Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Teema: Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

Postitas:

Juulis oli peetumine. Nüüd 2kuud püüdnud triipe, kuid tulemusi pole. Vanus 41, varasemalt lapsi pole. Muretsen, et kas üldse saangi kunagi emaks.
S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka siia üle ????
1. Kaua läks aega, et triibud saada?
8 kuud
2. Mis DPO päeval testisid?
Kuna pidime triibupüüdmisest pausi tegema minu töö vahetamise tõttu, siis septembris ei jälginud midagi, aga ei kasutanud ka ennetavaid meetmeid. CD28 õhtul sain õrna triibu, CD29 hommikul kinnitasin tulemust.
3. Millised olid esimesed tunnused (kui veidrad nad ka poleks :D)
-Rinnad olid ootamatult tundlikud
-Vee isu koguaeg
-Voolus ei “kuivanud” ära
-Kõhus pakitses
-vetsus käimine tihenes meeletult

4. Kas triibu-uudise päeval oli voolus erinev, kui tavapäraselt sellel tsüklipäeval?
Jah, tavaliselt muutub voolus kuivaks ja tükiliseks, kuid jäi sellisest pehmeks ning seda oli pigem palju ???? Siiani on????

Äpp ütleb, et täna olen 6+0, selle järgi ämmaemanda visiit 7+1. Nii raske on oodata, tahaks kinnitust, et kõik on hàsti.
Lisaks muretsen, kuna mul on kahesarveline emakas ja olen pigem õudusjutte selle kohta kuulnud :/ kellegil siin kogemust?

Tänaseks muidu väga palju tunnuseid ei ole – kõht ei taha koostööd teha, hommikune autosõit ajab südame pahaks, rinnad on endiselt tundlikud ja ühedki rinnahoidjad enam neid paigal ei hoia ????…ja rohkem vist polegi midagi ????

Roosa Elevant

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Woohooo, palju õnne ALL ja Roosa Elevant!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoo, ALL palju-palju õnne! 🙂 See on ikka ülilahe, et järgmised triibud võrreldes eelmistega nii ruttu tulid. See annab mulle ka natuke lootust, et äkki teist korda oleks veidi lihtsam rasedaks jääda. Ma olen hetkel kolmekuusega kodus ja veel uuesti triipe pole tahtnud/julgenud püüdma hakata. Teist last tahame kindlasti veel saada ja ilmselt kevade poole hakkame selles suunas tegutsema ka. Päevad pole veel alanud ja enesetunne pole ka veel selline, et suudaks kohe jälle rase olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, aitäh õnnesoovide eest!

mesinäpp, aitäh!
Me mehega olime nõus juba peale sünnitust uuele ringile minema. 😀 Laps oli 5-kuu vanune, kui päevad hakkasid ja peale seda hakkasin aktiivselt OVd jahtima. Eks mõni kuu oli pettumust küll, aga võtsin realistlikult ja mõtlesin, et vara veel.
Vahel oli loobumisetunne küll. Ma viimadel ajal rääkisin mehega IVFist, et peaks uue aja omale panema selle aasta lõpuks või uue alguseks, oleks olnud nii öelda ideaalne aeg rasedaks jääda, aga läks aga nii et jäin täitsa ise. 🙂
Tundub, et sünnitus tegi keha korda ja loodan, et teil kaasvõitlejatel juhtub sama. Kuid kui ei, siis IVF on ikka tänuväärt asi.
Ja nii tore ikka, et sul nii pisikene kodus on. Naudi sajaga seda beebiiga!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstatan teema taas ettepoole. 🙂

Käin aeg-ajalt ikka siin Perekoolis pilku peal hoidmas, kuidas tuttavatel nimedel läheb. Mõnedest olen teadlik, kuid enamik on täitsa ära kadunud (ilmselt nunnutate oma pisikesi kodus tänaseks! 🙂 ). Kui keegi teist satub nägema seda postitust, siis andke teada, kuidas teil läinud on 😛

Kõigi teiste hulgas huvitab mind eriti Vapper – pidid hakkama uusi triipe jahtima, kas see aeg käes või veel ootad või juba ka need uued triibud käes? :O 🙂

Ootaksin kõigilt teilt selle teema osalistelt väikest tagasisidet, kes vähegi vastata viitsivad 😛

Minul endal algas tänasega viimane tsükkel, mil veel omal käel püüame rasestuda, sealt edasi uuest tsüklist läheb käiku IUI (ilma ravimiteta). Küll aga ootab mind uuel nädalal ees veel kontrastaine uuring, seega panen kogu oma lootuse sellele, et uuringu käigus tehakse mehe tegelinskitele tee nii puhtaks ette, et lihtsalt ebaõnnestumine pole võimalik ja saan nii umbes nelja nädala pärast lõpuks oma kaua-kaua oodatud (kolmas aasta jookseb) triibud kätte.

Tervitan Teid kõiki palavalt!

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibulised ja triibupüüdjad jutustama :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.