Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

FLO vaid spekleerib millal sul ovularsioon olla võiks. Uus test tee kindlasti hommikusest uriinist jälle 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin hommikul kaks biocard varajast, mõlemad negatiivsed aga päevi ka ikka pole veel. Kõhus pakitseb ja torgib aegajalt juba mitu päeva. Ei tea siis mis toimub, mingi tsüklihäire äkki????‍♀️

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, mul CD 6 ja päevad läbi aga kaks päeva juba mingid häirivad torked emakas. ???? Ovulatsiooni ajal ikka tunnen neid aga kohe päevi, veider.

Ostsin täna ka elu esimesed ovulatsioonitestid, nii et katsetan ka ära siis. Äkki läheb seekord õnneks. Fingers crossed????

 

KH( see kes unustab koguaeg nime lisada)????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Mina sain täna dpo8 First Response testile õrna, kuid siiski selgelt nähtava triibu! Niii õnnelik olen! ❤️
Väga loodan, et triibuke kosub ja saan siit alateemast teise alateemasse üle kolida. Kuigi teiega on ka väga tore asju arutada ja jagada. 🙂

kkmm

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oiiii kui suurepärased uudised kkmm!!! ???????????? Palju palju õnne ja loodan samuti, et kõik läheb kõige paremini. 🙂

Kuidas kommenteerid, kas ja mismoodi peale ov-d tavapärasest teistmoodi oli olla? 🙂

AM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd31, päevadest pole haisugi  ja testid negatiivsed????

Kas tõesti detsembri katkemine on nüüd tsükli sassi löönud, eelmisel kuul olid täiesti normaalsed ja õigel ajal päevad

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oiiii kui suurepärased uudised kkmm!!! ???????????? Palju palju õnne ja loodan samuti, et kõik läheb kõige paremini. ????

Kuidas kommenteerid, kas ja mismoodi peale ov-d tavapärasest teistmoodi oli olla? ????

AM

Aitäh! ????

Jaaa, kuna mulle ka väga meeldis teiste kogemusi lugeda, panengi siia enda tähelepanekud ka kirja. Ehk on kellelegi abiks! ????

CD19 ja CD20 sain VÄGA positiivsed ov testid. Varem ma kaks päeva järjest nii positiivseid teste saanud polnud. Ov oli ilmselt 30.03 (CD21) – voolus oli vastav ja tundsin seda ka vasakus munasarjas. Dpo 4, 5 ja 6 nägin väga kummalisi reaalseid unenägusid. Täiesti võimatu oli unes aru saada, kas asi on nüüd reaalne või mitte. Hommikuti ka kahtlesin. ???? 5, 6, 7 ja 8dpo olid üpris hullud gaasid. See oli ka väga veider minu puhul, mul ei ole kunagi nii. 6dpo hakkasin südaööl magama jääma ja ehmatasin poolunest üles selle peale, et emakapiirkonda lõi u 5 tugevat valu, nagu keegi oleks noaga löönud. Arvan, et siis oli pesastumine. 7dpo oli terve päev selline niiske tunne, nagu oleksid päevad hakanud, käisin isegi mitu korda kontrollimas. Ehk siis voolus suurenes. Eile, 8dpo sain siis oma positiivse testi ja õhtul oli ka kõht lahti. Täna hommikul tegin uuesti testi, triip juba tumedam. ????

Päevad pidanuks algama järgmisel teisipäeval, nii et mulle tundub, et sain ikka väga väga vara oma positiivse tulemuse.

Hoian teile kõikidele väga pöialt ning südamest loodan, et keegi teist saab veel detsembribeebide gruppi üle tulla! ❤️

kkmm

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Flo ütles, et täna peab testi tegema. Ma ei hakanud pissipulkadega jamama ja läksin veretestile. Tulemuseks hCG 2.30 iu/i. Tähendab, et ei ole midagi, jah?

Pumps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Coldasice

2. Mina 22, mees 24

3. Soovime esimest last

4. Hakkasime beebile tõsisemalt mõtlema eelmisel kuul alles

 

Jätsin alles paar kuud tagasi plaastrid ära, seega hetkel alles ootan, et tsükkel nö tavapäraseks muutuks. Kärsituks ei taha muidugi muutuda, aga loodame väga, et suve lõpuks on triibud käes ???? Õnneks asjatame niigi tihti, niiet päris kalendris näpuga järge pidama ei hakka. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Flo ütles, et täna peab testi tegema. Ma ei hakanud pissipulkadega jamama ja läksin veretestile. Tulemuseks hCG 2.30 iu/i. Tähendab, et ei ole midagi, jah?

Pumps

Kahjuks küll. :/ Mitteraseda naise kehas on hcg kuni 5 iu/i… Uuel tsüklil uue hooga! 🙂

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tea, aga mul viimasel ajal nii imelik olla peale päevi???? praegu CD 9. Igapäevaselt on mingid emaka valud. Voolus on ka suurem kui tavaliselt. Pole enne siukest asja olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsioon?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi vara nagu????????

 

 

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD 31.

päevad ametlikult 1 päev üle. Eile tegin ka testi suur null. Voolus on tavalisest imelikum ehk paksem ja tihkem ja valge aroomitu kreemimõks.

Võiks juba see keha äraotsustada mis edasi plaanib 😀

 

 

E.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd34, päevad pidid algama 6 päeva tagasi. 7.03,8.04 tehtud testid neg. Rohkem pole testinudki. Tavaliselt saanud pos. testi juba esimesel päeval, kui päevad oleks pidanud algama. Võiksssss juba alata saaks edasi triipusid püüda????

L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesime eile mehega, et joome veini ja värki eile. Aga mis juhtus, ma ei jõudnud ühte bokaaligi ära juua. Juba tundsin et hakkab pähe ja üldse nii paha hakkas ????

Need valud emakas ja voolus ja isegi see et liiga vara läheb kõht nii tühjaks ja õõnsaks seest ajavad mind nii segadusse juba. Päevad ju olid okeid ja nagu ei tohiks rase ka olla. Täna tegin hommikul ikkagi testi et kindel olla ja nooo üks triip mis üks triip.

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KH, kui sul on cd9-10, olid korralikud päevad ja rasedustest ka negatiivne, siis võiks ju olla päris kindel, et ei ole rase. Ennast on väga kerge rasedaks mõelda küll. Vb läks veini isu ära, sest valmistudki ette lapse planeerimiseks jmt. Ma üritan teadlikult vähem alkoholi juua praegu ja rohkem magada.

Mal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei✋

Tulen korraks siia teemasse…

Nimelt oli mul detsembris katkemine 17ndal nädalal. Jaanuaris hüsteroskoopia.

Veb-märts korrapärased päevad

Me mehega pole teadlikult uuesti proovinud rasestuda, kuid nüüd päevad juba 2paeva hilinenud ning tanahommikune test oli megamega orna teise triibuga. Lõunane test täiesti negatiivne. Flo järgi peaks täna olema vist dpo14. Kas test ei peaks juba näitama korralikult, kui peaksin rase olema?

L

Jah eks ta nii ongi.

Tegin ov testi ka, õrn triibuke seal oli aint.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Brignatine

2. Mina 33, mees 36

3. Soovime esimest last

4. Proovima al. Mai 2021

5. CD 6 ehk hakkame OV püüdma.

Eelmine tsükkel tundus, et önnestus, aga tundub, et tänu haige olemisele läks tsükkel üli pikaks ja keha veiderdas. 20. aprillil ka arsti aeg. Mul miljon küsimust aga ma ei tea kust alustada 😀

Peale pillide löpetamist on mul päevad ikka veel väga kerged. Nad on küll 6-7 päeva aga väga lahjad. Kas kellelgi ka nii olnud? Varem ja pillide ajal olid ikka korralikud. Ma ei leia mitte kuskilt infot. Ma kardan juba, et äkki hormoodiega mul midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd9 ja just tellisin ov testid ka ära. Homme on uh, kus siis selgub kas on ov toimumas ja saame ovitrelle sel korral või siis mitte 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen taas siin.???? Kahjuks ei läinud kõik nii nagu lootsin kuu alguses ikka. Ma ei hakanud kurvastama ju siis oli miskit viga miks hakkas veritsema ja tuli suur vereklomp. Verd tuli kuni CD7ni. Hetkel ei teagi täpselt kas ov toimub ikka aga kuid panustame ikkagi lapse saamisele ja ei anna alla. 🙂 Võtan ka vitamiine sellest kuust, eelnevalt pole kasutanud ja ka ei kasutanud eelmise lapse planeerimisel. Siis vaid võtsin foolhapet selle planeerimise käigus.

Hetkel CD10

Teistele kõigile hoian sõrmi????????, et ikka õnnestuks ja oleks rõõmu uudiseid.

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brignatine, minul oli just vastupidi. Pillide võtmise ajal olid päevad kergekesed, ilma kõhuvaludeta ja vähese verega. Kui pillid lõpetasin läks just asi koledaks ära. ???? CD1 on siuksed valud, et käsi ulatub ikka valuvaigisti järele ja verd lahmab ka esimestel päevadel nii mis kole. 😀 Pigem olen ka varasemalt kuulnud nii pidi, et pillid hoiavad päevi vaka all.

KR22, nii tore, et tagasi oled ja alla ei anna! 🙂 Mina hakkasin ka sellest kuust vitamiine võtma, mees samuti. Olen kuulnud positiivset tagasisidet! 🙂 Hoiame pöidlaid, et nüüd hakkab asi liikuma. 😛

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile testile väga õrna triibu, täna natuke tumedam, aga ikka õrn ja ei suuda ega julge seda uskuda. Ei tea millal OV oli, ei tunneta seda. Päevad peaks hakkama 14 aprill. Eks ole näha. Väike hirm on

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna CD20 ja OV-testid veel positiivsed pole, aga vaikselt tumenevad. Homme UH ja saab teada, kuhu maale need eelmise nädala juhtivad folliiklid (9mm ja 11mm) on jõudnud kasvada ja siis saab ka siirdamise aja määrata. Olen põnevil!

 

Kõigile triipe ja päikest!

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulin just arsti juurest, täna cd1o ning juhtiv folliikel oli 18mm, homme teen ovitrelle 🙂 Ma olin üllatunud, et nii vara. Pole isegi ov teste veel kätte saanud, aga nüüd see tsükkel ei lähe neid vajagi 😀

Ütlesin arstile ka, et see tsükkel jääb ilmselt viimaseks, teeme elus suured muudatused ja siis vaatame, mis tulevikul meile varuks on 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD33 ja test endiselt negatiivne. Seega selle kuu minu eluesimene tsüklihäire 😀 tore, et enne “pensile jäämist” siis ka selle ärakogetud saab.

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FLO vaid spekleerib millal sul ovularsioon olla võiks. Uus test tee kindlasti hommikusest uriinist jälle ????

Kusjuures ma olen FLO seda äppi kasutanud hetkeseisuga 3a. Paneb päris täppi asjadega ja eeldatav ov on ka siiani 2a  olnud täpselt sel hetkel kui äpp ka näitab. Päevadega sama asi, et näitab võib hakata sel päeval.

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tulin just arsti juurest, täna cd1o ning juhtiv folliikel oli 18mm, homme teen ovitrelle ???? Ma olin üllatunud, et nii vara. Pole isegi ov teste veel kätte saanud, aga nüüd see tsükkel ei lähe neid vajagi ????

Ütlesin arstile ka, et see tsükkel jääb ilmselt viimaseks, teeme elus suured muudatused ja siis vaatame, mis tulevikul meile varuks on ????

C.

C. – kas plaanite edaspidi niisama lasta elul üllatada (juhul kui see tsükkel ei õnnestu) või on mingi muu põnev lahendus plaanis?

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna IVF külmaringiga siirdamine. Nüüd algab see pikk ootamine.. ????

On täitsa lootust veel, et aprill väikesed triibukesed siia ilma toob☺️

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tulin just arsti juurest, täna cd1o ning juhtiv folliikel oli 18mm, homme teen ovitrelle ???? Ma olin üllatunud, et nii vara. Pole isegi ov teste veel kätte saanud, aga nüüd see tsükkel ei lähe neid vajagi ????

Ütlesin arstile ka, et see tsükkel jääb ilmselt viimaseks, teeme elus suured muudatused ja siis vaatame, mis tulevikul meile varuks on ????

C.

C. – kas plaanite edaspidi niisama lasta elul üllatada (juhul kui see tsükkel ei õnnestu) või on mingi muu põnev lahendus plaanis?

K.

Tuli mõte Eestist ära kolida, mingiks ajaks paneme triipude püüdmise pausile. Selles mõttes ära küll ei hoia, aga testimised jms jätan ära 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022