas ikka võtab:D`?[/tsitaat]

Sest foolhape on oluline, et ei tekiks neuraaltoru defekti (parandage nüüdkui valesti kirjutasin). Sellest on kirjutatud erinevates raamatutes ning ka siin perekoolis. Ma kysin seda mida mina tahan, ei peaks sind see kuidagi torkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna enam ei määrinud loodan et kõik nyyyd korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Keiu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sest foolhape on oluline, et ei tekiks neuraaltoru defekti (parandage nüüdkui valesti kirjutasin). Sellest on kirjutatud erinevates raamatutes ning ka siin perekoolis. Ma kysin seda mida mina tahan, ei peaks sind see kuidagi torkima.[/tsitaat]

Kui see NII oluline on, siis miks IGA VIIMNE KUI RASE seda sisse ei söö? Miks IGA ämmaemand seda ei soovita…on ju nende töö teha kõik selleks et lapsega korras oleks…Ju siis ei ole ikka nii vajalik krõbistada koguaeg midagi, kui kõiki rasedaid ei panda miskit sööma. Või ehk valivad arstid ja ämmaemandad et \”Sellele soovitame foolhapet või sellega vitamiine, aga sellele teisele mitte, vaatame mis saab ja teeme katseid ja statistikat:D\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:14; 19.02 15:13; 19.02 19:06; 21.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Keiu kirjutas:[/small]

Kui see NII oluline on, siis miks IGA VIIMNE KUI RASE seda sisse ei söö? Miks IGA ämmaemand seda ei soovita…on ju nende töö teha kõik selleks et lapsega korras oleks…Ju siis ei ole ikka nii vajalik krõbistada koguaeg midagi, kui kõiki rasedaid ei panda miskit sööma. Või ehk valivad arstid ja ämmaemandad et \”Sellele soovitame foolhapet või sellega vitamiine, aga sellele teisele mitte, vaatame mis saab ja teeme katseid ja statistikat:D\”?[/tsitaat]

On oluline. Ma ei tea, miks su äe seda ei ole soovitanud. Loe läbi mõni rasedust puudutav raamat ja mine näita talle ka seda. Saage koos targemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triibud, mis edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.