Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )

Teema: Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Postitas:

Hei teile kõigile!

Siin hakkavad jutustama/ muljetama ja nõu andma meile tuttavad toredad triibulised (rasedad) triibupüüdjatele! ☺️

Teeme kohe otsa lahti ja triibud saanud kasutajad palun jagage meenutuseks oma lugu, et meid triibupüüdjad motiveerida 🙂

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
2. Mis DPO päeval testisid?
3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)

Võib muidugi midagi omapoolset ka lisada.
Ja meie püüdjad, küsime-küsime-küsime… 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 19:28; 17.04 07:54; 20.04 11:00; 20.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püütud sai alates august 2015,õnneks läks 2018 detsember. Tunnuseid algul polnud, kuna teada sain juba 8dpo.
4+ nädalal tekkis meeletult rõve mõru maitse suhu mis oli ikka väga pikalt, iiveldus tekkis 5+ ja lõppes 14+
Rasedus olnud algusest peale raske, pidevad verejooksud mis õnneks lõppesid 13+
Nüüd 18+ paigaldati emakakaela tugiõmblus, kuna beebi tahtis liiga vara ilmale tulla.
Hetkel 20+6 ja võtan päev korraga 🙂

Aa 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 19:49; 20.04 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Upitan teemat!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 19:28; 17.04 07:54; 20.04 11:00; 20.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kaua läks aega, et triibud saada?
2. Mis DPO päeval testisid?
3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)

1. Aega läks 7 kuud. Terve aeg kasutasime CB digitaalseid teste, ajastasime vahekordi. Võtsime vitamiine 🙂 Lõpuks 7. kuul alustasin korraga nii Inofolicuga (al CD1 2x päevas) ja Duphastoniga (al 2DPO 1x päevas). Seega, ma ei teagi, kas see oli juhus, või mis aitas. Ise arvan, et aitas Duphaston.
2. Testisin al 6DPO, 8DPO oli veel selgelt negatiivne, õhtul tundsin õrna päevade valu ja järgmine päev, 9DPO oli 10ml/IU test positiivne.
3. Esimene tunnus tuli 15+ – laps hakkas liigutama (no okei, päevad jäid ka ära).

Püüdsin mai-nov 2018, triibud sain 28. nov. Tänaseks 23+3.

Jänku

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 09:25; 18.04 11:45; 04.10 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mina sain triibud kohe esimesel kuul, kui mõtlesime, et nüüd võiks hakata proovima.
2. Mingeid tunnuseid ei olnud ja raseda tunnet ei olnud, kuna õhtul oli pidu, siis testisin igaks juhuks DPO 10 ja tuli õrn triip
3.Hetkel 9 nädal, väsimus on olnud viimased 2-3 nädalat meeletu, peale lõunat tahaks kohe kerra visata 🙂 Õhtul ei jõua isegi AK lõppu ära oodata. Viimase nädala jooksul on õhtupoole ka pisut iiveldama hakanud, selle vastu aitab siis see, et koguaeg närin midagi. Tunnustest veel see, et rinnad on suuremaks läinud (mees on väga õnnelik :)ja valusad. Hommikud on mina jaoks hetkel parim aeg, mul on mega energia ja väga hea olla.

Edu kõigile triibupüüdjatele! 🙂

K.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei figureerinud triibupüüdjates nimeliselt aga olin kaasaelaja ja ehk keegi ei pahanda, kui ka enda kogemust jagan (kuigi saan aru, et see siin pigem teada-tuntud endistele triibupüüdjatele) 🙂

Minul oli enne triipude saamist ca 4-5 tsüklit täiesti päevadevabad. Ühel hetkel lihtsalt kadusid ning kuna ma otseselt enne seda aktiivselt triibupüüdmisega ei tegelenud, siis läksin arstile lihtsalt murega, et mis värk on. Midagi tarka seal ei öeldud. Küll, et emaka limaskest liiga õhuke varasemast pillide tarvitamisest, küll stressist jne. Olin juba täiesti hullumas.. Ei ole selline asi ka päris okei. Seda enam, et põhjust justkui ei oleks ja arstid ei muretsenud ka. Kui ühel hetkel mind jälle päevadega õnnistati siis oli küll üle pika aja nii hea meel. Tähendab, et midagi ju toimib. Sain lõpuks ometi hakata uuesti FLOd kasutama ja pidin terve varasema logi ära kustutama, et see lolliks ei läheks. Kuna mu tsükkel oli kergelt öeldes ebaregulaarne ning üldse ei olnud aimu, mis toimub või ei toimunud, siis jäi arstiga jutt, et kui nüüd uuesti päevad kaovad tulen tagasi. Mulle tundus selline seisund rasestumiseks küll natukene keeruline. Keskendusin pigem sellele, et keha end jälle joonde ajaks. Ootasin viisakalt kuukese ära ning hakkasin uuesti päevasid ootama. Kuna Flo ka alles õppis uuesti, siis ei tundunud mõned päevad hilinemist suure jamana. OV aega ma öelda ei oska, kuna ma teste ei teinud ja minu keha ei anna mulle ka mitte kuidagi endast märku (või siis pigem ei ole mina keha märke piisavalt hästi tundma õppinud). Aga esimese rasedustesti tegin ma CD29. Praegu arvutades siis umbes 6-8 DPO. Oli täiesti negatiivne. Mina väga vihane, sest jälle mingi tobe häire sees ja päevad lihtsalt teevad tünga. Ootasin veel mõned päevad ning olin miskipärast pigem selle tsüklihäire meeleolus. Kui ka 5 päeva hiljem jätkuvalt päevadest ühtegi märki ei olnud (valetan, kõht küll krambitas kurjakuulutavalt), siis tegin nii muuseas uue testi. CD 34 (umbes DPO 11-13). Test osutus positiivseks. Minul üllatus loomulikult megaa. Teine triip oli küll natukene heledam, kui kontrollikas aga sada protsenti positiivne. Järgmisel hommikul kordasin ning nädala pärast uuesti kontrollimiseks tehtud testil olid mõlemad ilusad rasvased triibud. Tunnustest ei olnud sel perioodil küll midagi märkimisväärset. Isu ehk natukene parem ja erinev. Puuviljad näiteks läksid järsku hea isuga alla. See kestab mul tegelikult siiani. Enne rasedust jättis täiesti külmaks. Aga muidu oli enesetunne täiesti tavapärane. Just see ka, et alakõht krambitas ja oli täpselt selline tunne, et kohe-kohe tulevad päevad. Ise küll kujutasin ette, et mina saan raudselt kohe aru, kui rasedus peaks tekkima aga vot siis.. 😀
See ebaregulaarne tsükkel tuli korraks ka jutuks siis, kui läksin rasedust tuvastama ning nemad pidid arvutama suurust päevade järgi. Kuna alguses see nädalane OV vahe annab kohe tunda ja ultrahelis võib tunduda, et loode ei ole õigesti arenenud siis mainisin ise ka, kuidas tsükkliga lood varasemalt olid ja küllap toimus rasestumine ka hiljem, kui tavalise tsükli jooksul. Õnneks keegi paanikat ei teinud ja teise korraga sai südametöö juba kätte. Aga jah, päevade järgi arvutatult ja ultraheli andmete erinevus on umbes 7 päeva.
Praeguseks siis rasedust 19+5 🙂

P.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 17:40; 19.04 00:54; 20.04 19:44; 23.04 20:58; 24.04 22:06; 28.05 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsi 5. Eelmine kevad otsustasime, et anname võimaluse oma viimasele beebile. 6.proovimiskuul õnnestus. Aga kohe alguses oli enesetunne kuidagi teistmoodi. 7+nädalal hakkkas määrimine, mida ma kunagi varem polnud kogenud. Proge oli ka madal. 10+ nädalal see lõppes, kv uh-s tabas meid aga uudis, et tita kv on väga suur ja ka krom.haiguste riskid ülikõrged. Nädal hiljem koorionbiopsias selgus, et ta oligi väga haige, kuna tema süda oli seiskunud…. Detsembri lõpus oli seega tbl abort, 3 n hiljem, jaanuaris, ka kirurgiline järelpuhastus. Nädala pärast algasid esimesed pp. Kuu jätsime vahele ja peale veebruarilõpu pp hakkasime uuesti proovima. Kuna oli esimene kuu üritamist ja kui tavapäraselt on mul ka ov väga tuntav, siis seekord ei tundnud midagi ja kuna ka 28.päeval ja ka 33.tsüklipäeval tehtud testid olid negatiivsed, siis panustasin tõsimeeli tsüklihäirele. Ts 36.päeval ilmus aga heledake tribuke. 42.p oli see juba tumedam. Pp järgi täna 7+5, esmaspäeval arst ja siis selgub, kuidas lood täpsemalt on. Hetkel iiveldab päris korralikult. Väga rõõmustada ei julge, arvan, et just selle läbielatu põhjal, aga üritan siiski olla positiivne ja loodan ning usun parimasse. Seega tahan öelda triibupüüdjatele, et isegi korrapärase tsükliga ning ka siis kui ov tunnuseid ei ole, võib keha trikke teha ja kuniks pole pp, on lootusesäde õnnestumiseks alati olemas. Päikest teile ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei triibulised kes juba tuttavad triibuliste aegadest ja muidugi kõik teised ka????

Mina veel püüdjates figureerin, aga nii tore on, et ühine koht olemas on kus muljetada????
Mina andsin mõtte selliseks grupiks , keegi tegi teoks!Kiitus Sulle! ????

Mõned siin olijad on kursis minu looga. Aga lühidalt, 5 kuud tagasi avastati, et rasedus oli enakaväline. Olime triipe püüdnud 1,9 aastat. Õnn jäi üürikeseks.
Rasedus läks koos munajuhaga. Plaaniliselt. Kuna minuga oli kõik ok, tundsin ennast normaalse rasedana. Kuniks avastati… rasedust oli siis juba 6+6 nd.
Meil Dreamiga oli sama sùnnitähtaeg.. oeh elu on vahel nii kuradima ebaõiglane, eks?????
Triipe hakkasin uuesti püüdma juba detsembris. Ehk jookseb 5 kuu püüdmist.
Kui siin on triibulisi, kellel üks munajuha, kui ruttu uuesti rasestusite? Teine munajuha kontrolliti kontrastsinega. Kõik puhas ja korras.

Dream kui madal sinu proge oli?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina olen triibupüüdja ja soovin triibulistelt vooluse kohta infot:

1. Mitmendal DPO-l said triibu-uudised?
2. Kas triibu-uudise päeval oli voolus erinev, kui tavapäraselt sellel tsüklipäeval?
3. Milline oli triibu-uudise päeval vooluse: a) kogus, b) struktuur, c) värvus, d) lõhn?

Vabandan ette, kui küsimused on liiga detailsed :D, aga iga infokild on abiks 🙂

Aktivist triibupüüdja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 09:37; 18.04 15:52; 20.04 13:11; 23.04 11:59; 02.05 09:54; 03.05 08:57; 31.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile! 🙂

1. Kaua läks aega, et triibud saada? Aega läks 5 kuud ja hetkel peaks olema 5 nädalat rasedust 🙂

2. Mis DPO päeval testisid? DPO 10 testisin ja sain triibud. Testisin ka DPO 7, kuna nädalavahetusel oli sünnipäev ees, aga siis oli veel selgelt üks triip.

3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)- Rinnad jäid peale ovulatsiooni tundlikuks, siiani ei taha neid kuidagi ärritada. 😀 Samuti hakkasid juba DPO10 päevade laadsed valud, mis vahepeal tulid ja vahepeal läksid ja lisaks kord torkis ühelt poolt ja siis jälle teisest.

Vooluse osas niipalju, et kui tavaliselt enne päevade hakkamist voolus kadus pm täielikult, siis sel korral oli voolust märgatavalt ka enne oodatavaid päevi endiselt , aga kirjeldada päris täpselt ei oska 😀

Liisa

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 10:05; 24.04 14:44; 29.04 09:12; 15.05 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina olen triibupüüdja ja soovin triibulistelt vooluse kohta infot:

1. Mitmendal DPO-l said triibu-uudised?

2. Kas triibu-uudise päeval oli voolus erinev, kui tavapäraselt sellel tsüklipäeval?

3. Milline oli triibu-uudise päeval vooluse: a) kogus, b) struktuur, c) värvus, d) lõhn?

Vabandan ette, kui küsimused on liiga detailsed :D, aga iga infokild on abiks ????

Aktivist triibupüüdja

Hei!

Triibud sain 9DPO (OV tehtud kindlaks digit. OV testiga + rasedus on hiljem päevapealt vastanud suurusele). Ausalt- ma ei märganud üldse mingit muutust vooluses. Ei OV ajal, ei enne, ei pärast. Ma isegi muretsesin, kas ma üldse rasestun, kui mul seda kuulsat “viljakat voolust ei ole”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 09:25; 18.04 11:45; 04.10 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ????
Tulen poetan ka mõne sõna siia. Meie püüdsime eelmisest kevadest saati. Ei õnnestunud… kuniks sügisel jäid päevad ära. Test oli positiivne, triip oli küll hele, aga no mis sellest, onju! Suures eufoorias tormasin arstile, kes ütles, et vara veel. Sain uue arstiaja ja hõljusin pilvedes. Enesetunne oli super, ei mingit iiveldust ega muid hädasid. Pisut enne uut arstiaega hakkas määrima. Pärast mitmeid külaskäike EMOs ja naistearsti juures selgus, et lootemuna on tühi ja organism hakkas nö. võõrkeha välja tõukama. Lõpuks aidati tablettidega puhastumisele kaasa. Nädal hiljem kontrollis käies öeldi, et emakas on puhas. Andsin organismile mõnda aega puhkust, enne kui uuesti proovima hakkasin. Esimene kuu – päevad. Teine kuu – jälle päevad. Ja nii muudkui edasi. Veebruaris mõtlesin, et mida ma ootan ja loodan, niikuinii tulevad ju jälle päevad… Võtsin vabalt. Kui muidu lootsin iga kuu, et päevad ei hakkaks, siis nüüd ootasin vastupidist. Tahtsin märtsis rasestumisele senisest veel rohkem panustama hakata ja seega ootasin päevi. Tundsin niikuinii, et veebruaris ei õnnestunud, kuna ma midagi erilist selleks ei teinud. Märkisin igal hommikul äppi oma basaaltemperatuuri ja lugesin järelejäänud päevi menstr. alguseni. Kahtlus tekkis, kui mõned päevad enne päevi basaal ikka kõrgel püsis. Ja kui muidu muutus enne päevi tupp kuivaks, siis nüüd oli kogu aeg “märg”. Katsusin igal hommikul ärgates järgi ???? Kibelesin juba testi tegema, aga mõtlesin, et ootan ikka oletatava päevade alguse ära. Üks päev enne päevi ei pidanud närv vastu, tegin testi. Teine triibuke ilmus suht kohe. Oli küll heledavõitu, aga siiski. Täiel rinnal rõõmustada ei julgenud, sest eelmine kord oli ju ka hele triip… Kannatasin veel nädala, tegin uue testi ja teine triip oli tume ???? Juhhei juhhei, olingi rase. Mõned päevad rõõmu, siis hakkas hirm. Äkki on midagi valesti, äkki süda ei löö, äkki, äkki, äkki… Lõpuks sain arstile, kes näitas UHs, et näe, südameke lööb ???? Olin jälle eufoorias. Nädal aega rõõmu ja siis hakkas uuesti hirm, et aga mis siis kui juhtub midagi, millest mina ise aru ei saa, käin õnneliku rasedana ringi, aga samas loote süda enam ei löö. Doppleriga ju veel kuulata ei saa, liigutusi ju ka veel ei tunne… Samuti ei tundnud ma mingeid emakavenimise valusid. Miks, miks, MIKS??? See ooteaeg arstini oli jube. Kui arstile sain, siis süda lõi endiselt, käte-jalgadega siputas ka, kõik oli endiselt kõige paremas korras ???? Sain saatekirja KV uuringule. Nädala pärast lähen sinna, aga juba mõtlen, et äkki on KV uuringus midagi valesti, avastatakse midagi kohutavat… Need arstid on tavaliselt kulm kortsus näoga ka kui UH teevad. Selle ajaga kui arst vaikides ekraani vahib, jõuan mina ju miljon muremõtet mõelda. Appi, ma nii kardan sinna minna, päriselt!!! ???? Loodan, siiski et kõik on OK ja need rasedahirmud on põhjuseta…
Kui tagantjärgi mõelda, siis olin ma enamvähem samal ajal, kui pidi olema viljastumine, hirmus tundeline. Nutsin mitu päeva põhjuseta. Ei saanud isegi aru, kust see tuleb. Aga tol korral ei osanud veel midagi kahtlustada ka, sest veebruar ei olnud ju see kuu, mil ma rasestumist üldse oodanud oleks ????
Mõne sõna asemel sai nüüd väga pikk jutt, sorrrriii ????
H.N.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ajasime triipe taga nõks üle pooleteise aasta. Esimesed üksikute triipudega testid erilisi emotsioone ei tekitanud, aga mida aeg edasi, seda nukram ja pisaraterohkem oli päevade algamine (testimise jätsin pärast paari korda ära). Kogesin ka kaht fantoomrasedust, kus rinnad olid väga hellad, süda igal autosõidul niinii paha, meeletu väsimus. Kui olime juba aasta tulutult proovinud, seadsime sammud viljatuskliinikusse, kus saime karmi diagnoosi: mees on viljatu. See periood oli väga karm aeg meie mõlema jaoks. Minul oli sellejärgselt eriti raske midagi positiivset siin elus leida.
Niisiis ei hellitanud lootusi ka siis kui minu väga korrapärane tsükkel seekord alt vedas ja menstruatsioon õigel ajal ei alanud. Lükkasin testi tegemist mitu päeva edasi, sest ei tahtnud jälle lootusi üles kruvida ja seejärel pettuda. Tundlikud rinnad olid mul eelmistel kordadelgi tunda andnud ja autosõidul iiveldus samuti. Ainuke vahe oli see, et seekord oli triipe kaks, õnnepisaraid hulganisti rohkem 🙂
Tänaseks 15+1 ja iiveldus pole siiani kadunud 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis mehel oli vale diagnoos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ajasime triipe taga nõks üle pooleteise aasta. Esimesed üksikute triipudega testid erilisi emotsioone ei tekitanud, aga mida aeg edasi, seda nukram ja pisaraterohkem oli päevade algamine (testimise jätsin pärast paari korda ära). Kogesin ka kaht fantoomrasedust, kus rinnad olid väga hellad, süda igal autosõidul niinii paha, meeletu väsimus. Kui olime juba aasta tulutult proovinud, seadsime sammud viljatuskliinikusse, kus saime karmi diagnoosi: mees on viljatu. See periood oli väga karm aeg meie mõlema jaoks. Minul oli sellejärgselt eriti raske midagi positiivset siin elus leida.

Niisiis ei hellitanud lootusi ka siis kui minu väga korrapärane tsükkel seekord alt vedas ja menstruatsioon õigel ajal ei alanud. Lükkasin testi tegemist mitu päeva edasi, sest ei tahtnud jälle lootusi üles kruvida ja seejärel pettuda. Tundlikud rinnad olid mul eelmistel kordadelgi tunda andnud ja autosõidul iiveldus samuti. Ainuke vahe oli see, et seekord oli triipe kaks, õnnepisaraid hulganisti rohkem ????

Tänaseks 15+1 ja iiveldus pole siiani kadunud ????

Nii rõõm teie pärast, et siiski õnnestus rasestuda! 🙂 Milline viljatus täpsemalt mehel diagnoositi (täiesti elujõuetud spermatosoidid või madala liikuvusega spermatosoidid v midagi kolmandat)? Kas mees sai ka ravi ja kui sai, siis täpsemalt millist ja kui kaua?

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 09:37; 18.04 15:52; 20.04 13:11; 23.04 11:59; 02.05 09:54; 03.05 08:57; 31.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei triibulised kes juba tuttavad triibuliste aegadest ja muidugi kõik teised ka????

Mina veel püüdjates figureerin, aga nii tore on, et ühine koht olemas on kus muljetada????

Mina andsin mõtte selliseks grupiks , keegi tegi teoks!Kiitus Sulle! ????

Mõned siin olijad on kursis minu looga. Aga lühidalt, 5 kuud tagasi avastati, et rasedus oli enakaväline. Olime triipe püüdnud 1,9 aastat. Õnn jäi üürikeseks.

Rasedus läks koos munajuhaga. Plaaniliselt. Kuna minuga oli kõik ok, tundsin ennast normaalse rasedana. Kuniks avastati… rasedust oli siis juba 6+6 nd.

Meil Dreamiga oli sama sùnnitähtaeg.. oeh elu on vahel nii kuradima ebaõiglane, eks?????

Triipe hakkasin uuesti püüdma juba detsembris. Ehk jookseb 5 kuu püüdmist.

Kui siin on triibulisi, kellel üks munajuha, kui ruttu uuesti rasestusite? Teine munajuha kontrolliti kontrastsinega. Kõik puhas ja korras.

Dream kui madal sinu proge oli?

Vaatasin just kalendrist, et mul mõõdeti 7+nädalal ja vahemik pidavat olema 8-480, minul oli 26. Öeldi, et normipiires, aga ikkagi madalavõitu. Kuna mul oli ka määrimine, kirjutati proget lisaks. Hiljem, peale tehtud uuringuid ja lapse kaotust, on arstid öelnud, et kuna mul varem pole sellist veritsemist olnud, tähendas määrimine hoopis seda, et keha üritas ebatervet embrüot välja heita. Tavaliselt see juhtubki kohe alguses, rasedus katkeb, mul aga pidas laps kauem vastu ja keha hoidis ka teda kinni, kuniks siis saime kurvad uudised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina olen triibupüüdja ja soovin triibulistelt vooluse kohta infot:

1. Mitmendal DPO-l said triibu-uudised?

2. Kas triibu-uudise päeval oli voolus erinev, kui tavapäraselt sellel tsüklipäeval?

3. Milline oli triibu-uudise päeval vooluse: a) kogus, b) struktuur, c) värvus, d) lõhn?

Vabandan ette, kui küsimused on liiga detailsed :D, aga iga infokild on abiks ????

Aktivist triibupüüdja

Hei!

Triibud sain 9DPO (OV tehtud kindlaks digit. OV testiga + rasedus on hiljem päevapealt vastanud suurusele). Ausalt- ma ei märganud üldse mingit muutust vooluses. Ei OV ajal, ei enne, ei pärast. Ma isegi muretsesin, kas ma üldse rasestun, kui mul seda kuulsat “viljakat voolust ei ole”.

No sama siin. Mul tavaliselt ikka on märgata vooluse muutust ja ka muid ov tunnuseid, aga seekord polnud mitte midagi. Pms valud, pakitsus, raskustunne-vot kõik need viitasid, et peaks nagu pp hakkama. Tagantjärgi mõeldes, oli üks asi küll, mis viitas sellele, et miskit toimub
Nimelt on mul raseduste algul alati seen välja löönud. Nii oli see ka nt sügisese rasedusega. Seekord, täiesti lambist, lõi see välja kuskil seal ov v pesastumise paiku. Kunagi on mulle arst öelnud, et see on raseduse ajal väga levinud asi, et immuunsus langeb ja seen hakkab vohama. Ja nüüd, kui see jälle juhtus, võib küll mingil määral tunnuseks pidada, et miskit oli käsil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei triibulised kes juba tuttavad triibuliste aegadest ja muidugi kõik teised ka????

Mina veel püüdjates figureerin, aga nii tore on, et ühine koht olemas on kus muljetada????

Mina andsin mõtte selliseks grupiks , keegi tegi teoks!Kiitus Sulle! ????

Mõned siin olijad on kursis minu looga. Aga lühidalt, 5 kuud tagasi avastati, et rasedus oli enakaväline. Olime triipe püüdnud 1,9 aastat. Õnn jäi üürikeseks.

Rasedus läks koos munajuhaga. Plaaniliselt. Kuna minuga oli kõik ok, tundsin ennast normaalse rasedana. Kuniks avastati… rasedust oli siis juba 6+6 nd.

Meil Dreamiga oli sama sùnnitähtaeg.. oeh elu on vahel nii kuradima ebaõiglane, eks?????

Triipe hakkasin uuesti püüdma juba detsembris. Ehk jookseb 5 kuu püüdmist.

Kui siin on triibulisi, kellel üks munajuha, kui ruttu uuesti rasestusite? Teine munajuha kontrolliti kontrastsinega. Kõik puhas ja korras.

Dream kui madal sinu proge oli?

Vaatasin just kalendrist, et mul mõõdeti 7+nädalal ja vahemik pidavat olema 8-480, minul oli 26. Öeldi, et normipiires, aga ikkagi madalavõitu. Kuna mul oli ka määrimine, kirjutati proget lisaks. Hiljem, peale tehtud uuringuid ja lapse kaotust, on arstid öelnud, et kuna mul varem pole sellist veritsemist olnud, tähendas määrimine hoopis seda, et keha üritas ebatervet embrüot välja heita. Tavaliselt see juhtubki kohe alguses, rasedus katkeb, mul aga pidas laps kauem vastu ja keha hoidis ka teda kinni, kuniks siis saime kurvad uudised.

Njh, selle proge järgi ei saa miskit aimata. See rasedus sjal, siis on proge kõrgem. Aga sinul ja madalapoolne.
Minul oli 2 tsüklipäeval 1,93, selles faasis ok.
Egas midagi loodame ja ootame, eks need triibud tulevad ka. Proovid korras. Täna suhtlesin arstiga, et pole põhjust küll muretseda. Kui ei ole augustiks rasestunud, siis uuesti tema juurde. No loodame, et enne triibud saan????????
Sel tsüklil ootusi väga üles ei kruti, ( panustatud sai korralikult????) muidu kukkumine valus või/siis üllatus magusam????
Hetkel DPO8
Natuke teisiti tunnen ennast tahes tahtmata/ mitte mõtlemata. Aga see pole näitaja. Eelnevalt hullemini tunda andnud peale ov jne jne nii, et vähe pole????
Päev korraga????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vooluse koha pealt, siis mina ei märganud ka midagi ebatavalist. Pigem võiks arvata, et isegi kui oleks olnud, siis ma ise lihtsalt ei keskendunud keha märkidele nii põhjalikult. Samas mingil etapil raseduse alguses lahmas küll korralikult. Oli ka suuremaid venivaid klimpe. Aga sellist asja, et vetsu minnes kõik püksid täis ja paberi küljes ripub (tmi, vabandust), nägin ma küll esimest korda elus just raseduse alguses. Aga ma arvan, et see periood jäi pigem 8+ nädala paiku.
Aga nagu ma ise ennist mainisin ja ka keegi rääkis, siis tõesti raseduse alguses on tunne täpselt nagu päevad hakkaksid kohe-kohe. Ma tavaliselt tundsin päevade alguse nii umbes max 1 päev ette, teinekord ka kõigest mõni tund varem. Reeglina see ei valetanud. Aga rasestumise kuul oli samasugune tunne konkreetselt nädala enne, kui sain positiivse testi. Endal oli nii ebamugav tunne, sest olin iga kord vetsu minnes valmis tampoonid kapist haarama. Samas kui enda tsüklihäirete ajal ei toimunud ükski kuu mitte midagi. Ei krampe, ei valusid, ei midagi.

Minul näiteks selgus naistearstil, et mul on mingisugune infektsioon ning raseduse alguses tuli kohe võtta AB. Üllatav oli selle juures just see, et tavaliselt teevad sellised probleemid rasestumise keerulisemaks + minu ebaregulaarne tsükkel ning lisaks sellele on suurem oht katkemisele. Õnneks ma ise võtsin katkemise ohtu uskumatult rahulikult ning elasin ohtliku perioodi üle. Praegu tagasi mõeldes, siis ma ei mõelnudki niivõrd sellele, et midagi võib halvasti minna, vaid olin lihtsalt siiralt üllatunud, et rasedus üldse tuli. No tõesti tundus minu jaoks nii ebasobiv kombinatsioon asjadest millega rasestuda. Ise elasin veel tublidele triibupüüdjatele kaasa, kes järgisid kõike eeskujulikult ning endal kuklas ikka ja jälle mõte, kui palju peavad ikka paarid vaeva nägema selleks, et beebid nende juurde tuleksid. Lihtsalt suure austusega jälgisin ning elasin kaasa 🙂

P.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 17:40; 19.04 00:54; 20.04 19:44; 23.04 20:58; 24.04 22:06; 28.05 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kas teil peale ov muutub alt nagu reaalselt kuivaks?? On teistmoodi olnud , kui olete triibud saanud? Minul voolus lappab jätkuvalt, selline valge kreemine.minul DPO9

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper, küsimus sulle. Käisid enne rasedust usinasti trennis. Kas triibud saades oled seda muutnud? Ma ei tea muidugi, mis trenni sa tegid, sest kõikide alade puhul ei pea trenni ära jätma või vähendama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper, küsimus sulle. Käisid enne rasedust usinasti trennis. Kas triibud saades oled seda muutnud? Ma ei tea muidugi, mis trenni sa tegid, sest kõikide alade puhul ei pea trenni ära jätma või vähendama.

See huvitab mind ka????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli raseduse osas esimene märk, et bussis ratta kohal istudes vibreerimisest hakkas halb. Koheselt meenus, et rasedana eelmine kord ei talunud mingit raputamist. Ostsin testi ja tuli õrn triip. Umbes samal ajal ka tuli roosakas voolus kaks päeva, imeväheke. Veretest kinnitas. Ootan nüüd esimest arstiaega, sellepärast ei taha FB grupis ega mujalgi veel sõna suurt võtta. Hea, et siin teema tehti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka tagasihoidlik küsimus. Kas siin on ka ülekaalus rasedaid või triibupüüdjaid? Vabandan kui kohatu küsimus, aga endal on see mure ja üritan küll tervislikult toituda-liikuda kuid hetkel lööb väike hirm sisse, et kui peaks rasedaks jääma siis on vist ka sünnitus raskem ???? ja siis olen mõelnud, et äkki ei peaks tegelema triibupüüdmisega vaid kaalulangetusega.
Kuidas teistel, kas keegi on minu olukorras?
Väga vabandan, kui minu küsimus on kuidagi kohatu. Mul on lihtsalt mure ja hirm selle teema üle. Ehk mõistate ja loodan mõistvale suhtumisele ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 19:28; 17.04 07:54; 20.04 11:00; 20.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul üks töökaaslane on ülekaalus, kes ka üritab rasestuda, aga temale oli arst öelnud küll, et peaks kaalu langetama. Jah tal on ülekaalu korralikult, me ei räägi siin 5-10 kg , vaid tunduvalt rohkem. Ma enda arvates, kui vaatan teda, siis taban end mõttelt, kui veel rase oleks, mis kaal siis oleks. Ja seda raskem on seda hiljrm alla saada, kui rasedusega lisandub ka näiteks ca 20 kg . ???? oleks raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna pikka kasvu ja kaal väheke üle saja. Teagi nüüd.. ???? Ma loomulikult nõustun, et peaks enne kaaluga tegelema.

Kui siin on veel keegi ülekaalus, ootan veel kaasarääkijaid. Kas peaks rasestumismõtte maha suruma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 19:28; 17.04 07:54; 20.04 11:00; 20.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake- kaal on lihtsalt nr. Kysimus on selles, milline on keha koostis- palju on lihaseid, mis on rasvaprotsent, kui tihedad on luud jne. Lisaks ka kehakuju- kuhu on yleliigne rasv kogunenud. Sama pikkuse ja kaaluga inimesed võivad pealtnäha väga erinevas vormis olla. Sellele lisanduvad tervisenäitad kasvõi lihtsa veretestiga ja yleyldine vitaalsus- elujõud-energia.

Kergema kaaluga võib olla palju põduram kui yks tugev ja energiline trullakas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin enne 97-98 kg, 170 pikk.
Pikalt sai üritatud, käidud arsti vahet jne andsin lõpuks alla. Võtsin kaalust alla – 20 kg ja loobusin mõttest, et jään jne,kuna nägin et ka kaalulangus ei mõiganud. Lõpuks vahetasin arsti ja õnnestus kohe 🙂
Aa 21+3 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 19:49; 20.04 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Küsimus Vaprale. Mainisid triibupüüdjates, et saad mingi päev mehe testide tulemused ja pakkusid, et võid neid jagada, kui keegi soovib. Mind huvitab, et mis need tulemused näitasid? Huvitab just seetõttu, et kui ma õigesti mäletan, et tegite enne koduse viljakustesti mehele ja see näitas madalat viljakust – kas oli nii? Vaatamata sellele õnnestus rasestuda, see on nii hea uudis. Aga huvitav oleks teada, et mis need arstide poolt kinnitatud tulemused olid.

Triibupüüdja Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 09:37; 18.04 15:52; 20.04 13:11; 23.04 11:59; 02.05 09:54; 03.05 08:57; 31.07 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapper, küsimus sulle. Käisid enne rasedust usinasti trennis. Kas triibud saades oled seda muutnud? Ma ei tea muidugi, mis trenni sa tegid, sest kõikide alade puhul ei pea trenni ära jätma või vähendama.

Hei! Käisin jõusaalis ja tegin cardiot (intervalltreening). See tegevus on nüüd minevik, sest mul on rasedusega tekkinud nõrkus. Isegi koeraga jalutamine või poes käimine võtab jõuetuks. Selline “siil udus” olemine on, aelengi nüüd põhiliselt voodis teleka ees ja magan 9-10 tundi. Iga päev mõtlen, et homme hakkan virgaks ja lükkan vajalikke tegemisi homsesse edasi. Ka sauna ei talu, nõrkus süveneb. Samuti kardan hirmsasti, et rasedus katkeb või teen endale liiga ning alateadlikult väldin igasugust pingutust. Tean, et see ei ole normaalne mõtteviis. Mida laisem olen, seda laisemaks lähen ja 2 kg on juba tühjast juures.

Mul ei ole ka ühtegi põhjust eeldada, et midagi on halvasti peale selle, et olen nii palju lugenud katkemistest ja peetumistest ning oma vanuse pärast kardan ka. Mu hirmud on täiesti irratsionaalsed.

Samas täna peale koeraga jalutamist oli voolus paberiga pühkides korra beežikas…ja jälle vedelen voodis, googeldan ning muretsen. Oeh 😀

Õnneks saan ülehomme ämmaka juurde. Lasen ennast igati uurida ja loodan, et kohanen ja rahunen maha ning hakkan lõpuks rasedust nautima ja lõpetan asjatu muretsemise 🙂

Vapper(41) 5+1

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.04 13:25; 20.04 13:33; 27.04 22:33; 29.04 09:00; 29.04 11:36; 15.05 08:45; 15.05 10:53; 26.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 126 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.