Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdja nipid/ vanarahvatarkus?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Triibupüüdja nipid/ vanarahvatarkus?

Postitas:

Tere!

Olen aastaid püüdnud rasestuda. Nüüd on käimas juba mõned kuud ov stimulatsioon aga siiani pole õnnestunud, kuigi positiivsed testid olen saanud.

Mida te teinud olete, mis ka vbl on lõpuks aidanud?
Toidulisandid, kortslehetee? Vitamiinid? Asendid? Libestid? Mida veel?

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 01:04; 01.05 01:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ilma suuseksita. Ausalt. Mul on samuti olnud raske rasestuda, käisin viljatusravis. Aga õnnestunud on need korrad, kui oleme lihtsalt seksinud, ilma sülje ja suuseksita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik müstilised vahendid said ära proovitud- ei aidanud. Aitas arsti vahetamine ja ureaplasma väljaravimine.
Abi võib olla ka mehe arstile saatmisest (praeguses olukorras on see aga suht lootusetu ettevõtmine).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punase maca pulber. Mul olid päevad korra poole aasta jooksul ning ovulatsiooni ammugi mitte ja selle võtmisega muutusid päevad regulaarsemaks, tekkis ovulatsioon ja jäin rasedaks. Selle mõjuma hakkamine võttis aega paar kuud ja selle maitse oli väga jube, aga see oli seda väärt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Ma olen ka aastaid püüdnud last saada ja ka IUI ja IVF-iga, kuid kõik asjatult. Lasin teha vereproovi ja hormoonide testi. Sealt selgus, et minu kaltsiumi imendumine ei olnud kõige parem, pluss suguhormoon oli madal. Googledades leidsin nii mõnedki toidulisandid mida hakkasin tarbima.Samuti krõbistasin eelnimetatud Maca kapsleid päris mitu karbitäit.Käisin paar kuud nõelravis.Lõpuks muutsin mõttemeeli ja unustasin kogu selle triibupüüdmise, keskendusin hoopis muule. Ma ei tea tegelikult mis aitas. Nüüdseks olen rase…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise joon see kuu esimest korda kortslehe teed. Ei tea, kas sellest pigem kahju või kasu aga proovin. Lugesin kuskilt, et kui limaskesta paksusega probleeme pole siis muutub lima liiga paksuks ja siis on jälle halb, sest sperma ei suuda läbi tungida. Pole küll öeldud, et limaskestaga probleeme oleks aga siiani on rasedused ka varakult katkenud. Proovin mõne kuu ja kui ei aita siis lõpetan ära. Mitmendal tsükli päeval sellega pausi pidama peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 01:04; 01.05 01:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mungapipar aitab korrigeerida menstruatsiooni ning näib olevat asjad elus sedasi, et kui last ellu ei planeeri, siis hopsti kohal ta ongi ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine iga päev vähemalt tsükli 7.-25. päeval.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüdsin 4.5 aastat seletamatu viljatusega ja hetkel olen 5+ nädalat rase, jäin ise. Mis ma muutsin viimase rasestumisele eelneva kolme kuu jooksul (nii kaua võtab aega munaraku kvaliteedi muutmiseks), siis hakkasin Nõgel superrauda võtma 3-4 kuud tagasi, kuna mul on vererohked päevad ja seetõttu raud peale päevi alla normi ja ütleme, et pool tsüklit lähebki taastamisele ja see suht surnud ring niimoodi. Ja viimased kuskil kolm kuud jõin vaarikalehe teed, see peaks hormoone timmima ja emaka limaskesta pesastumiseks ette valmistama. Ma ei usu, et see eriliselt aitas, aga tegin ka loodusliku EPA ja DHA toidulisandi kuuri läbi äsja enne rasestumist.

Miks ma aga kirjutan põhiliselt, siis õde andis just teada, et sai just teada, et on rase 4+ nädalat, nad olid küll alla aasta püüdnud, aga siiski. Ja ka tema hakkas kuu tagasi NÕGEL superrauda kasutama. Kuna kui ma vahepeal uurisin selle teema kohta, siis on palju uuringuid mis viitavad rauapuuduse/madala rautaseme ja viljatuse seosele. Minul nt mu toitumise põhjal rauapuudust ei tohiks olla ja mingeid sümptomeid ka ei ole kunagi olnud sellele, aga tuli vereproovide käigus välja, et ikkagi väike on ja viljatusraviuuringute käigus oli arst kindel, et asi on mu vererohkes menstruatsioonis, millele kusjuures ühtegi põhjust ei leitud ka operatsioonide käigus. Seega ei tea kas just see rauataseme tõstmine aitas või mis, aga mina olen praegu rase ja mu õde samuti ning vahetult peale raualisandiga alustamist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdja nipid/ vanarahvatarkus?