Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

LÜHENDID

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda 1DPO-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 1DPO.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla 4-10DPO, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest 7-8DPO (pigem 8DPO), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui 10DPO, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

hCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest hCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too hCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks hCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Alates hCG väärtusest 1200 hakkab kahekordistumine aeglustuma. Alates hCG väärtusest 6000 võib kahekordistumine võtta aega juba neli päeva. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub hCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

Kõik liitujad võiks ennast tutvustada ka, siis lihtsam järge ajada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, et polnud veel teemat tehtud, võtan esimesena ritta. 🙂

1. Triipe püüdnud alates september 2020

2. Esimene laps

3. 27 a.

Kas kellegil on ovitrellega kogemust? Pole hetkel vist mõttekaaslasi endale leidnud, hirm veidike nahas, sest lootsin, et peale neid analüüse ja nn. “vea” leidmist duphastoni foonil õnnestub.
Kas kellegil on OV aeg muutunud või on olnud alati kindlal ajal? Mul varem oli CD 14-15, nüüd 12-13 positiivne OV test.

Triibulist aprilli!????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Tulen ka teie sekka.

Vanused 32/32

Minul eelmisest suhtest kasvamas kohe 10 aastaseks saav tütar. Nüüd üritame ka ühist last perre tuua.

Alustasime siis triibupüüdmisega detsembrist 2021. OV teste pole teinud ja toimetame nagu ikka siis kui võimalus on.  Siia maani pole veel õnnestunud kuid kuna tütrega püüdsin ka triipe 5 kuud siis praegu veel nii väga ei põe ????

Hetkel siis CD 29.  Ehk siis täna oleksid pidanud hakkama päevad, aga no kella keerati ju vahepeal, et vb selle tõttu ka pole veel hakanud. ????

Aga loodame parimat ja soovin ka teile lähiajal paremaid uudiseid ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Võtan ka taas ritta 🙂

1. Oleme triipe püüdnud tegelikult juba kevadest 2020. Sügisel 2020 õnnestus ka rasedaks jääda, kuid see katkes umbes 6. nädalal. Sealt maalt rohkem pole õnnestunud.

2. Soovime esimest last.

3. Vanused on 30 tuuri.

Täna peaks olema cd 24, aga noh, päeval määris korra. Seega arvan, et homme algavad ikka päevad ja võin tänase hoopis cd 1 lugeda. Tõtt-öelda olin ikka väga üllatunud, sest viimasel ajal on tsüklid ikka vähemalt 26 päeva kanti jäänud. Seekord siis ainult 23… Kahju, sest sellel tsüklil tundsin end ikka eriti kummaliselt ja lootused olid kõrged. Eks see kõik hakkab juba ka vaimset tervist natuke rikkuma ja see igakuine tsüklilõpu ootamine on juba nii raskeks kujunenud. Ilmselt paljud teist oskavad samastuda :’)

Ilusat triibulist kevadet meile kõigile! 🙂

J.K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei kõigile triibupüüdjatele! 🙂

Kolin minagi üle aprilli gruppi, kaks kuud olen triibupüüdjatega kaasa rääkinud.

Vanust mehega mõlemal 26

Üks aastane poiss on juba õde/venda ees ootamas. 🙂

Pillid jätsin ära detsembris ja sellest ajast saadik oleme tegutsenud soovitud eesmärgi nimel.

Hetkel on käsil DPO 8, või noh, kellaaega arvestades siis juba 9. 🙂 Sel kuul tunnen, et olime eriti tublid! ???? Varasemalt ov perioodil nii aktiivsed polegi olnud. Ilmselt seetõttu, et lootsin, et see kõik läheb kuidagi kergemini. 😀 Igal juhul tunne on hea. Püüan rasestumisele mitte väga palju mõelda, aga usun, et te paljud võite minuga nõustuda: võimatu on mitte mõelda. ???? Jääb siis vaid üle loota, et see stressitaset liiga kõrgeks ei aja.

Nüüd siis tunnustest ka. Erinevus eelnevate kuudega on see, et kui muidu alati peale ov-d paar päeva hiljem krambitama hakkab, siis see kuu jäi see täitsa ära. Nüüd väga harva justkui midagi tunnen alakõhus, aga raske öelda, kas pigem kujutan ette või tõesti miskit toimub. Aga viimastel päevadel üleüldiselt olen küll end imelikult tundnud: kohati natuke nagu pea käiks ringi, nõrk on olla, vahelduvad kuuma ja külma hood ja pidevalt on millegi isu, aga kui söön, siis pole ükski söök hea või meelejärgi. ????

Baby dust to you all! ????

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere jälle!

Eile kirjutasin et cd 29 ja ehk päevad hilinevad kella keeramise tõttu.( mul tsükkel alati väga täpne. Mõni üksik kord liigub päev, kaks.)

Täna siis hakkasidki ikkagi jälle ????

Cd 1 siis jälle. Uuel kuul uue hooga.

Edukat aprilli meile kõigile!????

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. C.

2. 28a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime teist last

Ja ongi juba aprill.. Paari kuu pärast on suvi, juhhuu ????

Täna siis cd26 ning Flo järgi 11dpo. Kuna ma oma targa peaga otsustasin testi 9dpo ära teha ja ei ole leidnud võimalust uut osta, siis rohkem testinud ei olegi. Ehk täna tekib võimalus ilma meheta poodi minna ???? ainus asi mis mind vaevab, on jõhkralt valusad rinnad, mis on alati enne päevi. Ja need korrad kui triibud olen saanud, siis pole rinnad kordagi valutanud, seega erilist usku sellesse kuusse pole. Kui uus tsükkel hakkab, siis alustan taas letrosooliga (iga päev võtan 3x metformiini ka juba 3kuud), teeme arstiga pidevama kontrolli ja kui õige aja ära tabame, siis ovitrelle ka. Detsembris ju õnnestus ovitrellega, ehk aitab nüüd ka ????

Soovin teile kiireid triipe! ❤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti rasedustestid näitama hakkavad? OV oli 22.03, päevad peaks hakkama 06.04, aga ma tunnen, et midagi on minus teistmoodi. Ma ei oska seda seletada, lihtsalt tunne on. Praegu on vara veel testi teha?

Pumps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti rasedustestid näitama hakkavad? OV oli 22.03, päevad peaks hakkama 06.04, aga ma tunnen, et midagi on minus teistmoodi. Ma ei oska seda seletada, lihtsalt tunne on. Praegu on vara veel testi teha?

Pumps

Üldjuhul enne 10DPO on rasedustesti raiskamine, tasuks mõned päevad veel oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti rasedustestid näitama hakkavad? OV oli 22.03, päevad peaks hakkama 06.04, aga ma tunnen, et midagi on minus teistmoodi. Ma ei oska seda seletada, lihtsalt tunne on. Praegu on vara veel testi teha?

Pumps

Üldjuhul enne 10DPO on rasedustesti raiskamine, tasuks mõned päevad veel oodata.

Mul oli ka flo järgi ov 22.3, täna 11dpo. Seega pumps, test juba võiks näidata küll ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu päevad peaksid samuti 06.04 hakkama (või siis pigem mitte hakkama ????), oleme ühes graafikus! 🙂 Ja tunnen samuti, et see kuu olemine kuidagi teistsugune. Plaanin testi teha esmaspäeval. 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka, sai ju siit grupist alustatud….

1. teretalv91

2. 31a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime esimest last

Alustasin jaanuar 2022 IVFi radadel ja see kuu peaks olema esimene külmaring (ehk siirdamine), täna on CD10 ja järgmine nädal saan targemaks mis ja millal. Mul on PCO tüüpi munasarjad, aga mul ovulatsioon toimub ise. Olen saanud kaks naturaalsel teel rasedust, mis olid biokeemilised ja kohe katkesid. Katkemiste põhjuse oleme ka vist leidnud analüüside teel, kuigi päris diagnoosi ei saa panna (sest mul pole olnud kolm katkemist vaid kaks), siis mul on antifosfolipiidsündroomi kahtlus. Veri on paks ja hakkan verevedeldajaid süstima ja see võib olla põhjus miks ma pole suutnud seni rasedust säilitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka, sai ju siit grupist alustatud….

1. teretalv91

2. 31a/mees 30a

3. alates september 2020

4. proovime esimest last

Alustasin jaanuar 2022 IVFi radadel ja see kuu peaks olema esimene külmaring (ehk siirdamine), täna on CD10 ja järgmine nädal saan targemaks mis ja millal. Mul on PCO tüüpi munasarjad, aga mul ovulatsioon toimub ise. Olen saanud kaks naturaalsel teel rasedust, mis olid biokeemilised ja kohe katkesid. Katkemiste põhjuse oleme ka vist leidnud analüüside teel, kuigi päris diagnoosi ei saa panna (sest mul pole olnud kolm katkemist vaid kaks), siis mul on antifosfolipiidsündroomi kahtlus. Veri on paks ja hakkan verevedeldajaid süstima ja see võib olla põhjus miks ma pole suutnud seni rasedust säilitada.

Hoian sulle pöidlaid! ❤

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonii, hea et eile testi osta ei jõudnud.. Täna cd27 ja vaikselt määrib. Kui nüüd päevad hakkavadki täna, siis nii lühikest tsüklit pole juba aastaid olnud, vaid 26p.. Ega midagi, vapralt uude tsüklisse ????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie proovime novembrist alates. Vahepeal 2 positiivset testi saanud kui positiivsus kadus mõlema puhul nädala pärast. Hetkel dpo3/4- hakkasid jälle need 2 pikka nädalat ????

KR22- kuidas sul läheb? Kas triip on kosunud? ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie proovime novembrist alates. Vahepeal 2 positiivset testi saanud kui positiivsus kadus mõlema puhul nädala pärast. Hetkel dpo3/4- hakkasid jälle need 2 pikka nädalat ????

KR22- kuidas sul läheb? Kas triip on kosunud? ????

/T. /

Kahjuks minul pole miskit teha enam vist… Eile hommikul oli testil 2 rasvast triipu veel  ja peale üleeilsest kahte korda ei määrinud enam  üldse aga… eile õhtul lõi väga tugev valu mulle alakõhtu ja vetsu minnes tuli suur tumepunane vereklomp. ???? Öösel hakkas veritsema juba… 

KR22

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh KR22, mul on nii kahju. 🙁 Hoidsin sulle pöidlaid küll ja täitsa mõtlesin su peale. Aga ju siis millegi pärast pidi nii minema…kuigi jah, ega see pole hea lohutus…jõudu ja rõõmu sulle, uuel kuul uue hooga! ????

Kuidagi nõme on nüüd hooplema hakata, aga mina siis plaanin homme testi teha ja tunne on päris hea. 🙂 Olemine hooooopis teistsugune kui eelnevatel tsüklitel ja lootused on kõrged. ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. A.

2. 31

3. Päris mitu kuud on vahele jäänud erinevatel põhjustel, aga sisuliselt alates september 2020.

4. Esimest last

Täna siis CD1 ja ülehomsest letrosooliga teisele katsele. Mulle kahjuks teistmoodi enesetunne triipe ei toonud. Nüüd on vist küll nii, et olen kõiki võimalikke raseduse tunnuseid ka PMSi ajal tundnud, ma ei kujuta väga ette, millega keha mind veel segadusse saaks ajada. Loomulikult tervislikum oleks nendele üldse mitte mõelda, aga kui nii kaua juba üritanud oled, siis ma ei kujuta ette, kuidas see võimalik oleks.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ju tegelikult need tunnused ongi väga sarnased, vahet tõesti raske teha. Ja selle ülemõtlemise koha pealt olen sinuga ka samas paadis! Mida rohkem mõelda, et seekord ma ei mõtle sellele nii, seda rohkem just mõtlema hakkad. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keha viskab mulle vist ikka korraliku vingerpussi ???? esimene kuu kui kasutan ov teste. Arvasin, et OV toimus CD 10-11 paiku. Ov testil oli 2 tugevamat triipu kuid mitte täis positiivset, kohal oli ka munavalge voolus. Eespoolt kirjutatud ka, et osadel ei lähegi test niii positiivseks. CD 12 oli test negatiivne.  CD 14 hakkas triip vaikselt tumenema ja täna CD 18 on test positiivne, kuid selle kohane voolus puudub jälle.????

Tsükkel on mul muidu olnud nagu kellavärk 28 päevane, eelmine kuu venis miskipärast 30 päevaseks.

Testid siin.

Homsest peaks siis vist Dpo1 olema? ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Naine 33/ Mees 30
  • Üritame saada esimest last
  • Varasemaid rasedusi pole olnud
  • Läbi tehtud 4 kuud Duphastoni kuuri 2021 kevadel. 2021 septembris oli laparoskoopia, novembrist 3 kuud Letrozole+Ovitrelle süsti+Duphastone peal. Ei olnud edukas.
  • Mees põhjalikel uuringutel käinud ja tulemused üle keskmise head.. öeldi, et probleem pole kindlasti temas. Uuringutel käis eelmise aasta juunis ja veel kord selle aasta jaanuaris.
  • Veebruar oli hormoonivaba.
  • Märtsis IVF lühike skeem – saadi 15 munarakku, tulemus 3 viljastunud 5-päevast mammukest. Siirdamine jäi ära hüperstimulatsiooni ohu tõttu.
  • Aprill: FET loomulikku tsüklisse

Hetkel käsil CD13 ja homme UH ning loodetavasti saan teada, kas olen piisavalt taastunud pärast hüperstimulatsiooni ohtu ning loodan häid uudiseid, et siirdamine toimub sel kuul millalgi.

Ja ilmselgelt loodame, et aprill on viimane kuu, kui jahime triipe.. IVF pole küll imerohi, kuid me ikka ja jälle loodame oma väikesele imele 🙂

Edu kõigile sel kuul!

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keha viskab mulle vist ikka korraliku vingerpussi ???? esimene kuu kui kasutan ov teste. Arvasin, et OV toimus CD 10-11 paiku. Ov testil oli 2 tugevamat triipu kuid mitte täis positiivset, kohal oli ka munavalge voolus. Eespoolt kirjutatud ka, et osadel ei lähegi test niii positiivseks. CD 12 oli test negatiivne. CD 14 hakkas triip vaikselt tumenema ja täna CD 18 on test positiivne, kuid selle kohane voolus puudub jälle.????

Tsükkel on mul muidu olnud nagu kellavärk 28 päevane, eelmine kuu venis miskipärast 30 päevaseks.

Testid siin.

Homsest peaks siis vist Dpo1 olema? ????

/T. /

Minu teadmiste kohaselt (ei pretendeeri absoluutsele tõele muidugi) oli vist võimalik, et ka ov test (see jutt käis siit mõned kuud tagasi läbi?) võib näidata rasedust. Seega mulle tundub, et sul pole homsest mitte dpo1 vaid äkki algav rasedus?

Sest ov-ga kaasneb munavalgevoolus. Testidelt kenasti näha, et cd 10-11 oli sul ilmselt ikkagi ov. Kui sul just pole eripära, et sul ühes tsüklis on 2 ov, mida ma hästi ei usu… Isegi kui see oli nii, siis täna sul cd18 koos uue ov tähendaks erakordselt pikka tsüklit eksole… Hmm.

Millal sul need päevad peaksid hakkama?

Kui arvestada, et sul oli ikkagi ov cd 10-11 siis täna peaks olema sul dpo 7-8? On inimesi kes saavad ka rasedustestile äärmiselt varakult õhkõrnad triibud ja ov test registreerib selle ov-ks. Miskine sarnane hormoon selle triibu sinna tekitab.

Igatahes su olukord on äärmiselt põnev ja tasub jälgida oma keha. Mingeid muid tunnuseid ka esineb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keha viskab mulle vist ikka korraliku vingerpussi ???? esimene kuu kui kasutan ov teste. Arvasin, et OV toimus CD 10-11 paiku. Ov testil oli 2 tugevamat triipu kuid mitte täis positiivset, kohal oli ka munavalge voolus. Eespoolt kirjutatud ka, et osadel ei lähegi test niii positiivseks. CD 12 oli test negatiivne. CD 14 hakkas triip vaikselt tumenema ja täna CD 18 on test positiivne, kuid selle kohane voolus puudub jälle.????

Tsükkel on mul muidu olnud nagu kellavärk 28 päevane, eelmine kuu venis miskipärast 30 päevaseks.

Testid siin.

Homsest peaks siis vist Dpo1 olema? ????

/T. /

Minu teadmiste kohaselt (ei pretendeeri absoluutsele tõele muidugi) oli vist võimalik, et ka ov test (see jutt käis siit mõned kuud tagasi läbi?) võib näidata rasedust. Seega mulle tundub, et sul pole homsest mitte dpo1 vaid äkki algav rasedus?

Sest ov-ga kaasneb munavalgevoolus. Testidelt kenasti näha, et cd 10-11 oli sul ilmselt ikkagi ov. Kui sul just pole eripära, et sul ühes tsüklis on 2 ov, mida ma hästi ei usu… Isegi kui see oli nii, siis täna sul cd18 koos uue ov tähendaks erakordselt pikka tsüklit eksole… Hmm.

Millal sul need päevad peaksid hakkama?

Kui arvestada, et sul oli ikkagi ov cd 10-11 siis täna peaks olema sul dpo 7-8? On inimesi kes saavad ka rasedustestile äärmiselt varakult õhkõrnad triibud ja ov test registreerib selle ov-ks. Miskine sarnane hormoon selle triibu sinna tekitab.

Igatahes su olukord on äärmiselt põnev ja tasub jälgida oma keha. Mingeid muid tunnuseid ka esineb?

No minul näiteks ov ajal ei ole märgatavat voolust, siiski ov toimub. Pildi järgi ma ütleks, et ov ei olnud cd10-11. Mul need ribakad lähevad ka tsükli algul veits tumedamaks, aga mitte täiesti positiivseks. Kui ov on, siis ikka selline kui kõige viimane pilt. Lisaks kui tsükkel 28-30p, siis on praegune ov reaalsem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot siis mulle seda teistmoodi enesetunnet…kaks rasedustesti nii negatiivsed, kui üldse olla annavad. Oeh, lootused olid tõesti sel korral nii suured ja pettumus on ka nii suur. 🙁 Tahaks lihtsalt kerra ära kuskile tõmmata.

Käsil on DPO11 ja minu arvamus on, et kui sa rase oled, siis peaks ka DPO11 juba näitama positiivset testi. Seega väga usku ei ole ka, et ta nüüd mõne päeva pärast äkki positiivseks läheb. Või on kellelgi sellist kogemust, et DPO11 test negatiivne, kuid siiski hiljem selgub, et rasedus täitsa olemas?

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot siis mulle seda teistmoodi enesetunnet…kaks rasedustesti nii negatiivsed, kui üldse olla annavad. Oeh, lootused olid tõesti sel korral nii suured ja pettumus on ka nii suur. ???? Tahaks lihtsalt kerra ära kuskile tõmmata.

Käsil on DPO11 ja minu arvamus on, et kui sa rase oled, siis peaks ka DPO11 juba näitama positiivset testi. Seega väga usku ei ole ka, et ta nüüd mõne päeva pärast äkki positiivseks läheb. Või on kellelgi sellist kogemust, et DPO11 test negatiivne, kuid siiski hiljem selgub, et rasedus täitsa olemas?

AM

Minul on see kogemus olemas! ????️

Mina testisin dpo 12 isegi ja olin ka seda meelt, et no nüüd kindlasti peab näitama kasvõi õrna triipu, aga ei miskit. Mäletan, et tegin lausa 2 erinevat testi. Täiesti lumivalged mõlemad. Aga mida ei tulnud, olid päevad. Test oli positiivne siis kui päevad reaalselt ära jäid. Seega jah, see on täiesti võimalik 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, mina testisin ka 2 erineva testiga ja samuti lumivalged siis mõlemad. Aga ma pigem ikkagi lootusi üles ei tahaks puhuda, sest ülehomme peaksid päevad hakkama ja ikkagi mulle tundub tsüklipikkust arvestades, et võiks juba näidata positiivset.

Aga aitäh sulle, et sa enda lugu jagasid, see tegi mu tuju paremaks ja andis ikkagi piiiisikese lootusekiire! 🙂 Kui kellelgi veel sellist kogemust, siis loeksin hea meelega veel. 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu keha viskab mulle vist ikka korraliku vingerpussi ???? esimene kuu kui kasutan ov teste. Arvasin, et OV toimus CD 10-11 paiku. Ov testil oli 2 tugevamat triipu kuid mitte täis positiivset, kohal oli ka munavalge voolus. Eespoolt kirjutatud ka, et osadel ei lähegi test niii positiivseks. CD 12 oli test negatiivne. CD 14 hakkas triip vaikselt tumenema ja täna CD 18 on test positiivne, kuid selle kohane voolus puudub jälle.????

Tsükkel on mul muidu olnud nagu kellavärk 28 päevane, eelmine kuu venis miskipärast 30 päevaseks.

Testid siin.

Homsest peaks siis vist Dpo1 olema? ????

/T. /

Minu teadmiste kohaselt (ei pretendeeri absoluutsele tõele muidugi) oli vist võimalik, et ka ov test (see jutt käis siit mõned kuud tagasi läbi?) võib näidata rasedust. Seega mulle tundub, et sul pole homsest mitte dpo1 vaid äkki algav rasedus?

Sest ov-ga kaasneb munavalgevoolus. Testidelt kenasti näha, et cd 10-11 oli sul ilmselt ikkagi ov. Kui sul just pole eripära, et sul ühes tsüklis on 2 ov, mida ma hästi ei usu… Isegi kui see oli nii, siis täna sul cd18 koos uue ov tähendaks erakordselt pikka tsüklit eksole… Hmm.

Millal sul need päevad peaksid hakkama?

Kui arvestada, et sul oli ikkagi ov cd 10-11 siis täna peaks olema sul dpo 7-8? On inimesi kes saavad ka rasedustestile äärmiselt varakult õhkõrnad triibud ja ov test registreerib selle ov-ks. Miskine sarnane hormoon selle triibu sinna tekitab.

Igatahes su olukord on äärmiselt põnev ja tasub jälgida oma keha. Mingeid muid tunnuseid ka esineb?

No minul näiteks ov ajal ei ole märgatavat voolust, siiski ov toimub. Pildi järgi ma ütleks, et ov ei olnud cd10-11. Mul need ribakad lähevad ka tsükli algul veits tumedamaks, aga mitte täiesti positiivseks. Kui ov on, siis ikka selline kui kõige viimane pilt. Lisaks kui tsükkel 28-30p, siis on praegune ov reaalsem ????

Mhmh. Eks ole neidki, kellel pole ov ajal voolust. See on ka täiesti okei.

Aga antud hetkel oli ovulatsioonile isepärane voolus olemas tsükli 10-11 päeval, mitte 18 päeval.

Küsimus oleks nüüd hoopis selles, et kas ov ajal antud isikul voolus koguaeg olemas või märkas seda vaid seekord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, mina testisin ka 2 erineva testiga ja samuti lumivalged siis mõlemad. Aga ma pigem ikkagi lootusi üles ei tahaks puhuda, sest ülehomme peaksid päevad hakkama ja ikkagi mulle tundub tsüklipikkust arvestades, et võiks juba näidata positiivset.

Aga aitäh sulle, et sa enda lugu jagasid, see tegi mu tuju paremaks ja andis ikkagi piiiisikese lootusekiire! ???? Kui kellelgi veel sellist kogemust, siis loeksin hea meelega veel. ????

AM

 

Võta heaks 🙂

Enda kogemusest võin ka seda öelda, et mul õige pea tekkisid mõlemale poolele munasarjade kohale sellised nö torked või kuidas seda seletada… No näiteks köhides, naerdes ja hüpates lõi kerge valu kahele poolele ja see oli ainsaks nö erinevuseks/tunnuseks mis eristas tavapärast tsüklit selle tsükliga ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Torkeid olen minagi tundnud. Kusjuures erinevus ongi selles, et kui muidu tunnen ainult sellel poolel, kus ov toimus, siis sel korral olen küll mõlemal pool tundnud. Ja tean sedagi, mida sina kirjeldad, esimese rasedusega oli mul sama. Aga praegu need torked tulevad ja lähevad, köhimise, naermise jms ajal tunda pole.

Ka see on erinev eelnevate tsüklitega, et kui muidu päevade eelsed krambitamised hakkavadki pihta 1 päev enne päevi, siis sel korral olen kergeid krambikesi juba 5-6 päeva enne eeldatavaid päevi tundnud…

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul polnud ov ajal mingit erilist voolust. Ligi 3 kuud ei märganud ma üldse mingit voolust. Vastupidi,just nii kuiv oli kõik. Rasedaks jäin proovimise kolmandal kuul ja mingi voolus seda küll ei reetnud. Dpo 8 ja 9 olid kõikidel rasedustestidel testidel “kuivamistriibud”. Mida ma arvasin olevat negatiivsed. Dpo13 tegin niisama testi (päevadeni oli jäänud 4-5 päeva) Ja see oli tugevalt positiivne. Mingit voolust polnud endiselt.  Voolus pole alati näitaja. Kehad on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022