Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, akne ja PCO(S)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Triibupüüdjad, akne ja PCO(S)

Postitas:

Kas triibupüüdjate seas kellel on PCO/PCOS on mingeid asjalikke kogemusi ja soovitusi akne kontrolli all hoidmise osas? Pillide järel on akne tagasi ja tundub, et mitte midagi ei aita. Kasutan skinoreni ja haava peale olen pannud duaci, aga triibupüüdmisega seoses tuleks neid kahte vist vältida? Mitte et need ka oluliselt paremaks midagi teeks.

X.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näiteks enne triibupüüdmist aitas Roccutane kuur (enam suuri põletikulisi punane ei tulnud), võib-olla sul sellest rohkem abi kui teistest asjadest.
Nüüd ikka vahepeal tulevad punnid, aga vähe, raseduse ajal oli üldse nahk korras. Kui punnid on, siis kasutan tsinksalvi.
Võib-olla triipudega lööb naha korda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitasid The Ordinary tooted:

https://theordinary.deciem.com/product/rdn-aha-30pct-bha-2pct-peeling-solution-30ml?redir=1&ccvis=1

https://theordinary.deciem.com/product/rdn-glycolic-acid-7pct-toning-solution-240ml?redir=1

https://theordinary.deciem.com/product/rdn-niacinamide-10pct-zinc-1pct-30ml?redir=1

 

Rasedusega läks nahk tõesti paremaks, aga mine tea, kaua nende triipudega aega läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti näonahaga probleeme ja võtsin pille sibilla plus .

Nüüd kuna püüan triipe siis ….nägu kohutav + mask töö tõttu 8h päevas  ja 5p nädalas

Ainuke mis tõesti mul aidanud viimasel ajal on pesen nägu intiimpesugeeliga ja punnidele sudocrem. Nii hommikul kui õhtul!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle aitas asja kontrolli alla saada nahaarsti poolt soovitatud La Roche Posay tooted ja vähem jama sisse süüa aitab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kőige parem ravi on hormoonide kordasaamine, aga see toimub vast alles raseduse ja sünnituse järel. Kõik siin soovitatud firmad ja hooldusvahendid on head, peab leidma omale sobivaimad asjad.

Intiimpesuvahtu olen ka ise pikalt näohoolduseks kasutanud, on õrn ja ei kuivata. Aga kõik pealemäärimised ei mõjuta põhipõhjust- hormonaalne akne on see ikkagi. Kahjuks nii on, niiet ega ma muud ravi kui sünnitus ei oska pakkuda- mul aitas alatiseks, mõnel võib horm.tasakaalutus taastuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akne põhjuseks on sageli piimavalgu ehk kaseiini talumatus. See tähendab, et loobuda tuleb kõigist lehmapiima sisaldavatest toodetest. Kui see on akne põhjuseks peaksid vistrikud olema kadunud kolmandaks või neljandaks nädalaks pärast piima sisaldavate toodete menüüst välja jätmist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, akne ja PCO(S)