Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Aprill 2022

Postitas:
Kägu

No mis te arvate, jah? Ei?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaaaaa <3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeee. Aitäh vastamast, tore seda kelleltki teiselt kuulda. Mees arvab, et ei, kuna nii hele. Kuid ega ta ei tea naiste asju nii hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, sain täna ov testid kätte ja enne ovitrelle süsti mõtlesin et proovin, vägaväga hele alles 🙂 aga noh, folliikel oli juba arvestatava suurusega, usaldan pigem seda 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brignatine, minul oli just vastupidi. Pillide võtmise ajal olid päevad kergekesed, ilma kõhuvaludeta ja vähese verega. Kui pillid lõpetasin läks just asi koledaks ära. ???? CD1 on siuksed valud, et käsi ulatub ikka valuvaigisti järele ja verd lahmab ka esimestel päevadel nii mis kole. ???? Pigem olen ka varasemalt kuulnud nii pidi, et pillid hoiavad päevi vaka all.

KR22, nii tore, et tagasi oled ja alla ei anna! ???? Mina hakkasin ka sellest kuust vitamiine võtma, mees samuti. Olen kuulnud positiivset tagasisidet! ???? Hoiame pöidlaid, et nüüd hakkab asi liikuma. ????

AM

Ma miski pärast kardan, et äkki mul midagi hormooidega. Ma ei leia Googeldades ka mitte midagi, et peale pille lähevad päevad kergemaks. Peaks minu teada ka vastupidi olema.

Ma nii kardan, et midagi valesti. Pea aasta jagu proovitud kannatlikult ka ja mitte nii kannatlikult 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et kardad. Mina kartsin ka. Minul näiteks peale pillide jätmist kadusid üldse päevad kauaks ära, 6 nädalat polnud, kordagi järjest regulaarselt ei hakanud. Vahepeal olid lahjad, vahepeal mitte. Detsembris sai aasta juba. Paar kuud tagasi hakkasin korralikult vitamiine võtma(ovulatsioonitestid.ee tellisin ka vitamiine). Nüüd sain triibu. Usun, et vitamiinid tähtsad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänasega CD14 ja märkasin, et voolus annab märku lähenevast ov’ist ikka. Ehk õnnestub sel kuul. ????????

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 15 ja mul andis voolus märku ja valud kohe pärast päevi ja nüüd kui peaks OV hakkama, pole üldse enam. Midagi on väga sassis ikka. OV testid on ka mingit heledamat joont näidanud koguaeg. Aga no oleme toimetanud nüüd koguaeg ja puhkus hakkas ka mul, nii et see pole enam minu poolt takistus???? Loodame parimat ????

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei armsad,

Kas teie seas on kedagi, kellel on kilpnäärmega midagi korrast ära olnud?

Mul tuli enne teisipäevast IVF FET siirdamist TSH tulemus 3,38. Nagu olen lugenud, siis selline tulemus võib takistada pesastumist. Mulle pandi ka tasakaalustavad rohud ka peale.. Kuid sisimas murelik tunne ikka, äkki see siirdamine sel korral ei osutu edukaks. Ma pole kunagi veel rase olnud, aga alates teisipäevasest hommikusest siirdamisest (6-päevane embrüo) pole mul küll erilist tunnet tekkinud ja pigem moned sümptomid viitavad järgmisel nädalal algavatele päevadele.

Täna sooviksin küll teie toetavaid sõnu????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kilpnäärme alatalitlus, aga see 3,38 jääb ju norm piiridesse. ???? Ma nagu rohkemat ei oska küll arvata.

 

 

KH

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei armsad,

Kas teie seas on kedagi, kellel on kilpnäärmega midagi korrast ära olnud?

Mul tuli enne teisipäevast IVF FET siirdamist TSH tulemus 3,38. Nagu olen lugenud, siis selline tulemus võib takistada pesastumist. Mulle pandi ka tasakaalustavad rohud ka peale.. Kuid sisimas murelik tunne ikka, äkki see siirdamine sel korral ei osutu edukaks. Ma pole kunagi veel rase olnud, aga alates teisipäevasest hommikusest siirdamisest (6-päevane embrüo) pole mul küll erilist tunnet tekkinud ja pigem moned sümptomid viitavad järgmisel nädalal algavatele päevadele.

Täna sooviksin küll teie toetavaid sõnu????

K.

Olen tähele pannud, et mitmed seda siin maininud ja ka mina arvasin, et hakkavad varsti päevad, sellised sümptomid olid, kuid hiljem hoopis positiivne rasedustest ????

 

Ck

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kilpnäärme alatalitlus, aga see 3,38 jääb ju norm piiridesse. ???? Ma nagu rohkemat ei oska küll arvata.

KH

Arvasin ka, aga lugesin, et üle 2,5 ei tohiks olla kui üritad rasestuda. Ja arst ütles ka, et ikka veidi kõrge on.

No loodame parimat.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei armsad,

Kas teie seas on kedagi, kellel on kilpnäärmega midagi korrast ära olnud?

Mul tuli enne teisipäevast IVF FET siirdamist TSH tulemus 3,38. Nagu olen lugenud, siis selline tulemus võib takistada pesastumist. Mulle pandi ka tasakaalustavad rohud ka peale.. Kuid sisimas murelik tunne ikka, äkki see siirdamine sel korral ei osutu edukaks. Ma pole kunagi veel rase olnud, aga alates teisipäevasest hommikusest siirdamisest (6-päevane embrüo) pole mul küll erilist tunnet tekkinud ja pigem moned sümptomid viitavad järgmisel nädalal algavatele päevadele.

Täna sooviksin küll teie toetavaid sõnu????

K.

Olen tähele pannud, et mitmed seda siin maininud ja ka mina arvasin, et hakkavad varsti päevad, sellised sümptomid olid, kuid hiljem hoopis positiivne rasedustest ????

Ck

Aitäh, Ck????

Loodame, et see nii ka on. Veretest pandi 26.04 ja päevad peaksid juba 21.04 algama. Nii et teen kodus testi esmaspäeval-teisipäeval. Siirdamine oli CD21, hetkel CD25.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kilpnäärme haige aastaid olnud ja seda jah kõik arstid rääkinud, et selle näärme nii üle kui ala talitlus on raseduse püsimajäämisel väga suur mõjutaja.

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kilpnäärme alatalitlus, aga see 3,38 jääb ju norm piiridesse. ???? Ma nagu rohkemat ei oska küll arvata.

KH

Arvasin ka, aga lugesin, et üle 2,5 ei tohiks olla kui üritad rasestuda. Ja arst ütles ka, et ikka veidi kõrge on.

No loodame parimat.

K.

TSH ei näita midagi. Lõpptulemuse näitab ära fT3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Palun teadjamatelt nõu 🙂

Kasutasin sel tsüklil CB Advanced ovulatsiooniteste. Positiivse testi sain eelmise nädala pühapäeva hommikul. Selle järgi eeldasin, et ov toimub ära pühapäeval-esmaspäeval, hiljemalt teisipäevaks. Eile õhtul oli mul aga täiesti selgelt munavalgevoolus. See on siis kuus päeva pärast positiivse ov testi saamist. Kas kellelgi on nii olnud, et on saanud selle testiga positiivse tulemuse, aga nt arsti juures UH-d tehes selgub, et ov on alles mägede taga?
Keha järgi pole ma see tsükkel midagi aru saanud, sest tuim alakõhuvalu on olnud minuga juba põhimõtteloselt päevade lõppemisest saadik ????????‍♀️
J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oii.   Õrn triip täna 😀

CD38 ehk 8 päeva tsükkel üle.  Kahjuks pilti teiega jagada ei oska. Paistab, et tulebki kolmas maailmaime meile.

 

 

E.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd15 ja vist 2-3dpo. Halbade asjade kokkulangevuse tõttu õnnestus vahekord vaid süsti päeval, loodan et see oli piisav ????Enesetunne on täiesti tavaline ???? Päevad peaks hakkama 27-28.4.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tänasega cd16 ja eeldatav ov 2 päeva pärast. Ma pole elu sees neid ovteste kasutanud siiani, jälgin oma keha rohkem. Voolus on mitmendat päeva juba selline munavalge plöga moodi vms 😀 Asjatanud oleme vaid 11,15 ja 16 aprill aga lootust ei kaota siiani.????   Iga päevaselt võtan hommik ja õhtu vitamiine samuti. Täna oli ka korraks alakõhus õrn pakitsus tunne, alaselg eilsest tunda andnud.

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oii. Õrn triip täna ????

CD38 ehk 8 päeva tsükkel üle. Kahjuks pilti teiega jagada ei oska. Paistab, et tulebki kolmas maailmaime meile.

E.

Pilti saad siia lisada küll selle lehe kaudu https://imgbb.com/ 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/HdtvQwQ

 

 

 

E.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ibb.co/HdtvQwQ

E.

Õrn triibuke on tõesti seal kuid tee homme v ülehomme uus.

Siis aimu ka kas triip läheb tumedamaks. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee jaa, mina panin selle eelmise õrna triibu pildi siia, 3 päeva hiljem selline

https://ibb.co/bmYpvYx

CK

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee jaa, mina panin selle eelmise õrna triibu pildi siia, 3 päeva hiljem selline

https://ibb.co/bmYpvYx

CK

 

Palju õnne CK????

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur aitäh, ma olen seda kaua oodanud. Loodetavasti jääb püsima. Soovin teile kõigile head, et ka saaksite oma triibud.????

CK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Palun teadjamatelt nõu ????

Kasutasin sel tsüklil CB Advanced ovulatsiooniteste. Positiivse testi sain eelmise nädala pühapäeva hommikul. Selle järgi eeldasin, et ov toimub ära pühapäeval-esmaspäeval, hiljemalt teisipäevaks. Eile õhtul oli mul aga täiesti selgelt munavalgevoolus. See on siis kuus päeva pärast positiivse ov testi saamist. Kas kellelgi on nii olnud, et on saanud selle testiga positiivse tulemuse, aga nt arsti juures UH-d tehes selgub, et ov on alles mägede taga?

Keha järgi pole ma see tsükkel midagi aru saanud, sest tuim alakõhuvalu on olnud minuga juba põhimõtteloselt päevade lõppemisest saadik ????????‍♀️

J.K.

Ma otseselt sinu küsimusele vastata ei oska, aga minu kogemus ka selline, et munavalgevoolus tuleb ikka tunduvalt hiljem kui positiivne ov test. ????

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(jagasin IVFi teemas, aga jagan siin ka)

Minu siirdamisest on möödas 7 päeva.

Ja läksime abikaasaga puhkama majakesse mere äärde ja täna hommikul ärkasin üles, sest nägin unes, et 2 rasedustesti olid positiivsed.

Jooksin siis kähku vetsu ja tegin testi..

https://ibb.co/Hxz8CkK

Ma ei kujuta seda endale ette, eks ole? ???? Tean, et rõõmustada on veel vara ja pikk teekond ees või siis vastupidi.. Aga see on kõige lähemale kuhu me seni joudnud oleme ????????????

K.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näen samuti teist triipu! ???? Palju palju õnne!!!!! No nii tore lihtsalt!

Aprill tundub üldse väga hea kuu olevat, triibud muudkui tulevad siin. 🙂 Loodan, et endal läheb ka siis nii… 😀

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele!!

Mul täna CD 17. Ei tea kas on midagi toimumas ka kehas. Ma loodan ka ikka triibud saada see kuu ????

 

KH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele!!

Mul täna CD 17. Ei tea kas on midagi toimumas ka kehas. Ma loodan ka ikka triibud saada see kuu ????

KH

Mul ka CD17 täna 😀 vasakmunasari tuikas vahepeal.????????Kui homme ov ikka siis peaks vist täna tegutsema???? mees homme kaua tööl????

 

KR22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Aprill 2022